Close
رستوران

رستوران شاندیز جردن

Shandiz Jordan Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

اینجانب عباس اکبرپور ‌Abbas Akbarpour مدیر رستوران شاندیز ضمن خوش آمد گویی به شما بزرگواران و هموطنان و با آرزوی سپری کردن لحظاتی خوش در رستوران های ما و صرف غذاهای خوشمزه در رستوران شاندیز شما را با معرفی رستوران شاندیز همراهی می کنم. اینجانب فعالیت حرفه ای خود را در زمینه رستوران داری از دوره نوجوانی و نزد پدر خود در رستوران بزرگ شاندیز آغاز نموده ام . بنده به عنوان فردی از اهالی منطقه و متعلق به خانواده ای شناخته شده ، در این زمینه فعالیت حرفه ای خود را در زادگاه خویش آغاز و پیگیری نموده ام.  نخستین مدیریت مستقل بنده تاسیس رستوران پارک طرقبه در سال ۱۳۷۰ بوده است که خداوند بزرگ را برای موفقیت چشمگیر در این مرحله شاکرم.

 

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

سوپ
رستوران ایرانی

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

گران

امکانات

تحویل در محل
بیرون بر
صندلی
خدمه رستوران
دارای پارکینگ
پارکینگ خیابانی
پارکینگ خیابانی رایگان
کارت اعتباری
پارکینگ اختصاصی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • سحر جاودانه
  نقدها:
  گزارش

  اين رستوران قبلا خيلي ارزون تر و حتي كيفيتش بهتر بود ولي هنوز هم جزو بهتريناس
  اما روزاي تعطيل برين حداقل ٤٠ نفر جلوتون هستن آشناهاشونم بدون صف راه ميدن، اصلا واستون منو نميارن رو هوا بايد بگين چي ميخورين از قيمتها هم كلا سر در نميارين چون فاكتور هم نميدن موقع حساب، همين چيزايي كه تو تسوير ميبينين با يه سالاد و ماست و ٤ تا نوشيدني شد ٢٨٧ تومن ديشب !!!!! خيلي هم هولن نميذارن از سر ميز پاشين بعد جمع كنن خيلي در كل باند بازيه فقط مشتري هاي خودشون و تحويل ميگيرن قبلا اصلا اينجوري نبود ، كلا بدليل گروني هم همه رستوران ها افت كيفيت پيدا كرده ، يادش بخير اينجا شيشليك ٦٨ تومني ميداد !!

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • سمیه ترکمان
  نقدها:
  گزارش

  این رستوران فوق العاده غذاهای خوب و با کیفیتی داره.وقتی از رستوران میای بیرون داری فکر میکنی دفعه بعد کی برگردی ولی وقتی یاد صف طولانی که باید سپری کنی تا نوبت بشه بیخالش میشی.
  کاش برای غذا خوردن میشد رزرو اینترنتی انجام داد که وقت ادم بی جهت تلف نشه.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: