Close
رستوران

مینی گلف مزرعه قوها

Swansfarm mini golf

MINI-GOLF-02.jpg
Alaedin-Travel-Agency-Swansfarm-hotel-1.jpg
MINI-GOLF-03.jpg
MINI-GOLF-04.jpg
53442066_809648616065129_7304699859826290332_n.jpg
f30bb631b9.jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • ورزشی
 • هتل و مراکز اقامتی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • ناصر
  نقدها:
  گزارش
  مینی گلف مزرعه قوها
  توصیه شده توسط کاربر

  زمین مینی گلف این مجموعه پشت هزارتو کنار سالن ماساژ قرار داره که از دو تا زمین کوچیک برای بازی مینی گلف استفاده میشد البته ما از این امکان استفاده نکردیم اونم به دلیل این که وقت کم اوردیم مگر نه حتما امتحانش میکردیم ؛ به نظرم اگه به صورت مسابقه با دوستان بازی کنید هیجان زیادی داره؛ اما هیچ کدوم از دوستان تمایل زیادی به این بازی نداشتن و همگی فقط از این امکان عکاسی میکردن

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • محمود رضایی
  نقدها:
  گزارش

  مینی گلف این مجموعه رو من استفاده نکردم ،زمین مینی گلف در پشت سوئیتها و در کنار زمین میز قرار داره و بنظرم خیلی ساده طراحی شده بود،درسته که اسمش مینی گلفه ولی با طراحی قشنگتر و ایجاد موانع و ایجاد پستی و بلندی میشد برای این بازی جذابیت ایجاد کرد تا علاوه بر کودکان بزرگترها هم ازش لذت ببرن،با این حال اگر چند نفر باشید میتونید با وضع کردن قوانین خاص به بازی هیجان بیشتری بدید و چند دقیقه ای وقت بگذرونید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • خدیجه عربی
  نقدها:
  گزارش
  مینی گلف
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از قسمتهای جالب مزرعه قو زمین مینی گلف آن است که پشت کافی شاپ قرار دارد . همانطور که از اسمش پیداست زمین گلف کوچک است و شاید برای بچه ها مناسب تر باشد اما بزرگترها هم می توانند بصورت تفریحی از آن استفاده کنند ما توپ و چوب گلف را از کارکنان کافی شاپ تحویل گرفتیم  و کمی بازی کردیم. تجربه جالبی بود مخصوصا اگر بچه همراه شما باشد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • نادر
  نقدها:
  گزارش
  مینی یعنی کوچک!
  توصیه شده توسط کاربر

  در بخش جنوبی مِیز یا همان هزار تو مجموعه مزرعه قوها دو زمین کوچک برای مینی‌گلف در نظر گرفته شده است. استفاده از زمین مینی‌گلف جز خدماتی است که به صورت رایگان به مسافرین این مجموعه ارایه می‌شود. این بخش برای مسافرینی که همراه خود کودک خردسال دارند می‌تواند جالب باشد. هر چند این بازی در تمام سنین قابل انجام است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: