لاچین سیر

لاچین سیر

وب سایت آژانس

 • نام مدیر: حسین شرعی
 • شماره مجوز گردشگری آژانس: 126-20392
 • شماره تلفن: -88436500-86027207
 • شماره همراه: 88436500
 • شماره فکس: 88411800

آدرس : خیابان مطهری - بعد از خیابان سهروردی - پلاک 38

خدمات آژانس:

1,2

مجوز :

اطلاعات تکمیلی

نقشه آژانس

تورها

نقد و بررسی کاربران


4.12
 • امیر حسن زاده
  نقدها:
  حسن زاده

  اژانس بسیار خوب و معتبر با پرسنلی مجرب و کارازموده ، تشکر فراوان از خانم کمالخانی بخا طر راهنمایی و همکاری صمیمانشون

  نوع سفر:
  تاریخ سفر:
 • محمد قربان خان
  نقدها:
  آزانسی با قیمت های واقعی

  اواخر مرداد ماه بود که به پیشنهاد همسرم جهت سفر به مالزی شروع کردم به استعلام قیمت از انواع و اقسام آژانس های مسافرتی. هدف ما این بود که تو نیمه اول شهریور بلیط بگیریم و این به این معنی بود که یه مقدار دیر اقدام کرده بودیم. از طرفی هم به علت حجم زیاد مسافرت در این ماه قیمت ها افزایش چشمگیری داشت. مثلاً اگه قیمت تور مالزی رو تو سایت لست سکند 2 میلیون نشون میداد، وقتی به آژانسا زنگ میزدی حدوداً 300-400 تومان بیشتر قیمت رو اعلام میکردن. تنها آژانسی که قیمتاش رو تغییر نداده بود لاچین سیر بود. من بلیطم رو از سرکار خانم شمالی تهیه کردم که خانوم خوش برخوردی بودند و همه مدارک رو به موقع به دست ما رسوندند.

  نوع سفر:
  تاریخ سفر:
 • مرجان ایروانی
  نقدها:
  سفری با لاچین، سیر کردیم

  تا آنجا که ذهن یاری ام می کند شاید از طریق همین سایت با آژانس لاچین سیر آشنا شدم. و بعد از 3 سال همچنان هرگاه قصد سفر به استانبول را دارم، اولین و در نهایت آخرین گزینه لاچین سیر است. کارکنانی بسیار خوش برخورد و خوش بیان که توانستند اعتماد مرا جلب کنند. هرچند هیچگاه حضوری ندیدمشان و همیشه با تلفن ارتباط داشته ایم و به گمانم در این روز و روزگار اعتمادی در این حد و اندازه برایم ارزشمند و قابل تقدیر است. به اهل سفران قویا سفری با لاچین سیر را توصیه می‌کنم.

  نوع سفر:
  تاریخ سفر:
 • رامین چایچی
  نقدها:
  آژانسی متعهد

  از طریق سایت لست سکند با این آژانس آشنا شدم. از همون لحظه تماس با پرسنلی متعهد رو برو شدم همه کارها بصورت سیستماتیک انجام شد بطوریکه نیازی به پیگیری از طرف ما نبود. خیلی زود مدارک رو تحویل دادن بطوریکه فرصت کافی برای انجام همه کارهای قبل از سفر وجود داشت. لیدر تور در هتل با وجود اینکه در هیچکدام از تورهایی که ارائه داده بودن ثبت نام نکردیم اما تمامی تعهدات آژانس رو بنحو احسن اجرا کرد و جالب اینکه در زمان سفر نیز نیازی به تماس با ایشان جهت ارائه خدمات تعهد شده نبود و همه چیز از قبل آماده و اطلاع رسانی می شد. قبل از انتخاب هتل و ثبت نام و با جستجو در سایتهای مختلف مشخص شد که اکثر هتل های انتخابی این آژانس از هتلهای خوب مقصد بود که با قیمتهای خیلی مناسب ارائه شده بودند. زمان پرواز رفت و برگشت هم خیلی خوب تنظیم شده بود بطوریکه ما حداکثر استفاده رو از سفر بردیم. با آرزوی موفقیت روز افزون برای این آژانس و سایت لست سکند.

  نوع سفر:
  تاریخ سفر:
 • مسافر در سفر
  نقدها:
  لاچین معتبرو پیگیر

  با ذکر این نکته که خودم خیلی کم پیش میاد با تور سفر کنم توضیح خودم رو شروع میکنم...مدتی بود که دنبال تور بمبئی میگشتم تا پدر و مادرم رو راهی سفر کنم...تو این سفر قرار بود دو نفر از دوستانشون هم اونا رو همراهی کنن...با توجه به اینکه قبلا هم با تور به مثلث طلائی هندوستان سفر کرده بودن و حسابی بهشون خوش گذشته بود تصمیم داشتن به نقطه ای دیگه از این کشور زیبا و تاریخی سفر کنن...بار قبل به دلیل وقت کم سریع تور رو براشون رزرو کردم و زیاد به آژانس توجه نکردم...اینبار قضیه یکم فرق میکرد...من دنبال تور یک هفته ای بمبئی بودم که در سایت خوب لست سکند فقط آژانس لاچین سیر بود که این پکیج رو ارائه میکرد...قبلا راجع به خوبیهای لاچین سیر و دست اول بودنشون زیاد شنیده بودم ... تصمیم گرفتم از طریق همین آژانس تور رو رزرو کنم...با تماس با آژانس و تحویل مدارک کارهای ثبتنام به سرعت انجام شد و برای دو روز بعد وقت سفارت دادن....بعد از چند روز از طرف آژانس تماس گرفتن و گفتن هتل مورد نظر جا نمیده و چندتا پیشنهاد دادن که هتل رو جا به جا کنن...راستش اولش حسابی عصابانی شدم و هیچکدوم از پیشنهادها رو قبول نکردم و قرار گذاشتم تا حضوری برم آژانس و مشکل رو حل کنیم...بعد از رسیدن به آژانس جناب آقای اکبریان با صبر و روی خوش شروع به توضیح دادن کردن که من هم بعد از توضیحاتشون قانع شدم...چند تا پیشنهاد مختلف دادن یکی اینکه تاریخ رو تغییر بدن یکی اینکه هتل هم ریت با هتل انتخابی رو جایگزین کنن و دیگری اینکه تور بمبئی تک رو به بمبئی گوا چنج کنن...با صحبتهایی که جناب اکبریان کردن به این نتیجه رسیده بودم که 7 روز بمبئی شاید یکم براشون خسته کننده باشه...درخواست تغییر تور رو دادم و با لطف جناب اکبریان در همون تاریخ تور بمبئی گوا رو رزرو کردم....همکاری آژانس برای تغییر تور قابل ستایش بود...همچنین سرکار خانم قیومی هم حسابی زحمت کشیدن که ازشون تشکر میکنم...

  نوع سفر:
  تاریخ سفر:
 • رکسانا برزگر
  نقدها:
  سفری به یاد ماندنی با لاچین سیر

  من با اژانس لاچین سیر از طریق همین سایت لست سکند اشنا شدم اما هیچ وقت ازین اژانس تور یا بلیطی خریداری نکردم اما من یه جایزه سفر رایگان ازین اژانس بردم که ازین تور رایگان برای رفتن به مالزی استفاده کردم..شاید الان با خودتون بگید خب به خاطر بردن جایزه احتمالا تعریف و تمجید میکنم اما واقعا اینطور نیست با اینکه سفر من کاملا رایگان بود پیش خودم فکر میکردم ممکنه خدمات اژانس خوب نباشه و به خاطر مجانی بودن من باید تابع اژانس باشم اما پرسنل اژانس تمام تلاششون رو کردن که بهترین خدمات رو به من بدن چه از نظر هتل انتخابی چه از نظر زمان و ... مخصوصا جا داره از زحمات خانوم مظفری ( فروش تور ) و همینطور اقای اکبریان کمال تشکر رو بکنم .. خانوم مظفری که واقعا سنگ تمام گذاشتن برای من .. تمام مراحل دریافت پکیج تور رو خودشون پیگیری کردن توی کمترین زمان . برای دریافت ارز دولتی همه جوره به من کمک کردن زمانی که بلیت اوکی شد و ووچر هتل اماده شد خودشون با من تماس گرفتن و مدارک رو برام ایمیل کردن بارها شنیده بودم و حتی دیده بودم که مسافرها خودشون برای دریافت مدارک پیگیر میشن .. خلاصه کنم واقعا دغدغه ای برای من نگذاشتن ولذت این سفر رو دوچندان کردن ..

  نوع سفر:
  تاریخ سفر:
 • پژمان شریفان
  نقدها:
  بهترین قیمت با لاچین سیر

  آژانس لاچین سیر را صرفاً از جلوش رد شده بودم و می شناختم. تو تبلیغات هم زیاد دیده بودم. دنبال تور مالزی بودم. بهترین قیمت رو 2-3 تا آژانس می دادن که من لاچین سیر رو به دلایلی که بالا گفتم انتخاب کردم. تلفنی تماس گرفتم. از من خواستن نصف مبلغ و کپی پاسپورت ها رو بفرستم، بعد از 3-4 روز تماس گرفتند که مدارک آماده است. مابقی مبلغ رو حواله کردم و بلیط ها و ووچر برای من ایمیل شد! یعنی من یک بار هم مراجعه نداشتم به آژانس. اگر می شد مانند تمام دنیا این کارها هم کاملاً اینترنتی انجام می شد بسیار بهتر می شد. هرچند که صرفاً این اژانس نمی تواند این موضوع را برقرار کند و نیازمند کمک ارگان های دیگر نیز هست. مشکلی نبود و من از انتخابم راضی بودم.

  نوع سفر:
  تاریخ سفر:
 • مهدی م
  نقدها:
  لاچین عالی

  با سلام: اینجانب نزدیک به 5 سال است که سایت لست را دنبال میکنم و قیمت و شرایتهای آژانسها بسیار مناسب و 99 درصد صادق هستند و در رابطه با سفرخارج که یک بار از آژانس خلبان گرفتم نیز بسیار مناسب و درست کار بودند. دو بار هم سفر کیش را از آژانسی که از طریق سایت لست اعلام شده بود گرفتم و بسیار درستکار و مناسب بود. همچنین از طریق سایت لست سکند با آژانس لاچین سیرآشنا شدم. ابتدا با چندین آژانس تماس گرفتم در خصوص تور دبی ( 3 شب و چهار روز )و آژانسها قیمت بالا وپرت می دادند. آژانش لاچین بهترین و کمترین قیمت را در خصوص تور دبی و هتل نووتل 4 ستاره داد و این در حالی بود که آژانسهای دیگر اکثراً این قیمت اعلام شده توسط آژانس لاچین سیر کذب اعلام کردند و تلفن را به صورت بد قطع مینمودند. ولی اینجانب با توجه به تحقیقات صورت گرفته در خصوص تور دبی ، اقدام کردم و مدارک را که شامل تصویر گذرنامه و شناسنامه بود توسط تلگرام به آژانس ارسال نمودم و همچنین نصف مبلغ تور را نیز واریز کردم و بلیط هواپیما و هتل و ویزا را از طریق همین آژانس با همان قیمت اول دریافت کردم. اعتماد بیشتر من به آژانس لاچین از طریق همین سایت لست صورت گرفته بود. نقاط قوت: پاسخگویی خوب و سریع و صحیح. پیگیری کامل تا پایان کار. قیمت مناسب و عالی. گرفتن ویزا به موقع. ارسال مدارک توسط تلگرام. همان هتل پیشنهادی اینجانب را ارائه دادند. ترانسفر خوب و به موقع. لیدر خوب و با فرهنگ در دبی. نقاط ضعف: ندارد. در ضمن از خانم نایب بسیار تشکر و قدر دانی دارم به جهت صداقت در کار و پیگیری های ایشان. آژانس لاچین سیر را پیشنهاد میکنم و در آینده دوباره با همین آژانس جهت تور و سفر انشا الله قرار داد خواهم بست. از مدیریت لاچین نیز بسیار سپاسگذارم.

  نوع سفر:
  تاریخ سفر:
 • علیرضا طباطبایی
  نقدها:
  آژانسی قابل اطمینان

  من از طریق همین سایت (لست سکند) با لاچین سیر اشنا شدم و یک تور لحظه آخری کوش اداسی را با این اژانس تجربه کردم .از خانم نساجی بخاطر زحماتشان در ارسال به موقع ووچر وبلیط ها تشکر می کنم ، نقطه منفی این تور گشت شهری کوش اداسی بود که به نظر من در شان این آژانس نبود و میتوانست بهتر برگزار شود.

  نوع سفر:
  تاریخ سفر:
 • بهزاد مرادی
  نقدها:
  فروش خوب، پشتیبانی بد!

  توی قرارداد از یک متمم یاد شده که هیچ وقت به شما نشون نمیدن!!! پشتیبانی و در دسترس بودن لیدر در سفر خیلی کم بود... سرعت عمل و پاسخ گویی هنگام خرید خوب بود... کلا خریدم تلفنی و با تلگرام انجام شد.

  نوع سفر:
  تاریخ سفر:
 • علیرضا رمضانی
  نقدها:
  لاچین سیر

  1-در آخرین روزهای باقیمانده از تابستان برای سفر تور ترکیبی گرجستان را انتخاب کردیم. 2 هتل 5 ستاره در باتومی و تفلیس به مبلغ هر نفر 27900000 ریال از طریق آژانس لاچین سیر. یک روز بعد از واریز مبلغ 30000000 ریال بعنوان پیش پرداخت و رزرو پرواز آژانس عنوان کرد که هتل Leo grand ( بر بلوار اصلی باتومی و 5 ستاره ) جا نمیدهد و باید هتل دیگری انتخاب کنیم با پرداخت مابه التفاوت. با جستجو در سایت Booking و دیدن امکانات هتل Oasis در فاصله 10 کیلومتری از شهر باتومی را با پرداخت هر نفر 1600000 ریال بیشتر را انتخاب کردیم.وقتی برای گرفتن قرارداد به آژانس مراجعه کردیم به ما گفتند که هتل Pre frence در شهر تفلیس برای همایشی کلیه رزروهای خود را reject کرده و ما باز باید هتل دیگری را انتخاب کنیم. شما فکر کنید تمام برنامه ریزی برای استفاده از تعطیلات اعم از زمان و هزینه چطور بازیچه سودجوئی بیشتر آژانسها قرار میگیرد.بعد از معرفی چند هتل در شهر تفلیس هتل Radison که هتلی همطراز هتل قبلی با پرداخت هر نفر 3800000 ریال بیشتر را برای ما رزرو کردند.هزینه ای که قبلا حدود 8 میلیون تومان در نظر گرفته بودیم 10 میلیون تومان برایمان آب خورد. این از تخلفات رایج آژانسها در ایران اما ارائه خدمات در خارج.... مثنوی هفتاد من کاغذ است. 2- الف: انتقال کلیه مسافرین که هر کدام با توجه بودجه ای که در نظر گرفته اند با یک اتوبوس چون هتل انتخابی ما بیرون شهر قرار داشت بعد از حدود 2 ساعت به هتل رسیدیم.ب : عدم ارائه گشت شهری. ج : ارائه گشتها دیگر حداقل 2 تا 3 برابر قیمت واقعی. د: برخورد دور از شان تورلیدرها

  نوع سفر:
  تاریخ سفر:
 • ایسان میلانی
  نقدها:
  بی مسوولیت و غیر متعهد

  تاسف تاسف تاسف باز هم تاسف برای آژانسی که علارقم اطلاعم از بی مسوولیتی اغلب آژانس ها با توجه به تعاریفی که در این سایت از لاچین سیر شنیدم باز هم اعتماد کردم و مسوولین بخصوص خانمی بنام حقگو بسیار غیر متعهد و دروغگو و بی مسوولیت از آب دراومدن. ایشون حتی بیمه مارا فراموش کرد که اگر من تماس نمیگرفتم پیگیری نمیکرد. این خانم از اسم یک هتل بنام سنتر پوینت برای سود جویی استفاده کرد. همانطور که میدانید و یا جهت اطلاعتان در بانکوک 5 هتل با نام سنتر پوینت هستند که مهمترین آن ها سنترپوینت سیلوم و سنتر پوینت پراتونام هستند.هردو چهار ستاره ولی با تفاوت های زیاد از لحاظ تمیزی و امکانات و نویی. من با توجه به تحقیقاتم متوجه شدم که سیلوم رتبه بالاتری در سایت ها دارد و خیلی بهتر از پراتونام است. با وجود پرسش بار ها و تاکید فراوان این خانوم منو مطمین کرد که بله این هتل همان سنترپوینت سیلوم می باشد.حتی تصاویر مربوطه به هتل در پکیج سایت لست سکند مربوط به هتل سیلوم بود ( در حال حاضر هم همینطور است.مدیریت محترم سایت خواهشمندم تصحیح بفرمایید). خیلی حس بدی است که پس از 7 ساعت خستگی هواپیما با امدن فردی که دنبال مسافران امده با این موضوع سورپرایز شوی که هتل ما نه سنترپوینت سیلوم بلکه پراتونام رزرو شده. دلیلش این است که در ان لحظه واقعا انرژی و نای مقاومت و پیگیری مساله و نپذیرفتن شرایط را نداری و آژانس های غیر متعهد و سودجو کاملا به این موضوع واقفند که مسافر در ان لحظه بدلیل خستگی راه و نداشتن آنتن همراه اول واقعا توان مقاومت و بحث و جدل ندارد. پس از بازگشت از سفر موضوع را با اطلاع خانم حقگو رساندم و ایشون کاملا منکر شد و این موضوع را کذب کرد و گفت من از اول پراتونام را می خواستم و بعد گفتند که حالا که سفر تمام شده و رفتید و اومدید حالا دیگه این حرفها واسه چیه؟!! جمله کاملا نشان دهنده ی بی مسوولیتی فرد و آژانس است... و در انتها گفتند الان وقت ندارند و بعدا تماس بگیرم! از مدیریت تماس گرفته و انتقاد کردم گفتند برای روشن شدن حقیقت تلفن های ضبط شده را چک خواهند کرد. اما از برخورد سرد مدیریت هم متوجه اهمیت بسیار کم موضوع برای ایشان شدم. در کل برای این آژانس و کارکنان ان افسوس دوستان پیشنهاد من به شما این است که تا حد ممکن خودتان و بدون آژانس سفر کنید و اگر هم ناچار به مراجعه به آژانس شدید لطفا در حین خرید تور تا لحظه اخر تمام ریز و درشت قراردادو برگه واچر را چک بفرمایید تا مثل من بدلیل غفلت کوچیک در واچر با نگاه نکردن به وجود یا عدم وجود پسوند سیلوم با وجود دقت های فراوان اسیر چنین آژانس های سودجو که هدفشان دقیقا گمراه کردن مسافر است نشوید.

  نوع سفر:
  تاریخ سفر:

دانلود اپلیکیشن موبایل

از اپلیکیشن لست سکند برای خدمات بهتر می توانید استفاده نمایید

Web Analytics