Close
رامادا ریزورت لارا
Reza Mech
نقدها:
گزارش
اقامتی قابل قبول، جزئیات هتل رامادا

من و همسرم در ابتدای مرداد ماه 97 به مدت یک هفته در این هتل اقامت داشتیم. با توجه به اینکه اولین مرتبه بود که به آنتالیا سفر میکردیم از اقامتمان راضی بودیم.
سعی میکنم تمام نکات مثبت و منفی که در مورد این هتل وجود داشت را به اطلاع شما دوستان برسانم.
1- ما ساعت 8 صبح به هتل رسیدیم. به محض ورود برای صرف صبحانه راهنماییمون کردند. با توجه به اینکه در تابستان و عید نوروز هتلها شلوغ هستند، ممکنه کمی برای تحویل اتاق منتظر بمونید. زمان قانونی تحویل اتاق ساعت 14 هست. اما به ما و 7-8 خانواده دیگر ایرانی که همزمان به هتل رسیدیم قبل از ساعت 12 اتاق هارو تحویل دادند. هر اتاقی که خالی میشد پس از نظافت در اختیار مهمانها قرار میگرفت. من در روزهای دیگر دیدم که اگر اتاق خالی از قبل وجود داشت به محض ورود مهمانها اتاق هارو تحویل میدادند. بنابراین شما به موقع اتاقهاتونرو تحویل میگیرید.


2- زمان سرویس دهی کافی شاپ این هتل از ساعت 9 صبح تا 2 شب هست. دقیقا تا ساعت 2 شب باز هست و سرویس میده.

3- زمان شروع صبحانه ساعت 7 تا 9 زمان نهار ساعت 12 تا 14 و زمان شام از 19 تا 21 هست. یک ساعت بعد از هر وعده غذایی مجددا رستورانها نظافت میشه و نیم ساعت مجددا باز میشه. تنوع غذایی کمتر میشه اما برای کسانی که به وعده اصلی نرسیدند خوبه. ساعت 10 تا 10.30 برای صبحانه مجدد، ساعت 15 تا 15.30 برای نهار مجدد و ساعت 23 تا 23.30 برای شام مجدد. چون هر شب کنار ساحل تا ساعت 22.30 برنامه هست شام مجدد کمی دیرتره.
4- استخر رو باز هتل از ساعت 7 صبح تا زمانی که هوا تاریک و خنک میشه قابل استفاده هست. حتی من دیدم ساعت 8 شب هم افرادی داخل استخر بودند و کسی به شما کاری نداره. حمام ترکی و سونا و باشگاه بدنسازی هتل هم کاملا رایگانه . ما یکبار از حمام ترکی و سونا استفاده کردیم. برای یکبار امتحان جالبه.سرسره های آبی استخر هم 2 ساعت صبح ها و 2 ساعت عصرها فعالیت داره.


5- در کنار استخر 3 تا کافی شاپ وجود داره که میتونید ازش آبمیوه بگیرید. هر روز عصر اسنک بار کنار استخر 2-3 ساعت فعاله. هر روز عصر ساعت 16 تا 17 بستنی در اختیارتون قرار میگیره.
6-ساحل استخر 10 دقیقه (پیاده) با هتل فاصله داره. خیلی خوب و بزرگه . کنار ساحل هم رستوران و بار قرار داره. شما هم میتونید توی هتل غذاهاتونو بخورید هم کنار ساحل کلی غذا سرو میشه. زمان نهار یا شام هر جا باشید به هیچ عنوان گرسنه نمیمونید. در تمام طول روز هم به صورت رایگان هر 10 دقیقه چندتا ماشین از درب هتل شمارو تا ساحل میرسونه به صورت رایگان.

7- هر روز یک ساعت صبح ها و یک ساعت عصرها در هتل و کنار ساحل مسابقات آبی برگزار میکنند. خیلی جذاب و پر هیجانه.رقص در آب هم دارید. زومبا هم کنار استخر و کنار ساحل هست.

8- هر شب از ساعت 21 تا 22.30 در کنار ساحل برنامه های متنوع وجود داره. هر شب یک برنامه. یعنی در طول هفته برنامه تکراری ندارید. قبلش هم نیم ساعت برای کودکان برنامه دارند.

9- هتل رامادا ریزورت و لارا فامیلی کاملا رو به روی هم هستند. دربهای ورودی هتل 30 متر با هم فاصله دارند. هر دو هتل با هم یک مجموعه هستند. شما به صورت کاملا رایگان در تمام طول شبانه روز میتونید از امکانات هر دو هتل استفاده کنید. ما هر شب در یک هتل غذا میخوردیم. برای تنوع هم هر روز در استخر یک هتل شنا میکردیم. بنابراین شما میتونید راحت و بدون هزینه از هر دو هتل استفاده کنید.

10- این دو هتل یک کلاب شبانه داره که از ساعت 24 تا 2 بامداد باز هست. کلاب شبانه در انتهای محوطه هتل رامادا هست. معمولا تو هتل موزیکهای غربی استفاده میشه و آهنگ های ایرانی نمیشنوید.
11- اتاقهای طبقه اول و دوم هتل اینترنت ضعیف دارند اما طبقات بالاتر اینترنت ندارند و شما میتونید در صورت نیاز با پرداخت هزینه در اتاقتون اینترنت داشته باشید. اما لابی هتل به صورت 24 ساعته دارای اینترنت مناسب هست.
12- یک رستوران ایتالیایی در کنار استخر هتل و یک رستوران بین المللی در ساحل وجود داره که غذاهاش به صورت رایگان نیست اما پیشنهاد میکنم ازشون استفاده کنید. مخصوصا رستوران کنار ساحل غذاش واقعا عالیه.
13- تورهای رافتینگ، سافاری، کشتی و ... هم از طریق تور لیدرهاتون و هم از مغازه های کنار هتل قابل خریداری هستند. اگر از خارج از هتل بلیط تهیه کنید 30 تا 40 درصد ارزونتره. اما من پیشنهاد میکنم حتما از تور لیدرتون بخرید. بخاطر اینکه شمارو با بقیه ایرانیها میبرن به تور. امنیت بسیار بالایی داره. نهار یا شام بهتون میدهند. جو بسیار بهتره. اما پیشنهاد میکنم برای خرید توراتون غافلگیر نشید. وقتی شما به هتل میرسید بلافاصله تور لیدرها باهاتون حرف میزنند و میگن تورها پر میشه.ظرفیت کمه . میخوان از این طریق بهتون تورهای بیشتری بفروشند. بنابراین پیشنهادم اینه که لیست تورهارو از لیدر بگیرید. ببرید تو اتاقتون. بررسی کنید. عصر یا روز بعد تورهارو انتخاب کنید. به نظر من با اختلاف رافتینگ بهترین تور توی آنتالیا هست.


14- تنوع غذایی در این هتل بسیار زیاده. صبحانه ها که عالیه. تقریبا همه جور صبحانه گرم و سرد وجود داره و با مزاج ما ایرانی ها سازگاره. برای نهار و شام هم تنوع بسیار زیاده. غذاهای آسیایی، شرق اروپا و ... وجود داره. به دلیل اینکه خیلی غذاهای متنوعی وجود داره، بوی زیادی توی رستوران میاد. ممکنه بوی خوبی نباشه. البته میتونید غذاتونو بیرون رستوران و کنار استخر بخورید.


15- هتل کاملا تمیزه. اتاقها هم تمیزه. متناسب با تعداد نفراتتون و هزینه ای که پرداخت میکنید میتونید اتاقهای بزرگتری در اختیار داشته باشید.
16- تعدادی از کارکنان هتل تقریبا فارسی دست و پا شکسته بلدند. نصف و نیمه باهاتون حرف میزنند. به همه افراد هم احترام میزارن. من به هیچ عنوان بی احترامی ندیدم. هر مشکلی توی هتل دیدید یا هر مشکلی داشتید به تور لیدراتون بگید.

17- برای جمع بندی نهایی میشه گفت هتل خوبیه. شرایط خوبی هم داره. ما به هیچ عنوان با مشکلی برخورد نکردیم. بهمون خوش گذشت. با توجه به هزینه ای که پرداخت کردیم (6 میلیون تومان) کاملا راضی هستیم. مسلما هتلهای بهتر مثله شروود، هتلهای دلفین، ریکسوس و ... وجود داره اما باید مبلغ خیلی بیشتری هزینه کنید. به نظرم اگر برای اولین مرتبه هست که میخواید از هتل 5 ستاره یوآل استفاده کنید کاملا انتخاب مناسبیه اما اگر قبلا هتل خیلی خوب و خاصی رفتید شاید این هتل براتو معمولی به نظر بیاد.

نوع سفر:
تاریخ سفر: