رستوران

اسکله کنارک

Kenarak Pier

2941-5lUHc3v7Ng5RfG6wQB3H.jpeg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

اسکله کنارک مکانی برای پهلو گیری لنج ها و قایق های شکارچی ماهی است و علاوه بر این جایی زیبا برای تماشای سواحل بندر کنارک به همراه پرندگان زیبای دریایی میباشد .اینجا یکی از بنادر مهم مکران و ایرانه که ۶۰ درصد صید ماهی ایران را تامین می کند .

نوع جاذبه:
 • جاذبه طبیعت
 • اسکله های تفریحی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • زهرا طوسی
  نقدها:
  گزارش
  کنارک
  دیدن این جاذبه توسط کاربر پیشنهاد شده است

  شهرستان کنارک بین دو استان هرمزگان و سیستان و بلوچستان قرار گرفته و بندر آن با داشتن 7 اسکله صیادی، 1000 شناور و قایق صیادی و صید سالیانه بیش از 60 هزار تن آبزیان یک بندر مهم شیلاتی محسوب میشود. این بندر با داشتن سواحل زیبا و بکر و دسترسی به اقیانوس هند ظرفیت بالایی برای جذب گردشگر دارد. گفتنی است صیادان بعد از صید طولانی مدت در اقیانوس هند برای پهلو گرفتن و تخلیه بار وارد این بندر میشوند.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Nasser
  نقدها:
  گزارش
  اسکله کنارک
  دیدن این جاذبه توسط کاربر پیشنهاد شده است

  اسکله کنارک به طول 4کیلومتر مکانی برای پهلو گیری لنج ها وقایق های صیادی پس از صید طولانی مدت در اقیانوس هندمی باشد لنج ها در این اسکله زیبا پهلو گرفته و ماهی ها را به سوله ها و مکان های مورد نظر تخلیه می شوند
  بندر صیادی کنارک جزو 50 بندر کد دار جهان در صید تن ماهیان، قطب صید و صیادی کشور محسوب می شود.
  شهرستان کنارک بین دو استان مهم اقتصادی و بندری هرمزگان و سیستان و بلوچستان قرار گرفته و با داشتن 7 اسکله صیادی،1000 شناور و قایق صیادی،10 هزار صیاد و صید سالیانه بیش از 60 هزار تن انواع آبزیان یک بندر مهم شیلاتی محسوب می شود.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: