Close

نقد و بررسی ها


 • سواحل باتومی
  Yannar
  نقدها:
  گزارش

  ساحل باتومی

  توصیه شده توسط کاربر

  ساحل دریای سیاه یکی از جاذبه های شهر زیبای باتومی است هر ساله بواسطه امکانات و آب و هوای مطبوع میزبان گردشگران زیادی هست.انواع تفریحات ساحلی در این مکان وجود داره و امکان شنا و گرفتن حمام آفتاب هم هست و در روز های طوفانی ممنوعیت شنا وجود داره .عکس های دریا از نزدیکتر منشوری بودن و قابل انتشار نبودند.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • فوندل پارک
  مریم رجایی
  نقدها:
  گزارش

  پارکی زیبا و بزرگ در مرکز آمستردام

  توصیه شده توسط کاربر

  فوندل یک پارک عمومی 47 هکتاری است که در اواسط قرن 19 م بازگشایی شده است. این پارک شامل دریاچه های متعدد،زمین بازی، تئاتر فضای باز و ... می­ باشد.
  در گوشه کنار پارک افراد در حال بازی، استراحت و یا ورزش بودند. دوچرخه ها نیز در همه جا به چشم می ­خوردند. این پارک محبوب ترین پارک شهر میباشد و محیط مناسبی برای قدم زدن است. پارک بسیار بزرگ است و برای دیدن کل ان حداقل 2 ساعت زمان لازم است. درون پارک چند کافه و رستوران نیز وجود دارد اما یکی از مشکلات این پارک کمبود و تمیز نبودن سرویسهای بهداشتی است.
  برای رسیدن به این پارک میتوانید از اتوبوس یا تراموا استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس Leidseplein دقیقا در سمت چپ ورودی پارک قرار دارد.
  ورود به این پارک رایگان میباشد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • بازار تاریخی ارومیه
  ساناز
  نقدها:
  گزارش

  قلب تپنده شهر

  توصیه شده توسط کاربر

  بازار تاریخی ارومیه در بافت قدیمی شهر مابین خیابان امام و‌ بعثت قرار دارد و قدمت آن به دوره صفویه برمیگردد. این بازار نیز همچون دیگر بازارهای تاریخی شامل راسته ها، تیمچه ها، سراها، حمام ها، چهارسوها و مغازه های متعدد می باشد. در گشت و گذار در این بازار اگر قصد خرید داشته باشید میتوانید لبنیات، گیاهان دارویی، انواع ادویه ها، ظروف مسی و همچنین طلاهای خوبی بخرید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • تله کابین رامسر
  Arezou.SB
  نقدها:
  گزارش

  بام سبز رامسر

  توصیه شده توسط کاربر

  بام رامسر در انتهای مسیر تله کابین واقع شده، سکویی که شما میتونید از بالا به تمام اطراف دید داشته باشید، رامسر جزء معدود شهرهای شمالی هست که کوه و دشت و دریا در نزدیکی هم هستند و مناظر طبیعی زیبایی رو ایجاد کردن و تله کابین این فرصت رو ایجاد کرده تا همه بتونن از مشاهده مناظر لذت ببرن. برای سوار شدن به تله کابین باید به مرز گیلان و مازندران برید و ابتدای جاده قبل از شهر رامسر در قسمت شمال جاده ورودی مجموعه رو میبینید. مجموعه شامل پارکینگ، رستوران، فروشگاه لباس و اسکله تفریحات ساحلیه برای استفاده از تله کابین بعد از خرید بلیط باید از پله ها بالا برید و کابینهایی که ظرفیتشون چهارنفره سوار بشید. کابینها قدیمی هستند و سر وصدای زیادی دارن.بعد از حدود ده دقیقه به ایستگاه بالا میرسید در طول مسیر از روی جاده، زمینهای کشاورزی و از میان درختان روی کوه عبور میکنید و دورنمای ساحل زیبای دریا رو میبینید. ایستگاه بالا شامل زیپ لاین، کافه رستوران، و سکوی دید باز هست که بهترین استفاده نشستن روی نیمکتها و صرف یک لیوان چای داغ هست. اگر هوا گرم باشه شدت آفتاب اجازه نمیده از فضا لذت ببرید چون سایه ای وجود نداره. ولی میتونید به سمت پله ها برید و در دل جنگل ودرختان انبوه مناظر شهر و فضای سبز رو مشاهده کنید و عکاسی کنید ویا از زیپ لاین استفاده کنید.
  عکسها مربوط به زمانهای مختلف حضور من در رامسر هستند.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • برج مهماندوست
  ساناز
  نقدها:
  گزارش

  برج مهماندوست

  توصیه شده توسط کاربر

  برج طغرل یا مهماندوست دامغان یک ساختمان آجری در روستای مهماندوست در ۲۰ کیلومتری دامغان می باشد. این بنا گنبد یا سقف ندارد (بنا به گفته اهالی محل قبلا داشته ولی فرو ریخته) و قدمتش به دوران سلجوقیان بر میگردد. اهالی محل این برج را به اسم امام زاده قاسم میشناسند. معماری برج به شکل یک پایه دایره ای شکل هست و کتیبه ای به خط کوفی دور قسمت استوانه ای برج وجود دارد. طاقنماهای بلند و مقرنس کاری های زیبای این برج منحصربفرد هست. به نظر من این برج شباهت زیادی به برج طغرل شهرری دارد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • برج ساعت تفلیس
  ناصر Nassaj2011
  نقدها:
  گزارش

  برج ساعت

  توصیه شده توسط کاربر

  این برج که علاوه بر یک برج ساعت عادی، یک‌نمایش موزیکال کوتاه یک دقیقه ای را نیز در برخی ساعات شبانه روز اجرا میکند، کوچه سیزدهم خیابان Shavteli واقع شده است. در ساختمان زیر این برج ساعت همه روزه نمایش های موزیکال رزا گابریادزه برگزار میگردد، کسی که سازنده این برج زیباست. راس هر ساعت فرشته ای زیبا از بالای برج بیرون آمده و ساعت را اعلام میکند. اما برای دیدن‌نمایش یکدقیقه ای چرخه عمر، باید در هنگام‌ساعت ۱۲ یا ۷ در کنار برج باشید تا این نمایش را ببینید. توصیه میکنم اگر زمانی را برای دیدن این برج صرف میکنید حتما راس ساعت ۱۲ یا ۷ باشد تا این‌نمایش کوتاه را نیز ببینید‌.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • سر در قیصریه
  فاطمه فراهانی
  نقدها:
  گزارش

  سردر بازار قدیمی قیصریه

  توصیه شده توسط کاربر

  سر در قیصریه که در گذشته سه طبقه بود ولی امروز فقط دو طبقه از آن باقی مانده است.طبقه سوم گویا برای نقارخانه بود. سردر قیصریه دروزاه ورودی به بازار بزرگ اصفهان بوده است. اهمیت سر در قیصریه به خاطره نقاشیها و مقرنسکاری های آن است. بر سردر چند تابلو نقاشی هست، قسمتی به اروپاییهای دربار اصفهان در عصر قدیم اشاره دارد، یکی از نقاشیها هم تابلو شکار گاه سلطنتی است. در بالاترین قسمت سردر هم دو نیم تنه تیرانداز مرد با لباسهای معمولی آن عصر است و نیم تنه شیر و اژدها است. این تصاویر که بر روی کاشی قرار گرفته اند نشان دهنده صورت فلکی یا برج قوس است.
  دیدن سردر قیصریه در زمانی که در نقش جهان قدم میزنید خالی از لطف نیست.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • روستای شوراب
  Ehsantrips
  نقدها:
  گزارش

  روستای شوراب

  توصیه شده توسط کاربر

  شوراب روستایی از توابع شهرستان سوادکوه است که در حاشیه جاده فیروزکوه و پس از گردنه گدوک واقع شده است. شوراب در مسیر راه آهن شمال قرار دارد و یکی از فنی ترین بخش های راه آهن ایران در این منطقه اجرا شده که شامل پل ها و تونل هاست. این روستا که در اکثر فصول بخصوص بهار و پائیز غرق در مه است، اخیرا با راه اندازی قطارهای گردشگری شمال مورد توجه قرار گرفته چرا که قطار اینجا توقف دارد. به هنگام توقف قطارگردشگری، بازارچه محلی در این منطقه برپا می شود. همچنین چشمه گوگردی معروف شوراب نیز کمی پس از تونل راه آهن قرار دارد که نام روستا نیز به خاطر این چشمه، شوراب است. این چشمه از جاده فیروزکوه به شکل آبشاری دیده می شود که در دره ای جاری می شود

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • عودلاجان
  Arezou.SB
  نقدها:
  گزارش

  محله عودلاجان

  توصیه شده توسط کاربر

  محله عودلاجان از محلات قدیمی تهران در دل بافت تاریخی و منطقه ۱۲ تهران است. در گذشته رونق خاص خود را داشته و به دلیل نزدیکی به ارگ حکومتی و بازار جایگاه اجتماعی بالایی داشته که بیشتر جاذبه های محله مربوط به همان دوران است. محله ازچند گذر تشکیل شده که یکی گذرر امامزاده یحیی وجاویدی است و دیگری بازارچه عودلاجان، بیشتر خانه های تاریخی مثل خانه مدرس، کاظمی، قوام، خانه فخرالملوک،معمارباشی و... حمام تاریخی نواب که لوکیشن فیلم قیصر است و چند خانه که یکی به نام خانه مهرانگیز و کامبیز لوکیشن فیلمبرداری سریال معروف پدرسالار است در این گذر واقع شده اند. امامزاده یحیی همراه با چنار کهنسال خود مرکز مذهبی محله محسوب میشود. خوشبختانه در سالهای اخیر مرمتهای خوبی در گذرها و اماکن انجام شده و گردشگری در محله رو به افزایش است ولی بدلیل نزدیکی به بازار و تبدیل خانه ها به انبار، اسکان اقشار کم درآمد در محله،گذرهای باریک محله خیلی امنیت ندارد و حضور آزادانه معتادین چهره ناخوشایندی به محله داده که بهتر است در زمان حضور دقت کافی درامنیت خود داشته باشید. برای دسترسی به این محله میتوانید از دو ایستگاه مترو پانزده خرداد در جنوب غربی محله و بهارستان در شمال استفاده کنید.اولین بانک ایرانی که الان به نام تیمچه اکبریان معروف است و تبدیل به دیزی سرا شده است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • مسجد سردار
  ساناز
  نقدها:
  گزارش

  مسجدی با کاشیکاری‌های زیبا

  توصیه شده توسط کاربر

  مسجد سردار یا مسجد ساعتلو (به علت قرار گرفتن ساعت در سر در مسجد به این نام‌ معروف هست) در خیابان امام خمینی و امتداد راسته غلام خان قرار دارد و قدمت آن به دوران قاجار میرسد. این بنا متشکل از ستونهای سنگی، طاق و گنبدهای آجری و سردری به شکل نیم دایره هست. دو شبستان دارد که ستون های تراشکاری شده سبک مقرنسی زیبایی دارد و کاشیکاری هایی به رنگ آبی، سبز، زرد و صورتی جذابیت خاصی به مسجد داده اند.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • روستای سیاوشان
  شکوفه.
  نقدها:
  گزارش

  روستای سیاوشان از روستاهای شهرستان آشتیانه که با آن حدود ۱۰ کیلومتری فاصله داره.مردم منطقه به آن سوشون هم میگویند.روستای خیلی سرسبزی نیست ولیکن وجود امامزاده بی بی فاطمه صغری باعث رفت و آمد زیاد به این روستا شده است.کلا مردم آرامی داره و بیشتر سمساریهای میدان شوش تهران اهل این روستا هستند.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • دریای تفلیس
  ناصر Nassaj2011
  نقدها:
  گزارش

  دریاچه تفلیس

  توصیه شده توسط کاربر

  این دریاچه که به دریای تفلیس شهرت دارد، در قسمت شمالی شهر زیبای تفلیس واقع شده است. اب این دریاچه از رودخانه ایوری تامین شده و ذخیره آب شهر تفلیس محسوب میشود‌. راه های دسترسی متعددی به این‌دریاچه وجود دارد‌‌. ما برای رفتن به کنار این دریاچه از ورودی داخل پارک آبی جینو استفاده کردیم. اب این دریاچه در شهریور ماه بسیار سرد و برای شنا مناسب نبود‌

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • مجموعه تاریخی هگمتانه
  نیلوفر ورزش نژاد
  نقدها:
  گزارش

  یادگاری از دوران مادها

  توصیه شده توسط کاربر

  قبلا به همدان سفر کرده بودم ولی مجموعه تاریخی همدان، جاییه که ارزش دوباره دیدن رو داشت. هگمتانه، پایتخت پادشاهی مادها بوده و در سالهای بعد و در دوره هخامنشیان هم به عنوان پایتخت تابستانی مورد استفاده قرار گرفته.
  هنوز هم در این منطقه کار حفاری توسط باستان شناسان ادامه داره ولی همین بخش رو هم که از زیر خاک درآوردن، خیلی جالب هست. موزه، مجموعه سنگ ها و سنگ نوشته های قدیمی و کلیسا، بخش های دیگه از مجموعه تاریخی هگمتانه هستن.
  ورودیه نفری سه هزار تومن بود و دسترسی به این مجموعه راحت هست.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • شهر غاری اوپلیستسیخه
  Ehsantrips
  نقدها:
  گزارش

  قدیمی‌ترین شهر صخره‌ای دنیا

  توصیه شده توسط کاربر

  اوپْلیسْتْسیخِ نام یکی از بزرگترین و قدیمی‌ترین شهرهای سنگی دنیاست که از تراشیده شدن صخره‌ها ایجاد شده و در ۱۰ کیلومتری شرق شهر گوری در استان شیدا کارتلی، گرجستان قرار گرفته‌است. این شهر روی یک صخرهٔ بلند و درساحل غربی رودخانهٔ متکواری ساخته شده‌است.
  اوپلیس تسیخه ساختارهای مختلفی را – از اوایل عصر آهن تا اواخر قرون وسطا – شامل می‌شود. همچنین ترکیب غیرمعمول سبک‌های مختلف از صخره تراشی آناتولی و فلات ایران و نیز همزیستی معماری مسیحی و غیر مسیحی، این شهر را از دیگر شهرهای سنگی دنیا متمایز می‌سازد. شهر اوپلیس تسیخه به سه بخش شمالی، جنوبی و مرکزی تقسیم می‌شود که منطقه‌ای با وسعت تقریبی ۸ هکتار را در بر می‌گیرد. بخش میانی وسیع تر است و قسمت عمدهٔ ساختارهای صخره تراشی این شهر را در خود جای داده است و از طریق یک گذرگاه و یک تونل به بخش جنوبی متصل می‌شود. گذرگاه‌ها و گاهی پلکان‌ها از طریق خیابان اصلی به ساختارهای مختلف انشعاب پیدا می‌کنند. اکثر غارها، فاقد تزئینات هستند. هرچند در برخی از ساختارهای بزرگتر، سقف طاق مانند تونل‌ها به شکل کندهٔ درخت با سنگ‌های تراشیده تزئین شده‌اند. همچنین برخی از ساختارهای بزرگ در پشت یا کناره‌های دیوار طاقچه‌هایی دارند که احتمالاً به منظور اهداف تشریفاتی از آن‌ها استفاده می‌کرده‌اند. در حفاری‌های باستان شناسی، اشیائ متعدد دست‌ساز مربوط به دوره‌های مختلف، شامل جواهرات، طلا، نقره و برنز و نمونه‌هایی از سرامیک سازی و مجسمه‌سازی کشف شده‌است.

  شهر اوپلیس تسیخه از سال ۲۰۰۷ میلادی در فهرست میراث جهانی یونسکو گنجانده شده‌است. برای رفتن به اینجا، باید از داخل شهر گوری با سواری و دربستی بروید. سواری هاش دور و بر موزه استالین هستند و راننده هاش تا توریست می بینند، گیر می دهند که بیا ببریمت اوپلیستسیخه!

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • معبد بیرلا مندیر (لاکشمی نارایان)
  Arezou.SB
  نقدها:
  گزارش

  معبد لاکشمی، الهه ثروت

  توصیه شده توسط کاربر

  معبد لاکشمی نارایان یا همان بیرلا مندیر در دهلی در اصل متعلق به الهه ثروت، لاکشمی است ولی خدایان دیگر نیز در این معبد حضور و جایگاه مختص به خود دارند.ساختمان معبد با گنبدهایی مخروطی و کشیده با طاقهایی کم عرض و پر از تزیینات با ترکیبی از رنگهای قرمز و زرد یک بنای خوشرنگ و شاخص است. برای ورود به معبد باید از تعدادی پله بالا بروید و کفشهای خود را در آورید، اشیاء الکترونیک و کیف خود را در کمدی کلیددار بگذارید و وارد معبد شوید. مردم هند با بهترین لباسشان همراه با نذریهایی که داخل یک سبد گذاشته اند همراه گل به عبادت خدایان خود میایند واز آنجایی که علاوه بر لاکشمی الهه ثروت بیشتر خدایان معروف هندی، مانند ویشنو، شیوا، کریشنا و... در این معبد جایگاهی دارند عبادت کنندگان زیادی به اینجا می آیند و معروفترین معبد هندوهاست. هر سالن به الهه ای اختصاص دارد که هر شخص بنا بر حاجتی که دارد به زیارتشان میرود و در کنا پای مجسمه ای که با لباس و تزیینات پوشانده شده رنگ قرمزی داخل ظرفی گذاشته شده تا زیارت کنندگان برای خود علامتی برپیشانی بگذارد. مراجعین سکوت و حریم دیگران را کاملا رعایت میکنند. لاکشمی که بزرگترین تندیس و فضا برای اوست ایزدبانوی ثروت و توانگریست که بر روی نیلوفری ایستاده و همسر ویشنو است. روز مختص او جمعه است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • مسجد جمعه (مسجد جامع)
  Arezou.SB
  نقدها:
  گزارش

  مسجد جامع دهلی

  توصیه شده توسط کاربر

  یک از جاذبه های دیدنی شهر دهلی مسجد جامع این شهر است که در زمان شاه جهان، پادشاه گورکانی ساخته شده که بنای تاج محل نیز از ساخته های او برای همسرش است.این مسجد در قلب بافت قدیم دهلی قرار گرفته و اطرافش پر از مغازه، دکه و دستفروش است و کلا مکان شلوغی محسوب میشود، هزینه ای برای ورود نباید پرداخت کنید ولی برای همراه بردن دوربین عکاسی و گوشی هزینه مختصری لازم است کهرپرداخت کنید. این هزینه متغیر است. کفشهای خود را باید تحویل کفشداری دهید یا با خودتان به داخل ببرید. بومی ها با پوشش خودشان داخل میشوند ولی به توریستها شنلهای گشادی میدهند که جمع کردنشان سخت است. مسجد در بلندی قرار دارد بنابراین برای ورود باید از تعدای پله بالا بروید تا وارد حیاطی وسیع بشوید که کف اش از سنگهای قرمز رنگی پوشیده شده و دورادورش از رواقهایی که جایی برای نشستن دارد احاطه شده. بنای مسجد هم روی سکویی قرار گرفته و سه گنبد یکی بر روی ایوان اصلی و دو گنبد در دوطرفش قرار گرفته، دومنار بلند هم در دوطرف این بنای مستطیلی شکل ساخته شده است. سالن اصلی رو به حیاط مسجد یک فضای طولی است که با طاقهایی به چند قسمت تقسیم شده و نوشته هایی به فارسی به صورت کتیبه در آن به چشم میخورد. کف این سالن با سنگهای مرمری برای نمازگذاران تقسیم شده ومحراب تزییناتی دارد و دیوارها تا ارتفاع مشخصی با سنگ مرمر پوشانده شده. رنگ قرمز سنگهای به کار رفته در ساخت مسجد، رنگ غالب نما است و تصویری که در ذهن باقی میماند نیز با این رنگ هماهنگ است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • راج قات
  Arezou.SB
  نقدها:
  گزارش

  بنای یادبود گاندی در دهلی

  توصیه شده توسط کاربر

  مقبره گاندی ،رهبر سیاسی مذهبی هند که کشورشان را از استعمار هند نجات داد در میان فضایی سرسبز ساخته شده، اسم گاندی برای جهانیان آشنا و قابل احترام و زندگی ساده و آزادی طلبانه اش زبانزد است. گاندی ترور شد و طبق رسوم هند جسدش سوزانده و به اب سپرده شد، بنابراین در این مقبره محل دفن او نیست بلکه بنایی به رسم یادبود برای این شخصیت ساخته اند. اگر با تور به هند بروید اولین بازدیدتان این مکان خواهد بود. برای ورود به محوطه باید کفشهایتان را در بیاورید و از دالانی وارد مرکز مجموعه شوید، این یادبود حجمی کوتاه و چهار گوشه است که از سنگ مرمر سیاه صیقل خورده ساخته شده و نمیتوانید نزدیکش شوید، هر روز با گلهایی تزیین میشود. برای دید بهتر میتوانید بالای دیواره های دور اینجا بروید و اطراف را مشاهده کنید. این مکان به راج گات معروف است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • روستای اسفندان
  شکوفه.
  نقدها:
  گزارش

  روستای اسفندان یکی از روستاهای شهرستان کمیجان استان مرکزیه .این روستا در فاصله کمی از کمیجان قرار داره و اگر از سمت اراک به کمیجان برید میتوانیدهم ازین روستا هم دیدن کنید و هم از قلعه اش.مردم این روستا همچون کمیجانیها به زبان ترکی صحبت می کنند.شغل اصلی مردم روستا کشاورزیه و روستای تقریبا سرسبزیه.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • چشمه علی دامغان
  ساناز
  نقدها:
  گزارش

  تفرجگاهی زیبا

  توصیه شده توسط کاربر

  چشمه علی دامغان یکی از زیباترین تفرجگاه های دامغان هست که قدمت آن به دوران قاجار می رسد. عمارت چشمه علی توسط فتحعلی شاه قاجار ساخته شد و محل استراحت و تفریح پادشاهان بوده است. این مجموعه از دو قسمت قراول خانه و عمارت شاهی ساخته شده است. در کنار چشمه درخت چنار قطوری هست که پارچه هایی به ریشه ها و شاخه های آن دخیل بسته شده است (اهالی دامغان بنا به روایاتی این چشمه را حاصل کوبیدن سم‌اسب حضرت علی به زمین میدانند و این چشمه و درخت برایشان باارزش هست). این چشمه و باغات اطراف آن طبیعت سرسبز و فرح بخشی دارد و جای مناسبی برای علاقمندان به طبیعت میباشد. بهترین فصل بازدید از این مکان بهار و تابستان و اوایل پاییز میباشد..

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • دهکده شاندیز
  Arezou.SB
  نقدها:
  گزارش

  مجموعه تفریحی دهکده شاندیز

  توصیه شده توسط کاربر

  مجموعه دهکده شاندیز در میانه راه مشهد به شاندیز قرار گرفته، در واقع این دهکده تفرجگاهی در این منطقه ساخته شده و برای اینکه سرسبز و دلنشین باشه تعداد فراوانی درخت در مساحت زیادی کاشته شده و محافظت شده تا رشد کنند. مجموعه همچنان در حال توسعه و اضافه کردن امکانات جدیده، فضای سبز دهکده واقعا زیباست رودخانه ای هم از بین درختان عبور میکنه، انواع فضاهای پذیرایی و رستوران رو میتونید در این مجموعه ببینید و برای هرنوع سلیقه ای اینجا میتونه دلپذیر باشه و رضایتش رو تامین کنه، فضای مرکزی استخر و فواره داره و تختهایی دورش چیده شده، فضای سرپوشیده سنتی و آلاچیقهایی به سبک بومی با مصالح بوم آورد ساخته شده، فضای بازی برای بچه ها، باغ گل و پرندگان، سالنهای پذیرایی خصوصی و هرچی که برلی یک روز خوب نیاز دارید اینجا پیدا میشه، به نظرم در سفر به مشهد میتونه یکی از گزینه های تفریح و غذا اینجا باشه.قیمت غذاها گرون هست ولی طعمها راضی کننده هستند.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: