شاهین پرواز سما

شاهین پرواز سما

وب سایت آژانس

 • نام مدیر: خانم کیهانه خلیلی اسکوئی
 • شماره مجوز گردشگری آژانس: 126-20250
 • شماره تلفن: -88507575
 • شماره همراه: 88507575
 • شماره فکس: 88508024

آدرس : شهید بهشتی، بین اندیشه و سهروردی، روبروی کوچه داریوش، پ 83

خدمات آژانس:

1,2

مجوز :

اطلاعات تکمیلی

نقشه آژانس

تورها

نقد و بررسی کاربران


4.31
 • الهام شفیعی
  نقدها:
  تور کیش

  من از طریق همین سایت با این آزانس آشنا شدم. برخورد کارکنان بسیار خوب بود و به صورت تلفنی مشخصات تورها رو با توجه به شرایط ما توضیح دادند و هتلهای مختلف رو با مزایا و معایبش بهمون معرفی کردن تا انتخاب درستی داشته باشیم. تور کیش در هتل شایگان رو ازشون گرفتیم که بسیار راضی بودیم و با توجه به اینکه نتونستیم حضوری از آژانس مدارک رو بگیریم کارکنانشون باهامون همکاری کردن و بصورت غیرحضوری از خدماتشون استفاده کردیم. در کل راضی بودیم و مهمتر از همه این بود که به همه تعهداتشون پایبند بودن و در طول سفر مشکلی پیش نیومد برامون.

  نوع سفر:
  تاریخ سفر:
 • الهام رنجبر
  نقدها:
  تقدیر و تشکر

  من و همسرم اقدام به خرید تور دبی کردیم که متاسفانه ویزا به تاخیر خورد و ما متحمل جریمه شدیم ابتدا تصورم این بود که به خاطره سهل انگاری کارمنده مربوطه بوده با اعصابنیت خود را به دفتر رساندم ودیدم خانم کریمی تا دیر وقت پیگیر ویزا بوده و من متقاعد شدم با تقدیروتشکر فراوان از ایشا ن ما به دوستان خود این آژانس را پیشنهاد دادیم و من باز با این مجموعه سفر خواهم کرد.

  نوع سفر:
  تاریخ سفر:
 • ح خلج
  نقدها:
  عدم ارایه کامل اطلاعات تور

  متاسفانه آژانس مسافرتی شاهین پرواز در هنگام خرید تور اطلاعات کاملی از هتل انتخابی ما بیان نکرد و بنده به تصور یک هتل خوب 5 ستاره رفتم ولی عملا هتل خیلی رضایت بخش نبود و وقتی به مدیران هتل و یا مدیران تور در ترکیه مراجعه میشد آنها میگفتند که کلیه این شرایط را برای طرف ایرانی گفته و نوشته اند اما آژانس شاهین پرواز فقط به فروختن تور فکر میکرد و متاسفانه سرویس خوبی ارایه نکرد.

  نوع سفر:
  تاریخ سفر:
 • جواد فردی
  نقدها:
  تشکر و قدردانی

  با سلام من 3 بار در سال 1392 به ترکیه سفر کردم که هر 3 بار هم توسط آژانس شاهین پرواز سماء بلیط تهیه کردم و بسیار راضی هستم . بدلیل سرویس عالی این آژانس با اینکه من در رشت زندگی می کنم و آژانسهای زیادی وجود دارد ولی من این آژانس را ترجیح می دهم مخصوصا خانم ثابت که همیشه زحمت تهیه بلیط بنده رو با نازلترین قیمت بر عهده داشته و زمان تحویل مدارک به بنده بسیار کوتاه بوده و تعهد و مسئولیت پذیری آنها برای من بسیار ارزشمند است .

  نوع سفر:
  تاریخ سفر:
 • علی علیزاده
  نقدها:
  تور کامل چین

  با سلام من بهمراه 5 نفر از خانواده تور کامل دور چین رو ازشاهین پرواز خریدم هم قیمت خوب بود هم خیلی خوب راهنمایی شدم کانترمربوطه خانم کریمی بودن که با اطلاعات کامل و خوبیکه بابت مسافرت و هتل داشتن خیال مارو از هر جهت راحت کردن و جا داره ازشون تشکر کنم و از مدیران این مجموعه بابت چنین کارمندای خوب و تحصیلکرده ای ممنونم .

  نوع سفر:
  تاریخ سفر:
 • امیر کیوان دادخواه
  نقدها:
  تشکر و قدردانی

  با سلام من با این اژانس به ارمنستان ترکیه و تایلند سفر کردم . رضایت کامل از نوع انجام کار و پیگیری کانترهای این اژانس دارم بخصوص خانم کریمی که خیلی خوب اطلاعات کاملی از هر سفری که میخواستم برم در اختیارم میزاشتن و همیشه تو هر زمان پیگیر کار من بودن .

  نوع سفر:
  تاریخ سفر:
 • درسا سلیمانی فروغ
  نقدها:
  عدم برنامه ریزی صحیح آژانس

  سلام ما با آژانس شاهین پرواز برای سفر به روسیه اقدام کردیم . افراد آژانس کوچکترین دانشی در مورد این کشور و سفر به آن نداشتند و در پاسخ به سوالات ما به جای جمله اطلاع نداریم از اطلاعات غلط استفاده کردند. توری که برای ما تهیه کردند متاسفانه علی رغم قیمت بالا و داشتن پکیج کامل، اصلا چیزی نبود که به ما معرفی کردند. لیدر اصلا به کارش وارد نبود و کل برنامه ای که به ما داده شده بود برای سفر عوض شد. حتی هتل بعد از رسیدن ما به آنجا تغییر کرد و ما را بدون اطلاع قبلی به هتل دیگری بسیار دور از مرکز شهر بردند. برنامه ها اجرا نشد. کسی هم پاسخگو نبود. قرار بود سیم کارت داده شود که لیدر به خوبی از زیر آن در رفت . بعد از سفر هم کسی از این آژانس پیگیر مشکلات ایجاد شده نبود و پاسخی به ما داده نشد. در کل ما و همسفران ما اصلا از این آژانس رضایت نداشتیم.

  نوع سفر:
  تاریخ سفر:

دانلود اپلیکیشن موبایل

از اپلیکیشن لست سکند برای خدمات بهتر می توانید استفاده نمایید

Web Analytics