Close
رستوران

رستوران خانه سبز

Khaneh Sabz

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

فضای خوب و آرام همراه با غذاهای خوشمزه و همینطور با کیفیت خوب از ویژگی های رستوران خانه سبز تبریز می باشد .

سبک آشپزی

رستوران ایرانی

نوع کاربری

رستوران

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • علی عباسی
  نقدها:
  گزارش

  سلام خدمت همه دوستان
  در تیر ماه امسال سفری کوتاه و یک روزه به تبریز داشتم. هنگام ظهر تصمیم گرفتم که سری به باغ ائل گولی تبریز بزنم و ناهار رو در رستوران های اطراف این باغ صرف کنم. در نهایت رستورانی که انتخاب کردم، خانه سبز بود. رستوران خانه سبز دارای محیطی واقعا بزرگ و به دو شیوه سنتی و عادی است. چیدمان سنتی این رستوران در میان درختان و باغچه این رستوران قرار گرفته که زیبایی اون رو واقعا چند برابر میکنه و برای هر فردی دلنواز است.

  من برای ناهار سفارش چلو برگ دادم که این موضوع برای خودش داستانی شد. بعد اینکه در محیط سنتی این رستوران مستقر شدم، غذا در سریع ترین زمان ممکن آماده شد که جای واقعا تقدیر و تشکر داشت. بعد از اینکه غذا رو آوردن، متاسفانه برنج یادشون رفته بود. چند دقیقه برای آوردن برنج معطل شدیم که بالاخره اون هم رسید، ولی کباب کمی سرد شده بود. بعد از اون هنگام شروع غذا متاسفانه وقتی ست قاشق و چنگال رو از کیسه پلاستیکی درآوردم ، متوجه کثیفی اونها شدم که بلافاصله از کارکنان رستوران خواستم اون رو عوض بکنن و این هم انجام شد، ولی واقعا بدجوری تو ذوقم خورد. اما این تمام ماجرا نبود و بعد از چند دقیقه یکی از کارکنان رستوران سمت من اومد و گفت که هزینه برنج حساب نشده و من کلی باهاش بحث کردم که حساب شده و این حرفا. در نهایت 5000 تومن از من به خاطر هزینه برنج گرفتن. داشتم غذا رو میخوردم که یکی دیگه از کارکنان به سمت من اومد و 5000 تومن من رو بهم برگردوند و گفت که اشتباه شده و کلی هم عذرخواهی کرد.

  خلاصه این وعده ناهار اونطور که قرار بود باب میل باشه، به خاطر اتفاقاتی که ذکر شد، زیاد نچسبید و لذت غذا خیلی زودتر فراموش شد. ولی محیط رستوران واقعا سرسبز و دلنشین بود. کیفیت غذاهای مربوطه هم در حد معمولی و نه عالی بود و قیمتشون هم به نسبت کیفیت به نظرم کمی گرون بودند. در کل در کنار همه این اتفاقات، آزاردهنده ترین اتفاق در یک رستوران، کثیفی لوازم مصرفی میتونه باشه که از شانس برای ست قاشق و چنگال من اتفاق افتاد و البته بلافاصله هم تعویض شد. امیدوارم که این موضوع برای فرد دیگه ایی اتفاق نیوفته. ایامتون همیشه به کام و لحظاتتون سبز سبز و غذاهاتون همیشه خوشمزه باشه.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: