رستوران

رستوران شاندیز جردن

Shandiz Jordan Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

اینجانب عباس اکبرپور ‌Abbas Akbarpour مدیر رستوران شاندیز ضمن خوش آمد گویی به شما بزرگواران و هموطنان و با آرزوی سپری کردن لحظاتی خوش در رستوران های ما و صرف غذاهای خوشمزه در رستوران شاندیز شما را با معرفی رستوران شاندیز همراهی می کنم. اینجانب فعالیت حرفه ای خود را در زمینه رستوران داری از دوره نوجوانی و نزد پدر خود در رستوران بزرگ شاندیز آغاز نموده ام . بنده به عنوان فردی از اهالی منطقه و متعلق به خانواده ای شناخته شده ، در این زمینه فعالیت حرفه ای خود را در زادگاه خویش آغاز و پیگیری نموده ام.  نخستین مدیریت مستقل بنده تاسیس رستوران پارک طرقبه در سال ۱۳۷۰ بوده است که خداوند بزرگ را برای موفقیت چشمگیر در این مرحله شاکرم.

 

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

سوپ
رستوران ایرانی

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

گران

امکانات

تحویل در محل
بیرون بر
صندلی
خدمه رستوران
دارای پارکینگ
پارکینگ خیابانی
پارکینگ خیابانی رایگان
کارت اعتباری
پارکینگ اختصاصی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • گزارش
  رستورانی مجلل
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران شاندیز جردن هیچ شعبه دیگری در تهران نداره و تنها شعبه مشهد در تهران هست.این رستوران در جردن تهران دارای یک ساختمان بزرگی است که ۵ طبقه در زیر زمین، یک طبقه همکف و ۵ طبقه در روی زمین بوده و کلا در ۱۱ طبقه می باشد که طبقه همکف و اول مختص رستوران و مابقی، طبقات پارکینگ، قسمتهای مدیریتی، نمازخانه،سالنهای وی آی پی و غیره است.بنده در طبقه اول برای ناهار سفارش جوجه کباب دادم که حجمش واقعا زیاد بود و به راحتی دو نفر رو سیر میکرد.نکته جالب اینکه نیم پرس ندارند و باید یا همه غذا رو خورد، یا باید حیف و میل کرد و یا با خود برو.نکته جالب دیگر این رستوران نداشتن سوپ در منوست.کیفیت سالاد خوب بود اما ظاهر مطلوب و متناسبی نداشت.کیفیت جوجه کباب سفارشی خوب بود و ته دیگ سفارشی هم بسیار خوشمزه بود.در کل رستوران خوب با پرسنل با یونیفرم یکدست و مودب و قیمتهای نسبتا مناسب. محیط خوبی برای میهمانیهاست.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Z_fard
  نقدها:
  گزارش
  بی رقیب
  توصیه شده توسط کاربر

  بیشتر از ده ساله که مشتری پروپاقرص رستوران شاندیز جردنم و حداقل ماهی دوبار یا بصورت حضور در رستوران و یا سفارش تلفنی مهمان غذای بی نظیر اون هستم. با توجه به اینکه زیاد اهل رستوران گردی و امتحان رستوران های مختلف در سراسر کشورم به جرات میگم شاندیز جردن با ارائه غذایی تهیه شده از بهترین و تازه ترین مواد اولیه، در حجم قابل توجه و دارا بودن فضای بسیار لوکس و زیبا و کارکنانی مودب و مهمانواز و قیمتی که با تمام اوصاف یاد شده و درمقایسه با رستوران های ارائه دهنده غذای مشابه،همچنان در حد متوسط نگه داشته شده!،از نظر من بی رقیب و پبشتازه این عرصه است. تجمع مراجعه کننده گان در اخر هفته ها و روزهای تعطیل در جلوی در رستوران که به انتظار خالی شدن میزی جهت امکان ورود به سالنند، خود دلیلی بر این مدعاست.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • سحر جاودانه
  نقدها:
  گزارش

  اين رستوران قبلا خيلي ارزون تر و حتي كيفيتش بهتر بود ولي هنوز هم جزو بهتريناس
  اما روزاي تعطيل برين حداقل ٤٠ نفر جلوتون هستن آشناهاشونم بدون صف راه ميدن، اصلا واستون منو نميارن رو هوا بايد بگين چي ميخورين از قيمتها هم كلا سر در نميارين چون فاكتور هم نميدن موقع حساب، همين چيزايي كه تو تسوير ميبينين با يه سالاد و ماست و ٤ تا نوشيدني شد ٢٨٧ تومن ديشب !!!!! خيلي هم هولن نميذارن از سر ميز پاشين بعد جمع كنن خيلي در كل باند بازيه فقط مشتري هاي خودشون و تحويل ميگيرن قبلا اصلا اينجوري نبود ، كلا بدليل گروني هم همه رستوران ها افت كيفيت پيدا كرده ، يادش بخير اينجا شيشليك ٦٨ تومني ميداد !!

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Schima Janghorban
  نقدها:
  گزارش
  بهترین شیشلیک تهران-جردن شاندیز
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران جردن شاندیز برای شیشلیک های معر‌وفی که داره زبانزد خاص و عام هست.
  در این رستوران سالن بزرگ و شیکی هم برای مراسم ها و برنامه های خانوادگی در نظر گرفته شده.
  نان تازه و ماست چکیده هم از ملزومات اسن رستوران هستن.
  #تایسیز

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: