Close
رستوران

فست فود نیک بوی (بیگ بوی سابق)

Big Boy

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

پیتزاهای آمریکایی با کیفیت خوب و خوشمزه و همچنین برگرهای حجیم و خوشمزه ای که برای خوردنش باید خیلی گرسنه باشید تا بتونین تمومش کنین.

سبک آشپزی

فست فود
پیتزا

نوع کاربری

رستوران

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

امکانات

بیرون بر
صندلی
خدمه رستوران
دارای پارکینگ
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • ندا
  نقدها:
  گزارش

  فست فود بیگ بوی از قدیمی های فست فود تهران است. که هنوز هم طعم پیتزا های قدیم خودش رو حفظ کرده. پیدا کردن جای پارک سخته و محیطش هم کوچیک و برای نشستن باید خیلی معطل بشید.قیمت هم که بالاست ‌ولی کیفیت پیتزا ها بسیار خوبه. و خیلی از کسایی که به این فست فود میدند بدلیل طعم نوستالژی پیتزا هاشه. #بیگ_بوی

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • منصوره اسکندری
  نقدها:
  گزارش

  فست فود نیک روی از قدیمی های پیتزا در تهرانه و برای خیلی ها طعم نوستالژی داره. من هم به همین خاطر چندی پیش به این فست فود رفتم. پیتزا قارچ و گوشت سفارش دادم که همان عطر طعم قدیم رو داشت. کیفیت بسیار عالی ولی حجم زیاد نبود و قیمت هم خیلی بالا بود به نظرم. فضای رستوران خیلی بزرگ نیست و باید خوش شانس باشید که جا گیرتان بیاد ولی برای اونهایی که میخواهند خاطره هاشون زنده بشه امتحانش بد نیست.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • زهره دشتی
  نقدها:
  گزارش

  خيلي سال پيش موقع دانشجويي اومده بوديم بيگ بوي به ياد خاطرات قديم دوباره رفتيم ميخواستيم گوشت و قارچ كه از همه معروفتره سفارش بديم كه تموم شده بود و فقط مخلوط داشتن يكم طول كشيد چون خيلي شلوغ بود پيتزا همون نوستالژي لازم رو داشت اثري از پنير زياد كه هنوز سفيد مونده و گريل نشده يا خمير ضخيم يا نرم نبود خمير نازك و برشته و پنير گريل شده مثل پيتزاهايي كه خونگي درست كنين فقط مخلوط خيليييي كالباس داشت كه من زياد دوست نداشتم

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • وصال آذربخش
  نقدها:
  گزارش

  یک پیتزایی که بیشتر به خاطر نوستالژیک بودنش مردم دوسش دارن وگرنه پیتزاهای آمریکایی معمولی و کوچکی داره که هرگز باعث نشد ما دوباره بخوایم بریم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • پروین توافقی
  نقدها:
  گزارش
  بيگ بوي
  توصیه شده توسط کاربر

  پيتزاهاش خوشمزن فقط جاي نشستن خيلي كمه و همه يا ميبرن منزل يا تو ماشين ميخورن،سالاد فصلشو خيلي دوس دارم تو كاسه هاي چيني با سس خوشمزه سرو ميكنه.جاي پاركش بده متاسفانه.ولي كلاً از قديميهاي خوشمزس

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • مریم رجایی
  نقدها:
  گزارش
  پیتزایی حجیم و به سبک قدیمی
  توصیه شده توسط کاربر

  فست فود بیگ بوی یک فست فود قدیمی است که به خاطر پیتزاها و برگرهایش معروف است.
  برگرها به نظر من خوب هستند اما عالی نیستند. ما معمولا از این رستوران پیتزا بصورت بیرون بر سفارش میدهیم . رستوران شلوغ است و زمان ارسال غذا معمولا یک ساعت طول میکشد هزینه قابل توجهی هم برای پیک دریافت میکنند.
  اگر حضوری تشریف ببرید صندلی برای نشستن به تعداد محدودی وجود دارد و معمولا مشتریها غذا را در ماشین میل میکنند.
  پیتزاهای این رستوران با پنیر زیاد و حجیم و سنگین هستند. البته کیفیت مواد استفاده شده واقعا خوب است. پیتزا پپرونی، قارچ و سوسیس و قارچ و گوشت از پیتزاهای پرطرفدار هستند که البته من قارچ و گوشت را زیاد نمیپسندم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: