برخی از تورهای وارد شده توسط آژانسهای مسافرتی در این وب سایت همراه با " تخفیف ویژه " به اعضاء این وب سایت ارائه میشوند. این گونه تورها با آیکون ( با تخفیف ) در سایت مشخص میشوند.

برای برخورداری از تخفیف در نظر گرفته شده بایستی در وحله اول به عضویت سایت در آمده و بعد از آن در انتهای صفحه تور مورد نظر " فرم مخصوص رزرواسیون " را پر نمایید. درخواست شما به مدیریت سایت فرستاده میشود، بعد از تایید درخواست شما به شما " کد تخفیفی " ارائه میشود که کافیست توسط این کد تخفیف به آژانس مرتبط ارتباط برقرار نموده و از کوپن تخفیف خود استفاده نمایید.

لازم به ذکر است که تاییدیه درخواست شما به همراه کد تخفیف پس از تایید مدیریت به آدرس ایمیل شما و پنل کاربری شما ارسال میشود.

 

برای عضویت در سایت میتوانید از این قسمت استفاده نمایید.

 

مراحل رزرو تورهای دارای تخفیف :

 

1- در اولین قدم نیاز است تا در سایت ثبت نام نمایید. ثبت نام کاربران در ایو وب سایت از طریق این لینک صورت میپذیرد .

 

2- بعد از ثبت نام ایمیلی حاوی لینک فعال سازی برای شما ارسال میشود که باید با کلیک بر روی لینک فوق نام کاربری و اطلاعات خود را تایید نمایید. همچنین نام کاربری شما فعال میشود.

 

3- هم اکنون کافیست به سایت مراجعه نموده و از کادر بالای سایت توسط "نام کاربری" و " رمز انتخابی" خود به سایت وارد شوید (Login)

 

4- به صفحه تور مورد نظر خود مراجعه نمایید و بر روی گزینه "ثبت نام در تور" کلیک نمایید، شما به انتهای همان صفحه خواهید رفت. کافیست تا فرم مورد نظر را تکمیل نمایید و بر روی دکمه ثبت کلیک کنید. اطلاعات شما به اطلاع آژانس مورد نشر میرسد و پس از تایید اطلاعات "کد تخفیف" به آدرس ایمیل شما به همراه اطلاعات تماس و نام مسئول مربوطه ارسال میگردد.

 

5- کافیست با آژانس مربوطه تماس حاصل نمایید و با شخص مسئول صحبت کنید و "کد تخفیف" خود را به او اعلام نمایید تا از تخفیف در نظر گرفته شده برای تور فوق استفاده نمایید.