مشاهده نسخه دسکتاپ (تمام صفحه)

مشاهده نسخه موبایل

هتل

هتل فردوس
چهار ستاره

Ferdous hotel

هتل فردوس
پیشنهاد کاربران

هتل 4 ستاره فردوس واقع در خیابان امام رضا ، نبش امام رضا 8 در اسفند 1388 افتتاح شده است . این هتل دارای 8 طبقه و 96 باب اتاق و سوئیت با تلفیق دکوراسیون مدرن و سنتی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد . میهمان می بایست در هنگام ورود به هتل برگ تایید رزرو و اصل فیش یا حواله بانکی را به مسئول پذیرش ارائه نماید. همراه داشتن شناسنامه عکس دار میهمانان و همراهان در زمان ورود و اقامت و رعایت شئونات اسلامی و مقررات هتل الزامی است. شماره و طبقه اتاق هنگام ورود میهمان و توسط مسئول پذیرش تعیین می شود و هتل در زمان رزرو تعهدی در مورد شماره اتاق و طبقه نخواهد داشت. ساعت تحویل اتاق بعد از ساعت 14 و ساعت تخلیه اتاق توسط میهمان قبل از ساعت 12 می باشد. در صورت درخواست میهمان جهت افزایش زمان تا ساعت 17.30 ، معادل 50 درصد و پس از آن هزینه کامل اقامت یک شب از میهمان دریافت می گردد. در صورتی که میهمان قبل از ساعت 14 مراجعه نماید ، هتل وظیفه ای در قبال ارائه اتاق نخواهد داشت و تنها در صورت امکان و خالی بودن اتاق می تواند همکاری لازم را داشته باشد.

امکانات هتل

رستوران
خدمات 24 ساعته در اتاق
کافی شاپ
آسانسور
خشکشویی
صندوق امانات
تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای
سشوار
پارکینگ

خدمات اینترنت

کافی نت
اینترنت بیسیم رایگان در لابی
اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
اینترنت بیسیم در لابی (شارژ جداگانه)

تصاویر کاربران

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • کاربر لست سکند
  فرشاد ع
  نقدها:
  گزارش
  آرامش در اتاق
  این هتل را به شما پیشنهاد می کنم

  این هتل با توجه به این موضوع که به خیایان اصلی نزدیک می باشد در اتاق ها شیشه های دو جداره تعبیه نشده و این بعث ورود صدا به اتاق ها می شود . ولی از دیگر لحاظ در حد بسیار خوب می باشد.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • کاربر لست سکند
  مهدی م
  نقدها:
  گزارش
  هتل عالی و نزدیک به حرم
  این هتل را به شما پیشنهاد می کنم

  هتل عالی و نزدیک به حرم و پارکینگ اختصاصی و تمیز و اتاقهای دو تخته و رستوران خوب و تمیز و عذاهای عالی. لابی خوب و زیبا - برخورد خوب کارکنان

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:

رزرو آنلاین هتل

دانلود اپلیکیشن موبایل

از اپلیکیشن لست سکند برای خدمات بهتر می توانید استفاده نمایید