الیزیوم استایلز تکسیم
جهانگرد
نقدها:
گزارش
الیزیوم استایلز تکسیم هتلی تمیز در شیب تند

با سلام
من به همراه همسرم از تاریخ 4 تا 8 آذر در این هتل اقامت داشتیم در سایت بوکینگ امتیاز 8.2 داشت و همین باعث اعتماد من شده بود . از امتیازات مثبت هتل تمیز بودن پرسنل خوش برخورد و مودب و سکوت و آرامش هتل بود.صبحانه متوسط و کافی بود و قابل قبول . اول بگم که این هتل با هتل الیسیوم که در نزدیکی اون هست کاملا متفاوته اون هتل 5 ستاره و بزرگ و با امکانات بیشتر هست ولی این هتل ساختمان کوچک تر در نزدیکی الیسیوم و امکانات خاصی هم نداره و قیمتش هم نسبتا بالاست که به نظر من با این قیمت هتل های مناسب تر هم پیدا میشه.

اما مهمترین نکته منفی هتل که من رو خیلی اذیت کرد چون کمر درد داشتم قرار داشتن در پایین یک شیب تند بود و برای رسیدن به میدان تقسیم باید این شیب رو طی میکردید که تقریبا کل انرزیتون صرف میشد. مسافتی نبود آنچنان ولی آزار دهنده بود بخصوص برای افراد بچه دار. روبروی هتل ویوی خاصی نبود و تعمیرگاه اتوموبیل بود و پشت هتل بیمارستان Acibadem قرار داشت.

در ساعات پایانی شب هم یک بار هنگام برگشت در همون مسیر چند خانم و یک آقا که سوار ماشین بود کیف من رو خالی کردن( شرح داستان مفصله ) که خوشبختانه جز کپی پاسپورت چیزی نصیبشون نشد. ولی به شدت خانمم ترسیده بود.

خلاصه و نتیجه اینکه اگر کمر درد ندارید مثل من و شیب تند اذیتتون نمیکنه و از هتل فقط برای استراحت استفاده میکنید و امکانات زیادی نمیخواهید این هتل هتل خوبیه. اینم یادم رفت بگم که اینترنت هتل رایگان و سرعت خوبی داشت. اما به نظرم امتیاز 8.2 کمی اغراق آمیز میومد. شاد و پیروز باشید

نوع سفر:
تاریخ سفر: