Close
رستوران

باغ گل کرج

Karj Flower Garden

4177-N77uIbRASZplgBVYUkmg.jpeg
Karj Flower Garden (1).jpg
Karj Flower Garden (2).jpg
Karj Flower Garden (3).jpg
Karj Flower Garden (4).jpg
Karj Flower Garden (5).jpg
Karj Flower Garden (6).jpg
Karj Flower Garden (7).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

باغ گل کرج. باغی زیبا درباره انتهای پارک چمران که به همت شهرداری کرج احداث گردیده. و هر ساله در اواخر فرودین تا اوایل اردیبهشت جشنواره گل لاله برگزار مینماید. مکانی زیبا با تمامی امکانات شامل ؛ آبشار. دریاچه. غذاخوری. نمازخانه. پارکینگ. سرویس بهداشتی........

نوع جاذبه:
 • مراکز و خدمات تفریحی و گردشگری
 • باغ

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • امیربهادر
  نقدها:
  گزارش
  باغ لاله کرج
  توصیه شده توسط کاربر

  باغی بزرگ در
  ماشین را در پارکینگ مقابل در ورودی گذاشتیم که می توانید برای پارک از پارکینگ بوستان چمران هم استفاده کنید. بلیط نفری 2 هزار تومان بود. ساعت کار 10 صبح تا 9 شب می باشد.
  به داخل رفتیم که به چند راه تقسیم می شد ، قسمت آبشار ، پرندگان،فرش گل، برکه قو ها و فلامینگو ،عکاسی با لباس محلی ،آلاچیق و کافی شاپ و غرفه برای فروش گلدان و بذر
  هوا بسیار عالی بود و پیاده روی روی سنگفرش های میان چمنزار ها و انواع اقسام پوشش گیاهی و درختان مختلف بسیار لذت بخش بود. یاس هلندی ، شمعدانی ، بید مجنون ،کاج های نوئل و..
  دوچرخه هایی تزیینی که لبریز از گلهای رنگارنگ بود فضایی زیبایی برای عکس یادگاری شده بود.نقاشی های دیواری با تلفیق گل ،لوکیشن مناسبی برای عکاسی بود.
  تونل هایی از تعداد زیادی گلدان های شمعدانی که معلق بودند و فرشهایی با نقش های سنتی که همه با گل تزیین و گل آرایی شده بود.
  پله های چوبی به شکل پل که می توانستی تمام باغ را از بالا تما شا کنی و ساعت ها در این همه زیبایی دقت کنی.
  یک هزارتو با شمشاد ها در وسط باغ ایجاد کرده بودند و کلبه های چوبی و کاهگلی که با گلهای بنفش تزیین و پوشیده شده بود.
  فضا و اتمسفر این باغ پر از طراوات و رنگ و انرژی مثبت است.
  آلاچیقی برای عکاسی با لباس محلی در بین گلها و فضاهای گل آرایی شده و بکر بود .
  برکه تمیز در سمت چپ باغ بود که قوهای زیبا بر روی آب شنا میکردند و مردم برای آنها غذا می ریختند و من موفق شدم عکسی از آنها در همان لحظه بگیرم.
  دیدن این باغ زیبا که زحمت زیادی برای دیزاین و آرایش گل آن شده را به همه توصیه میکنم جای مناسبی برای رفتن با خانواده و حتی کودکان برای آشنایی با انواع پوشش گیاهی و نام گلهاست.
  هرسال در فصل بهار در این باغ گل جشنواره لاله‌ها برپا می‌شود. ا باغ گل‌های کرج به عنوان یک منطقه گردشگری در استان البرز است.
  #گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Mohsen MN
  نقدها:
  گزارش
  باغ گل
  توصیه شده توسط کاربر

  هر سال با شروع سال و آغاز فصل بهار طبیعت زیبایی های خودش را بیشتر به رخ می کشه و ما آدم ها رو محو خودش می‌کنه.

  جشنواره باغ گل کرج امسال هفتمین سال خودش را تجربه می کند و با جذب اسپانسر و تبلیغات تلویزیونی توانسته مخاطبان بیشتری را جذب کند، این مجموعه داخل پارک چمران کرج طراحی شده و برای بازدید از آن به ازای هر نفر باید مبلغ دو هزار تومان ورودیه پرداخت کرد.
  ساعاتی که در مجموعه چند هکتاری باغ گل با طراحی های مختلف در بخش های گوناگونش هستید متوجه گذر زمان نخواهید شد در کنار دیدن منظره های زیبا می توانید از خدمات تفریحی مثل دوچرخه سواری در آسمان، گذر از زیر آبشار مصنوعی، استفاده از شهربازی کودکان، خرید لوازم مرتبط با باغبانی و یا رستوران و کافی شاپ استفاده کنید

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Arezou.SB
  نقدها:
  گزارش
  باغ گلهای کرج
  توصیه شده توسط کاربر

  باغ گلهای لاله کرج واقع در پارک چمران با حداقل ۲۵۰ هزار گل لاله و تنوع رنگی فراوان امسال هم از نیمه فروردین میزبان بازدیدکنندگان است، این باغ گل قسمتی از پارک چمران را تشکیل میدهد و شامل یک آبگیر همراه با ابشار مصنوعی کوچک که اطراف آن را گلها فرا گرفته و یکی از بزرگترین فرش گلها که برای دیدن آن باید از سکوهای مرتفع اطرافش استفاده کنید.نمایشگاه فروش گل و ادوات مربوط به آن در سوله داخل باغ قرارگرفته، مسیرهای تزیین شده با گل و گلدانهای متنوع و رنگارنگ نیز یکی از جذابیتهای باغ است، این جشنواره تا اواخر اردیبهشت ادامه دارد، ورودی دوهزارتومان و مکان پارک چمران هم کرج، خروجی پل فردیس به سمت مرکز شهر کرج است پارک چمران دارای پارکینگ برای خودرو میباشد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Yannar
  نقدها:
  گزارش
  باغ گل های کرج
  توصیه شده توسط کاربر

  این باغ در شهر کرج میدان امام حسین پارک شهید چمران قرار داره که دسترسی خوبی برای کسانیکه وارد شهر میشن داره پارک چمران پارکینگ داره ولی ظرفیتش محدوده.بزرگترین فرش گل خاور میانه در این باغ قرار داره که با قرار دادن پلکانی در اطراف این فرش و بالا رفتن از پلکان چوبی میتونید دید کاملی به فرش داشته باشید.این باغ دارای آبشار و حوضچه و سرویس بهداشتی و نماز خانه و بیش از ۳۰۰ نوع گل میباشد و اگرتمایل داشته باشید میتونید با خرید بلیط از باغ پرندگان نیز دیدن کنید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Mostafa
  نقدها:
  گزارش
  باغ گل کرج
  توصیه شده توسط کاربر

  با سلام
  باغ گل کرج نمایشگاه بسیار زیبای انواع گل که در پارک شهید چمران کرج احداث شده و بسیار زیباست.
  آبشار مصنوعی داره و کلبه های گل و زیر گذرهایی که از گل درست شده با پودر کردن آب فضای زیبایی ساختن.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Amin
  نقدها:
  گزارش
  باغ گلها
  توصیه شده توسط کاربر

  باغ گلهای کرج بسیار زیبا میباشد و در آن علاوه بر گلهای فصلی و دایمی، باغ وحش نیز وجود دارد.در این باغ خانه های چوبی زیبایی به چشم میخورد و بسیار محیط دلنشین و آرامش بخشی است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: