Close
رستوران

مرکز خرید سیتی سنتر دیرا

Deira City Center Shopping Mall

Deira City Center Shopping Mall (2).jpg
Deira City Center Shopping Mall (1).jpg
Deira City Center Shopping Mall (3).jpg
Deira City Center Shopping Mall (4).jpg
Deira City Center Shopping Mall (5).jpg
Deira City Center Shopping Mall (6).jpg
Deira City Center Shopping Mall (7).jpg
Deira City Center Shopping Mall (8).jpg
Deira City Center Shopping Mall (9).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

بطورکلی خرید در دبی ترکیبی از مراکز بسیار مدرن و سنتی است. از مجتمع های خرید بسیار بزرگ و چند منظوره که در در داخل آنها برندهای بین المللی و امکانات اسکی وجود دارد تا بازارهای ادویه که در آنها انواع ادویجات، جواهرات و پارچه ها  به فروش می رسند، شما می توانید در دبی تجربه خوبی از خرید در رنج متنوعی از قیمت ها داشته باشید. یک مرکز پر هیاهو و چند فرهنگی با فروشگاه هایی مجلل که همواره مردم در حال بازدید از آنها هستند. فروشگاه هایی از برندهای مطرح سراسر جهان، غذاهایی متنوع از سراسر جهان و طراحی خیره کننده.

نوع جاذبه:
 • مراکز خرید

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • منصوره اسکندری
  نقدها:
  گزارش
  سیتی سنتر (دیره)
  توصیه شده توسط کاربر

  سیتی سنتر دیره از مرکز خرید های بزرگ دبی است . این مرکز خرید پایین تر از میدان ساعت قرار دارد و مترو هم دارد البته اگر اهل پیاده روی باشید از محل هتلهای دیره تا سیتی سنتر نیم ساعت پیاده روی داره. مرکز خرید بسیار بزرگ دارای فروشگاه پوشاک لوازم الکترونیک، باشگاه ، لوازم آرایشی و اسباب بازی ، فوت کورت و صرافی است. سوپر مارکت کافور هم شعبه ایی بزرگ در طبقه اول این مرکز خرید دارد. قیمت ها خیلی بالاست ولی اگر وقت داشتید دیدن آن خالی از لطف نیست. #سیتی_سنتر_دیره

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • محسن خرمایی
  نقدها:
  گزارش

  اغلب ایرانی ها در صورت سفر به دبی از این مرکز خرید دیدن و خرید کردند.
  این مرکز خرید بزرگ در منطقه دیره واقع شده و خیلی راحت با خط مترو قرمز رنگ میتونید به این مرکز برسید. تو این مرکز خرید فروشگاه های برند زیادی وجود داره و خرید به نسبت سایر مراکز خرید به صرفه تر است. همچنین برای صرف غذا فودکورت خیلی خوبی داره. همچنین فروشگاه بزرگ پاریس گالری که مرکز ارائه عطر و ادکلن های اصلی هست در سیتی سنتر دیره قرار دارد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش

  کمتر ایرانی هست که دبی سفر رفته باشه و نام این مرکز خرید رو نشنیده باشه. این مرکز خرید بزرگ در منطقه دیره واقع شده و خیلی راحت با خط مترو قرمز رنگ میتونید به اون برسید. تو این مرکز خرید فروشگاه های برند زیادی وجود داره و همچنین برای صرف غذا فودکورت خیلی خوبی داره. برای خرید پوشاک فروشگاه MAX قیمتهای خوبی داره سری به اون بزنید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • علی عباسی
  نقدها:
  گزارش

  سلام به همه دوستان
  همانطوری که میدانید شهر دبی که با عنوان شهر "ترین ها" شناخته می شود، دارای مراکز خرید متعددی است. یکی از این مراکز خرید که به نسبت سایر مراکز خرید این شهر، کمی اقتصادی محسوب می شود، مرکز خرید سیتی سنتر دیره می باشد.

  این مرکز خرید به چند دلیل می تواند برای ایرانیان نام آشنا باشد. یکی از دلایل آن این است که مغازه دی تو دی که از قدیم در ایران معروف بوده است، در روبروی این مرکز خرید شعبه دارد و می توانید ایرانی های بسیاری را در اینجا ببینید.

  دلیل دوم این است که این مرکز خرید، قیمت های بهتری نسبت به سایر مراکز خرید دبی مثل دبی مال یا مرکز خرید امارات دارد و در واقع می توان از اینجا خریدی هر چند مختصر را تجربه کرد.

  با توجه به اینکه این مرکز خرید قبل تر از دبی مال، مرکز خرید امارات، ابن بطوطه و ... ساخته شده است، نسبت به آن ها از لوکس بودن کمتری برخوردار است، ولی زمان جزء بزرگترین مراکز خرید دبی به شمار می رفت. حدود 370 مغازه از برند های مختلف در این مرکز خرید وجود دارند و فود کورت آن ترکیبی از رستوران های اکثر کشور های خاورمیانه می باشد که در نوع خود واقعا جالب است.

  ما این مرکز خرید رو با استفاده از اتوبوس های هاپ آن هاپ آف رفتیم که اصلا کار سختی نبود و می توانید به سادگی از آنها استفاده کنید.
  #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: