هتل کلارکز شیراز
Naeemeh ghasemi
نقدها:
گزارش
هتل کلارک شیراز، دوست داشتنی و صمیمی
توصیه شده توسط کاربر

یک هتل زیبا با معماری تقریبا سنتی، لابی هتل خاص بود، پر از آینه کاری، با رنگ آمیزی سبز. مسئول پذیرش، میتونست فارسی صحبت کنه، خیلی هم آدم با مزه ای بود.

خانوم های مهماندار لباس فرم ساری به تن داشتند که خیلی زیبا بود، کلا هتل خیلی شیک و با کلاس نیست اما قشنگ هست و امکاناتش در حد قابل قبول هست. اتاق ها کوچک هستند ولی نه زیاد.

تمیز و مرتب هم بودند. آب و چای و قهوه هم هر روز شارژ میشد البته در طول اقامت ما، در اتاق میومدن و میپرسیدند که هر چیزی نیاز به شارژ هست برامون شارژ کنند و اگر نیاز به تمیز کردن اتاق داریم تمیز کنند.

وسایل اتاق تکمیل بود، از میز و مبل و تلویزیون گرفته تا چای ساز و حوله و دمپایی و لوازم بهداشتی. دستشویی و حمام کوچک و تمیز بودند و داخل دستشویی شلنگ هم وجود داشت. رفتار پرسنل خیلی خوب و صمیمی بود.

کارمندان رستوران بسیار مهربان بودند. یکی دیگر از کارمندان هتل هم که در رستوران بود کمی فارسی بلد بود. مهمانداران هتل باهامون ارتباط برقرار میکردن و این توی سفر خارجی خیلی خوشایند هست. صبحانه هتل نسبت به 5 ستاره بودن ساده بود ولی کم هم نبود چند مدل نان و شیرینی، تخم مرغ ، سوسیس، سوپ، کره مربا، جوانه گندم و ماش، میوه، آبمیوه و غذاهایی که اسمشون رو نمیدونم.

و اشپز مهربانی هم حضور داشت که به سفارش شما املت و یک غذای هندی به نام دوسا طبخ می کرد.
محوط بیرونی هتل هم زیبا و سرسبز بود، داخل هتل چند فروشگاه وجود داشت که صنایع دستی میفروختند و قیمتشان بعد از تخفیف خیلی متفاوت با بازار نبود. هتل کلارک شیراز نزدیک به بازار مهم این شهر یعنی بازار سدرا هست وهمچنین به تاج محل هم نزدیک هست. مراکز تفریحی مثل استخر و باشگاه هم داره که ما استفاده نکردیم.
#تایسیز

نوع سفر:
تاریخ سفر: