رستوران

موزه گالري ديدي

Didi Museum

Didi Museum (1).jpg
Didi Museum (2).jpg
Didi Museum (3).jpg
Didi Museum (4).jpg
Didi Museum (5).jpg
Didi Museum (6).jpg
Didi Museum (7).jpg
Didi Museum (8).jpg
Didi Museum (9).jpg
Didi Museum (10).jpg
Didi Museum (11).jpg
Didi Museum (12).jpg
Didi Museum (13).jpg
Didi Museum (14).jpg
Didi Museum (15).jpg
Didi Museum (16).jpg
Didi Museum (17).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

مجموعه فرهنگی هنری “دیدی” شامل خانه کتاب، مرکز خرید، کافی شاپ و رستوران است و اکنون با نگهداری بیش از ۱۸۰۰ اثر ارزشمند هنرمندان معاصر ایران، موزه ای شاخص در کشور محسوب می شود
منظر این بنا از چهار طرف جنگل، دریا، کوه و شالیزار زیبایی خیره کننده ای به این مجمع فرهنگی هنری داده است.
موزه- گالری که سه هزار مترمربع این مرکز را در خود جای داده است؛ حدود ۱۵۰ مجسمه و ۶۰۰ تابلو برای دیدن ارائه شده و در انبار آن هم حدود ۸۰۰ اثر دیگر نگهداری می شود.
این نمایشگاه جمعی که به طور ویژه به آثار هنرمندان معاصر و برجسته در مدیاهای مجسمه، نقاشی و عکس اختصاص یافته است با سلیقه ای والا انتخاب شده که می توان در تک تک آثار عشق خاص هنرمندان آن را دید .
لازم به ذکر است که علی توسلی مجموعه دار این مجمع فرهنگی با هزینه بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان و مساحتی حدود ۳ هزار و ۲۰۰ متر مربع در اردیبهشت ۱۳۹۵احداث شده است.

Types:
 • موزه های هنری
 • گالری های هنری
 • دیدنی ها
 • هنرهای تجسمی
 • آتلیه عکس و فیلم
 • مراکز فرهنگی
 • اماکن دیدنی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • کاربر لست سکند
  سپيده محمدي
  نقدها:
  گزارش
  مجتمع ديدي جايي براي حظ بردن از اثار هنري
  دیدن این جاذبه توسط کاربر پیشنهاد شده است

  در هياهوي سبقت ساخت انواع مجتمع هاي خريد و پاساژها، فرد خوش ذوقي با نگاهي متفاوت و هنردوستانه مجتمع ديدي كه يك موزه گالري متفاوت در ايزدشهر است را بنا كرد، اين بناي با ارزش مثل نگيني در اين شهر ميدرخشد، جايي كه بيش از ده بار رفته ام اما از ديدن دوباره اش لذت ميبرم. اين مجتمع محصول تلاش و علاقه چندين و چند ساله بنيانگذار (اقاي توسلي)اين موزه گالري هست. اقاي توسلي كه از دهه ٥٠ در بازار هنر ايران اثار با ارزش بسياري را خريداره كرده، در اين موزه به نمايش گذاشته. اثاري كه زيبايي و واكاوي پس زمينه ذهن هنرمند سازنده شان، ميتواند مدتها ذهن شما را بخودش مشغول كند.
  در اين موزه گالري كه در سه طبقه است علاوه بر نمايشگاه اثارهنري و نقاشي، كافي شاپ، رستوران و خانه كتاب هم وجود دارد و در عين حال چندين برند هنري نيز محصولاتشان را براي فروش گذاشته اند.
  در طبقه سوم و بنوعي پشت بام و رستوران اين مجمتع ديد زيبايي از دريا و طبيعت شهر ايزدشهر را ميبينيد. در كشورهاي ديگر مجتمع هاي اين چنيني نمادي براي گردشگردي فرهنگي هنري هستند و اين مجتمع متفاوت اين قابليت را دارد كه بيش از پيش مطرح و تبليغ شود. جذابيت هاي اين موزه گالري در كلام نميگنجد و حتما بايد ان را ديد

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: