Close
رستوران

رستوران بین المللی هفت خوان

Haft Khan Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

" هفت خوان " رستورانی مجلل در شیرازه، که هر طبقش مختص یه نوع غذاست. اسم این رستوران هم از"هفت خوان " رستم در شاهنامه انتخاب شده. البته کلمه "خوان " در ادبیات فارسی به معنی سفـره و طَبَق خوردنـی هم هست. اینجا یک مجموعه کامل با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و حتی فست فود و کافی شاپ، برای هر نوع ذائقه و سلیقه است. چیدمان و دکوراسیون هر طبقه ای هم مختص نوع غذایی که در اون سرو میشه، تغییر می کنه و فضای آرام بخش و ایده آلی رو برای مهمانهای مجموعه فراهم کرده. این مجموعه سالن های اختصاصی برای برگزاری جشن ها، سمینارها و سالنvip برای مهمانهای خاص و ویژه هم داره حتی آتلیه عکاسی هم برای ثبت لحظه های خاطره انگیزتون دراین مجموعه فراهمه.

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو
امکان رزرو آنلاین

سبک آشپزی

رستوران ایرانی
رستوران سنتی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • Raha Masoudi
  نقدها:
  گزارش

  رستوران هفت خوان واقع در بلوار جدید قران هست. رستوران درجه یک و بین المللیه. معماریش منحصر ب فرده. مناسب برای قرارهای کاری و خاص هستش. ما سه مدل پیتزا سفارش دادیم. ک اگه واقعا بخوام راستشو بگم اصلا ب ذائقه ما خوش نیمد. پیتزاها شامل پیتزا مخصوص.،پیتزا گوشت و پیتزا سبزیجات بود. صورت حساب هم در حدود 130تومن شد. خیلی رستوران گرونی هست. البته غذاهای دیگه اشو تست نکردیم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • RashiD
  نقدها:
  گزارش
  رستوران هفت خوان
  توصیه شده توسط کاربر

  هر شهری که برید یه رستوران خوب حداقل داره
  وقتی شیراز که رفتیم هفت خوان به پیشنهاد یکی از دوستان رفتیم
  رستورانی که داره از نظر ظاهری عالیی هست که دارای کافی شاپ، رستوران سنتی، فست فود، سلف سرویس و غذاهای بین المل میباشد.
  ما از رستوران فرود یا همون سنتیش استفاده کردیم که زیر همکف واقع شده که دارای تخت و میز برای صرف غذا هست محیط کاملا سفید و شیک موزیک زنده هم دارن
  خلاصه از غذا بخوام بگم اگه میخوایید راحت غذا میل کنید نگاه ب قیمتا نندازید
  همونطور که تو فاکتور میبیند نزدیک ۱۷ هزار تومن مالیات بر ارزش افزوده گرفتن
  خوراک کباب بره اش نسبت ب قیمتی که داشت خوب نبود ولی باقاله با ماهیچه خوب بود و خوشمزه
  زیتون پرورده هم خوشمزه بود
  غذاهای خورشتی هم داشتن که با قیمتای تقریبا ۴۰ هزار تومن
  سرویس دهیشونم چون شلوغه رستوران کمی دیر انجام میشه
  #تایسیز

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • بیتا ثابت
  نقدها:
  گزارش

  این رستوران در روزهای تعطیل به شدت شلوغ است مخصوصا رستوران سنتی که فاصله ی چادرها باهم کم است و حتما قبل رفتن سعی کنید میز را رزرو کنید تا از موسیقی سنتی که در آنجا نواخته می شود دور باشید تا بتوانید باهم صحبت کنید -اگر برای همین منظور بیرون رفته اید- وگرنه ممکن است در کنار خواننده ها از همان سکوهای حجره مانند به شما بدهند که به شدت شلوغ و پر سروصداست.

  سرویس در روزهای شلوغ کند است اما این طبقه ارزش امتحان کردن را دارد چون از بهترین رستوران های ایران است. ما کلم پلو و ته چین سفارش دادیم. کلم پلو برای سه نفر-خانم- کافی است و ته چین تک نفره است. با سرویس پنیر و نان سنگک که در همان هفت خوان تهیه می شود قبل از غذا سرو می شود و آب انار هفت خوان کاملا تازه و خوشمزه است.

  در کل قبلا هم ما با تعداد بیشتری -حدود هجده نفر- به هفت خوان رفتیم و به پیشنهاد گارسون ده تا غذا -خورش فسنجان, ته چین , کلم پلو و سالاد سفارش دادیم که به همه رسید و اضافه هم آمد و این ده غذا همراه با آب معدنی و سالاد فقط 480 هزار تومان شد که باعث تعجب خودمان هم بود.برای سفارش دادن از خود گارسون راهنمایی بخواهید تا بیش از حد سفارش ندهید و اسراف نشود. خورش فسنجان و ته چین مرغ و کلم پلو شیرازی طعمی عالی داشت و کلم پلو هم همراه با سالاد شیرازی سرو می شد.فیله مرغ هم خوشمزه و خوب بود.

  طبقه ی دوم هم غذاهای ایتالیایی دارد که ما برای شام به آنجا رفتیم و انواع پاستا و پیتزا و غذاهای بین الملی در آنجا سرو می شود و جو آرامتری نسبت به طبقه سنتی دارد.

  در این طبقه هم که با سه تا از دوستان رفته بودیم سه تا غذا بیشتر سفارش ندادیم و حجم غذا به اندازه ای بود که چهار نفر براحتی سیر شدیم.

  فست فود هفت خان هم پیتزهای خوبی دارد و پیتزای استیک با سس تند به شدت توصیه می شود. فست فود برای دورهمی هم مناسب است و بعد از ساعت 8 شب موزیک زنده دارد اما ما که برای تولد رفته بودیم به راحتی چند ساعت آنجا بودیم و به هیچ وجه مثل بعضی از کافه ها مزاحممان نشدند که یا چیزی می خواین سفارش بدید یانه؟ و اینکه با نگاهها و مزاحم شدنهای بیجا باعث شوند خودتان بلند شویدو بروید و این خیلی نکته مثبتی بود. در فست فود دستگاه یخ ساز و سس اضافه هم گذاشته شده همراه با آویشن و لیوان و ...و به هر تعدد که بخواهید بردارید کسی مانعتان نمی شود.

  در کل هفت خوان جو حرفه ای میزبانی را دارد و مناسب ممهمانی های خانوادگی و قرارهای دوستانه یا صرفا لذت بردن از غذا است.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: