Close
شهربازی دریم ورلد
نیلوفر ورزش نژاد
نقدها:
گزارش
یه دنیای فانتزی
توصیه شده توسط کاربر

دریم ورد، یکی از تم پارک های معروف تایلند هست که در شهر بانکوک قرار داره و معمولا جزو تورهای پیشنهادی تور لیدرهای تایلند هست. البته بدون تور هم خیلی راحت میشه به این پارک یا شهر بازی رفت.
در ابتدای ورود به این پارک، ماکت هایی از برخی بناهای معروف دنیا قرار داره مثل دیوار چین، اهرام مصر، برج ایفل و غیره. بعد از اون ماکت هایی در موقعیت های مختلف هست که مثلا میتونیم سر مون رو روی بدن یه شخصیت دیگه بزاریم یا با موجودات جالبی که به صورت مجسمه درست کردن، کلی عکس های بامزه بگیریم.
بعد از این بخش ها، خونه آقا غوله هست!!! همون آقا غوله در داستان جک و لوبیای سحرآمیز. من عاشق این بخش از پارک شدم چون همه چیز در ابعاد غولی بود و ما کوچولو !!
بعد از این بخش هم کلی بازیهای هیجان انگیز مثل انواع ترن هوایی و تورنادو و ... وجود داره . سرزمین برفی، یکی دیگه از بخش های هیجانی و جالب این پارک هست که یهو از یک هوای گرم و شرجی، میریم تو دمای منفی پنج درجه و برف و یخ... تجربه خیلی خوبیه. البته جلوی ورودی این بخش کاپشن و چکمه هم بهتون میدن و از این بابت نگران نباشید.
نهار رستوران بین الملل دریم ورد اصلا خوب نبود. ما هیچی نتونستیم بخوریم. چون همه غذاها برای چینی ها بود و بی مزه. برای همین رفتیم به سالن کناری که غذاهای آسیایی بود و در اصل غذای هندی داشت. با اینکه غذاهاش ادویه ای و چرب بودن، ولی خوشمزه تر بود.
الان قطعا قیمت ورودی پارک تغییر کرده ولی خیلی راحت میتونید قیمت های مختلف بلیط ها رو از سایت این مجموعه ببینید و انتخاب کنید.
در کل من این تم پارک جالب رو به همه دوستان، چه مجرد و چه زوج و بچه دار، توصیه میکنم. امیدوارم که برید و لذت ببرید. دریم ورد یه دنیای رنگی رنگی و زیباست

نوع سفر:
تاریخ سفر: