Close

نقد و بررسی ها


 • برگر زغالی (شعبه ظفر)
  مریم
  نقدها:
  گزارش

  ما تعریف این رستوران را زیاد شنیده بودیم ولی تجربه ما چندان خوب نبود. رستوران در خیابان ظفر قرار داره که خیابان شلوغ هست و جای پارک کم و ترافیک زیاد. فضای رستوران کوچیک بود و ۴ تا میز کوچیک داشت. در این شرایط معمولا روی میز رستوران ها یک اسپری الکل هست که اینجا نبود. منو نداشتند و باید لیست غذا را از تابلوی بالای سر سفارش گیرنده انتخاب می کردی. ما میکس پروتیین و یک ساندویچ رست بیف سفارش دادیم. عکس غذای میکس پروتئین خیلی بهتر از ظاهر غذایی بود که ما دیدیم.میکس پروتئین طبق منو باید سس قارچ می‌داشت که گفتن امروز سس قارچ نداریم. و چاقو و چنگال یک بار مصرف برای میکس پروتئین از نوع نازک بود که برای بریدن گوشت مناسب نبود( بعضی از چاقو و چنگال های یک بار مصرف هستند که از جنس محکم ساخته شده اند و برای این نوع غذا ها مناسب ترند). میکس پروتئین چندان خوب نبود به خصوص رنگ گوشت قرمز تیره رود. ساندویچ رست بیف خوب بود و نون اش هم تازه بود. بیشتر افراد غذا را به صورت بیرون بر سفارش می دادند. غذا هم که حاضر شد گارسون نمی‌آورد و شماره رو اعلام کردن که خودمان برداریم. ولی غذا تقریبا زود حاضر شد. خلاصه برای یک بار بد نبود ولی فکر نکنم دوباره امتحانش کنیم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • پیتزا خاتون (شریعتی)
  نیلوفر ورزش نژاد
  نقدها:
  گزارش

  پیتزا خاتون

  توصیه شده توسط کاربر

  پیتزا خاتون، از فست فود های قدیمی تهران هست که تقریبا تو همه این سالها کیفیتش رو حفظ کرده.
  سفارش های ما پیتزا پپرونی و پیتزا مرغ ایتالیایی بود که هر دو طعم و کیفیتش خوب بود. سالاد سزار و سیب زمینی هم معمولی بودن.
  خاتون شبها خیلی شلوع میشه. روزها هم اون منطقه به سختی جای پارک گیر میاد چون درست بر خیابون شریعتی هست ولی در کل تجربه خوبی هست

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • مرکز خرید پردیس 2
  نیلوفر ورزش نژاد
  نقدها:
  گزارش

  مرکز خرید پردیس2

  توصیه شده توسط کاربر

  به نظر من یکی از بهترین گزینه ها در بین مراکز خرید کیش، برای خرید و گردش، مرکز خرید پردیس 2 هست.
  این مرکز خرید در کنار پردیس 1 که قدیمی تر هست وتقریبا در مرکز جزیره قرار گرفته و دسترسی به اون خیلی راحته.
  اجناس موجود در این مرکز خرید، نسبتا گرون هستند ولی معمولا برندهای با کیفیتی هستند و من خودم ترجیح میدم کمتر خرید کنم ولی جنس باکیفیت تر بخرم.
  چند تا رستوران و کافه هم در این پاساژ هست. همینطور فروشگاهایی با برندهای مختلف که قهوه و انواع شکلات وچای و خورامی های خوشمزه میفروشن که من واقعا خرید کردن از این فروشگاههای رو دوست دارم.
  در کل به نظرم پردیس 2 یکی از اون جاهایی هست که در سفر به کیش باید حتما توی برنامه مون باشه

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • معبد تین هو
  roze
  نقدها:
  گزارش

  معبد تین هو

  توصیه شده توسط کاربر

  این معبد یکی از معروف ترین معابد کوالالامپور و از جاذبه های توریسیتی این شهر می باشد. حیاط های بزرگ ، ستون های پرنقش و نگار و سقف های رنگارنگ آن نظر هر بیننده ای را جلب می کند. در حیاط آن مجسمه انواع خدایان و هم چنین مجسمه چندتا از حیوانات وجود دارد و نیز حوضی پر از ماهی های رنگارنگ دارد. جایگاه هایی به شکل فیل وجود دارد که می توانید درون آن عود روشن کنید. در قسمتی هم ظرفی وجود دارد که روی آن سیخ های زیادی قرار داده شده که مردم با استفاده از روش مخصوص آنجا نیت کرده و فال می گیرند.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • خانه وارونه کوالالامپور
  roze
  نقدها:
  گزارش

  خانه وارونه

  توصیه شده توسط کاربر

  این خانه دقیقا نزدیک برج منارا کوالالامپور هست. ساختمان و تمام وسایل آن کاملا به صورت وارونه ساخته شده اند و حتی در درون خانه مبلمان و کمد ها و کابینت ها و وان و توالت فرنگی به صورت وارونه به سقف نصب شده اند . به صرتی که وقتی عکس می گیرید و عکس را وارونه می کنید خیلی تصاویر جالبی به دست می آید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کلیسای سنت آنتونی آو پادوا
  roze
  نقدها:
  گزارش

  کلیسای زیبای سنت آنتونی

  توصیه شده توسط کاربر

  این کلیسا در وسط خیابان پر هیجان استقلال قرار دارد که با پای پیاده از سمت میدان تکسیم می توانید به راحتی به دیدن آن بروید. حیاط بزرگ و زیبایی دارد که در زمان سفر ما، به دلیل نزدیک بودن به کریسمس تزئین کرده بودند و در کنار آن حیاط کوچکی که در آنجا هم مجسمه مریم مقدس قرار دارد و در اطراف آن گلهای رنگارنگ زیبایی گذاشته بودند. داخل کلیسا هم محیط بسیار آرامی هست و در اطراف آن محل های مخصوصی برای روشن کردن شمع وجود دارد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • روستای درسجین
  مریم
  نقدها:
  گزارش

  روستای درسجین

  توصیه شده توسط کاربر

  روستای تاریخی درسجین در استان زنجان و از توابع شهرستان ابهر می باشد با شهر ابهر حدودا ۱۵ کیلومتر فاصله دارد آب وهوای متبوعی دارد و کل روستا سنگفرش شده خانه های سنتی و قدیمی در سراسر روستا چشم رو نوازش میدهد و هر گردشگری رو مجذوب آرامش و زیبای خود می کند جالب اینکه مردم روستا با اینکه زنجان استانی است با زبان آذری ،همه ی روستا به زبان فارسی صحبت میکنن و اصلیت آنها به شیرازی ها بر میگردد‌ کوچه باغ های این روستا به باغهای انگور و گردو منتهی می شود

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • قله پلنگچال
  پروانه کشاورز
  نقدها:
  گزارش

  قله پلنگچال

  توصیه شده توسط کاربر

  قله پلنگچال یکی از قله های شمال تهران و رشته کوه البرز است که پناهگاه پلنگچال هم در مسیر صعود به این قله قرار دارد. این پناهگاه در ارتفاع ۲۴۰۰ متری قرار دارد و مسیر آن از درکه است که حدود ۱۰ کیلومتر است و تقریبا ۲/۵ تا ۳ ساعت زمان میبرد. مسیر پلنگچال که از دره پلنگچال میگذرد بسیار زیبا و دیدنی و البته کمی طولانی است و در طول مسیر دائما مسیری را صعود میکنی و کمی جلوتر فرود می آیی و این ادامه دارد در طول مسیر از جنگل کوچک و دره کارا عبور میکنیم و همچنین استراحتگاه اُذغال‌چال نیز در این مسیر قرار دارد. ارتفاع قله پلنگچال ۳۵۵۰ متر از دریا است و چندین مسیر صعود دارد که راحت ترین آنها، مسیر حدود ۶/۵ کیلومتری از سمت امامزاده داوود است و مسیر دره پلنگچال، مسیر سختری است. این مسیر بسیار طولانیه و من با مقایسه زمان و قدم در این مسیر تا پناهگاه پلنگچال و مسیر کلکچال تا پناهگاه کلکچال متوجه شدم که این مسیر نزدیک به ۲ برابر مسیر کلکچال است در حالی که تفاوت ارتفاع زیادی ندارند. ولی این مسیر کوهنوردی بسیار بسیار زیباست و با دیدن این طبیعت زیبا و شنیدن صدای رودخانه ای که در بیشتر مسیر تا پناهگاه جریان دارد خستگی انسان برطرف میشود.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • مرکز خرید تاشیر
  شیلان صادقی
  نقدها:
  گزارش

  فروشگاه تاشیر ایروان

  توصیه شده توسط کاربر

  مرکز خرید تاشیر مرکز خریدی لوکس و بسیار بزرگ در ایروان ،با ۷۰ فروشگاه برند و کافه و رستورانهای مختلف در خیابان روستوم و درست چند صدمتر با گوم مارکت فاصله دارد .بهترین راه برای رسیدن به این فروشگاه متروی زراوار آندارنیک میباشد که با چن صدمتر پیاده روی به این فروشگاه خواهید رسید.طبقه اول فروشگاه به طلا و جواهرات و اکسسوری اختصاص یافته بود .طبقات دوم و سوم به ترتیب به فروشگاهای کیف و کفش و پوشاک مبدل شده بود. یکی از طبقات بالای از ملزومات عروسی و مزون لباسهای عروس و داماد بود . یکی از طبقات هم فرش های زیبای دستبافت و فرش ماشینی هم داشت که چند مدل از فرش ها شبیه فرش های ایرانی بود . طبقه آخر هم به فود کورت که مملو از کافه رستورانهای مختلف بود اختصاص یافته بود.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • فست فود بوفالو برگر
  نیلوفر ورزش نژاد
  نقدها:
  گزارش

  رستورانی با دکوراسیون متفاوت

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران بوفالو برگر، از رستوران های تقریبا تازه تاسیس در منطقه پاسداران هست که در خیابان دیباجی جنوبی، نبش خ عرفاتی قرار گرفته.
  دکوراسیون رستوران جالب و خاص هست. میزها دو طبقه هستن. در واقع برای استفاده بهینه از فضا و چیدن تعداد بیشتری میز و صندلی، محل نشستن رو دو طبقه کردن که کار جالبی بوده.
  سفارش های ما بوفالو برگر، چیکن زینگر، پیتزا منهتن، ماشروم فرایز، بوفالو وینگر، سالاد کرانچی به همراه نوشیدنی بود. در کل غذاها خوب و خوشمزه بودن. در کنار برگر و بوفالو وینگر هم سیب زمینی داشت و ما اگه می دونستیم، جداگانه سفارش نمی دادیم.
  برگر خوب بود ولی خیلی خاص نبود. بوفالو وینگر و سالاد هم به نسبت حجم، به نظرم کمی گرون بودن. پیتزاشون خوب بود.
  در کل تجربه خوبی بود و رستوران از نظر تمیزی و برخورد پرسنل هم امتیاز خوبی میگیره.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • فست فود باروژ (شعبه میرداماد)
  نیلوفر ورزش نژاد
  نقدها:
  گزارش

  باروز، کیفیت متفاوت در شعب مختلف

  توصیه شده توسط کاربر

  چند وقت پیش، برای نهار رستوران باروژ شعبه میرداماد رو انتخاب کردیم. نمیدونم چرا کیفیت غذا در شعب مختلف باروژ متفاوت هست. علی الاصول وقتی یک رستوران، شعب مختلفی داره، باید فرمول و روش ارائه و کیفیت غذا تو همه شعب یکی باشه ولی ظاهرا اینجا اینطور نیست.
  سفارش های ما پیتزا کارنوسو ۳۰ سانتی، پاستا پنه آلفردو سیب زمینی با سس پنیر، سالاد سزار به همراه نوشیدنی بود.
  پیتزا نسبتا خوب بود، نه عالی.
  پاستا طغم خوبی داشت ولی یکم خام بود و به پخت بیشتری احتیاج داشت.
  سالاد و سیب زمینی خوب بودن.
  رستوران هم تمیز و مرتب بود.
  یکم تو خیابون بهروز جای پارک سخت گیر میاد.
  ضمنا این رستوران بر روی فیش مالیات هم لحاظ میکنه.
  در کل راضی بودیم ولی به نظرم شعبه گیشا و شعبه کیش باروژ که من قبلا تست کردم بهتر بودن

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • محله قدیمی جلفا
  فائزه لطیفی یقین
  نقدها:
  گزارش

  جلفا

  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از خیابانهایی که توی شهر اصفهان باید پیاده بری و از قدم به قدم راه رفتن در اون لذت ببری خیابان جلفای اصفهانه که اکثرا دوستان ارامنه ی ما در اونجا زندگی و کار میکنن و خانه های تاریخی که اکثراً کافه رستوران شدن رو میتونید اونجا ببینید. یکی دیگه از جاذبه های اون خیابون به جز قدمت زیاد ساختمون ها و مغازه هاش کلیسای وانک هستش که روزهای یکشنبه برای بازدید میتونید برید اما در شرایط کرونا فعلا بسته هستش. قدم زدن توی این خیابون سنگ فرش شده حال و هوای خیلی خوبی داره که به همه ی دوستان توصیه میکنم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • هتل آپارتمان نخل
  Mahboubeh
  نقدها:
  گزارش

  هتل نخل، بندرانزلی

  توصیه شده توسط کاربر

  هتل نخل یک هتل اپارتمان در خیابان پاسداران بندر انزلی است. من از روی نقشه انتخاب کردم، یک خیابان تا ساحل فاصله داشت و تفریحات کنار ساحل نزدیک بود. اطراف هتل نانوایی و سوپر مارکت هم بود. چهار طبقه داشت. ما در طبقه دوم بودیم اسانسور داشت. به صورت یک واحد اپارتمان که یک اتاق داشت و با یک مبل تخت شو۴ تخت حساب می شد. ما شبی ۵۵۰ هزار تومان اینترنتی رزرو کرده بودیم. تمیز بود و سرویس بهداشتی بزرگی داشت. صبحانه را به خاطر شرایط کرونا ساعت ۸صبح به اتاق می اوردند قابل قبول بود. یک تراس رو به دریا هم داشت که در انجا صبحانه می خوردیم. چایساز و لوازم اشپزی مهیا بود و میز ناهار خوری و مبلمان داشت. دسترسی به ساحل به صورت پیاده، راهی نبود. در کل از انتخاب خودم راضی بودم. با تاکسی اینترنتی خیلی از جاهای دیدنی را در سه شبی که در این هتل اپارتمان بودیم رفتیم.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • کافه دیدار (ایران مال)
  روزبه شهنواز
  نقدها:
  گزارش

  باغ بهشت

  توصیه شده توسط کاربر

  اگه دلتون خواست در شهر شلوغ و خشکی مثل تهران، تو یه باغ سرسبز و مشجر و کنار صدای شرشر آب جاری از آبشاری مصنوعی و البته زیر سقفی شیشه‌ای ساعتی بنشینید و نوشیدنی‌های گوارا بنوشید و مشغول گپ و گفت بشید، من به شما کافه دیدار رو در باغ دیدار ایران‌مال پیشنهاد می‌کنم.
  کافه‌ای با فضای فوق‌العاده خاص و زیبا که یادآور باغ‌های ایرانیه و میز و صندلی‌ها بر روی صفحات شیشه‌ای قرار گرفته که جریان آرام آب در زیر پاها در جریانه و حس قشنگی رو منتقل می‌کنه!
  منوی این کافه تنوع زیادی داره و انواع قهوه، چای و دمنوش‌ و کیک‌های مختلف رو پیشنهاد می‌ده که ما از بین اسامی وسوسه‌انگیز یک لیوان دمنوش ((‌سوییت‌سی sweet sea)) و یک فنجان کاپوچینو سفارش دادیم که دمنوش طعم بسیار خوبی داشت و کاپچینو هم علاوه بر ظاهر زیبا، طعم خیلی خوبی داشت.
  دمنوش سی‌سوییت از چند نوع میوه‌ی خشک و گیاهان خوش‌طعم تشکیل شده بود و بوی بهشت می‌داد.
  این کافه به زیبایی دکور شده و در کنار فضای مدرن از المان‌های کلاسیک هم برخورداره و به خاطر موقعیتش که جنب تیمچه‌ی ایران‌مال قرار گرفته به دیدنی‌هاش کلی اضافه شده!
  برخورد پرسنل هم دوستانه و احترام‌آمیزه و کلا خیلی به آدم خوش می‌گذره!

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • هتل اورنج کانتی ریزورت بلک
  ali alikhan
  نقدها:
  گزارش

  دو‌ مورد منفی از این هتل

  توصیه شده توسط کاربر

  در کل، اقامت ما بسیار خوشایند بود، به جز دو مورد، که در ادامه بیان کردم: بخاطر همین دو مورد من سه ستاره به این هتل میدم . بنده شهر‌یور ۱۴۰۰ اونجا بودم

  1.پذیرش: البته در ابتدا بسیار دوستانه پذیرش خواهید شد. با این حال، اگر هر گونه مشکل در طول اقامت رخ می دهد (به عنوان مانند اتاق، وایفای و غیره)، شمارو به فردا حواله میکنه و فردا هم کار خاصی نمیکنه و با دیروز هیچ فرقی نمیکنه. رسپشن باید همون لحظه هر خواسته ی ممکنی رو پیگیری کنه و انجام بده.

  2.تیم انیماتور: یکی از انیماتورهای مرد به نام ابراهیم که رایس تیم انیماتور‌ها هم هست بااجاد مزاحمت برای دختران میکنن و این اصلا برای کلاس هتل خوب نیست در مقابل هم رفتار اون انیماتور با مرد ها و پسر ها بسیار غیر دوستانه است. پس خوب مراقبت کنید. رفتار فوق العاده غیر حرفه ای، که قطعا باید توسط مدیریت هتل بررسی شود .

  البته بقیه انیماتور ها چه زن و چه مرد این مشکل رو نداشتن و خوب بودن .

  (تیم انیماتور کسانی هستند که فعالیت های سرگرمی هتل مثل بازی های استخر و نمایش ها و ... رو اجرا میکنه و در طول مدت اقامت مسافران رو سرگرم میکنه)

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • شربتخانه بهارنارنج
  فائزه لطیفی یقین
  نقدها:
  گزارش

  اصالتی به وسعت شربتخانه ی بهارنارنج

  توصیه شده توسط کاربر

  توی خیابون جلفای اصفهان قدم به قدم شربتخانه و کافه های قدیمی هستش که هر کسی رو که عاشق جاهای تاریخی باشه جذب خودش میکنه. یکی از این شربتخانه ها، شربتخانه ی بهارنارنج در کوچه ی کلیسای وانک روبروی هتل جلفا هستش که به جرات میتونم بگم با دیدن محیطش پا به ایران قدیم میزارید و کیف میکنید از دیدن در و دیوار و سقف و محیط کوچیک اما پر از رنگ و دوست داشتنیش. قیمت منو رو هم میزارم که خودتون ببینید و قضاوت کنید. به جرات میتونم بگم شربتهای این شربت خونه با یخهای پنبه ای و یخ در بهشتیش که من جای دیگه ای نمونه اش رو ندیدم فوق العاده اس. بهتون پیشنهاد میکنم حتما سری به اینجا بزنید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه رستوران دوسولی
  پریسا
  نقدها:
  گزارش

  کافه دو سولی با ویوی پارک

  توصیه شده توسط کاربر

  این رستوران دو طبقه داره و بین باهنر ۲ و۳ هست و از ساعت ۱۱ و نیم صبح تا ۱ شب بازه به صورت یکسره،قبلا که خیلی شلوغ نبود و زیاد کسی آشنا نبود فضای بالای رستوران هم خوب بود، اما خب از وقتی که شلوغ شده، بوی سیگار واقعا ادم رو اذیت میکنه و آزار دهندست، اگه سیگار میکشید برین طبقه بالا، اما خب اگه مثل من تحملش رو ندارین طبقه بالا نرین چون free smoking هست. کیفیت کافه هم قابل قبوله و در مورد قیمت هم متوسط هست،نوشیدنی دوسولی هم پیشنهاد میشه و پاستاها هم از کیفیت خوبی برخورداره. امیدوارم بهتون خوش بگذره.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کبابی مراد
  mahya niksharaf
  نقدها:
  گزارش

  کیفیت غذا

  توصیه شده توسط کاربر

  کیفیت غذا بسیار عالی است، رسیدگی و پرسنل بسیار خوب بود و تجربه خوبی رو از شهر ایلام برای ما رقم زدند.
  قیمت غذاها هم بسیار مناسب بود.
  🌻🌻🙏
  از شهر ایلام توقع پاشتن کبابهای لذیذ و با کیفیت میرفت اما این کبابی، تجربه دلپذیری از کباب برای ما ایجاد کرد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران چیزفکتوری
  amir fakhkhari
  نقدها:
  گزارش

  اگر بخوام منصفانه قضاوت کنم و مقایسه داشته باشم.
  اول از همه متاسفانه ۹۹ درصد کافی شاپ ها و رستوران ها مشکل پرسنل دارند،
  ۱. احترام به مشتری
  ۲. دقت در سفارش و پذیرایی
  ۳. رفتار و طرز صحبت کردن

  البته زیاد انتظاری نمیشه رفت، چون مردم هم زیاد درخواست احترام ندارن.

  ما برای صبحانه رفته بودیم، اول از همه یک خانم خوشرو یک میز مناسب به ما پیشنهاد دادند.

  بعد از این که منو دریافت کردیم، که باید بگم منوی خیلی جذابی نبود، سوسیس ، تخم مرغ، ژامبن، که اکثر چیزایی بود میشد از سوپر مارکت پالادیوم با کیفیت بهتری خریداری کرد.

  (من ادعا نمیکنم، عین واقعیت مینویسم بعد از سال ها تجربه در حوزه رستوران و کافی شاپ در آلمان)

  خلاصه، ما دو تا صبحانه اگبندیگت و اسکرمبدل وافل یک قوری چای و یک امریکانو سفارش گذاشتیم، بعد از سفارش ما یک گارسن بشقاب و نوشیدنی زحمت کشیدن آوردن که درحالی داشت با همکارش صحبت میکرد، صورتش به روی ایشون بود و ملزومات می کوبیدن روی میز و من خیلللی جلوی خودمو گرفتم چیزی نگفتم.(نه خوشرویی وجود داره نه خوش آمدی نه بفرماییدی ، نه ..... البته فراموش نکنیم این چیزا از فرهنگ ما رفتند و وجود ندارند متاسفانه)
  در این حین
  یکبار درخواست شکر داشتم، زحمت کشیدن آوردن ولی نپرسیدن چیز دیگری هم لازم داریم ، مجدد درخواست قاشق چای خوری داشتم.

  شما در ایران بهتر خودت پاشی بری تو آشپزخونه غذاتو بپزی ، فقط کارت بکشید بیاید بیرون، هیچ) شخصی نه مسئولیت پذیر و نه حواسش است.)

  خلاصه بعدش صبحانه رسید، من اسکرمبدل وافل داشتم، که وافل سرد و واقعا بی مزه بود، ومقدار زیاد ژامپن روی اسکرمبدل ریخته شده بود که به هیچ عنوان جذاب نبود و من همشو کنار زدم.

  همسرم هم اگبندیگت داشت که نون ، دوباره ژامپن و تخم مرغ بود.

  زیاد جالب نبود، من به هیچ وجه راضی نبودم.
  ولی امریکانو طعم خوبی داشت.

  البته تو عکس همه چیز هم جذاب و هم خوشگل

  درکل بخوام امتیاز بدیم از ۱ تا ۱۰

  رفتار کارکنان ۴
  محیط ۸
  کیفیت غذا ۲
  طعم غذا ۲
  سرو غذا ۴
  مشتری مداری ۳
  دیزاین رستوران ۴
  قیمت ۱

  درکل مکان های بهتری است که میشه رفت

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه لاواتزا
  پریسا
  نقدها:
  گزارش

  لاواتزا سابق، راموز الان

  توصیه شده توسط کاربر

  کافه لاواتزا چند سالی هست که به دلیل تحریم ها از قهوه برند لاواتزا استفاده نمیکنه به همین دلیل اسمش رو به کافه راموز تغییر دادن، دو شعبه داره که در بلوار سجاد و هاشمیه هستند. طبیعا قبلا خیلی کیفیت بیشتری داشت به دلیل استفاده از قهوه لاواتزا، اما الان که از برند ایرانی قهوه به اسم راموز استفاده میکنه خیلیم بد نیست اما خب اصلا مثل قبل نیست و بازه قیمتیش هم متوسط هست و خیلی گرون نیست، هم میتونین سفارشتون رو بیرون بر بگیرین هم اینکه فضا داره واسه نشستن، فضای بیرون شعبه سجاد یکم بزرگتره و معمولا شلوغ تره از شعبه هاشمیه، اما خب بعضی وقتا از لیوانای خیلی معمولی استفاده میکنه که عکسش رو میذارم ببینین، انگاری رفتی از دکه چایی خریدی!!! اما در کل بقیه چیزا که ذکر نکردم خوب بوده. امیدوارم مفید بوده باشه واستون.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: