هتل اشلی هاب پاتونگ
nassaj2011
نقدها:
گزارش
اشلی هاب پاتونگ هتلی اقتصادی و مناسب
توصیه شده توسط کاربر

بعد از جستجوی فراوان در سایت های مختلف، این هتل را برای اقامت یکهفته ای به همراه همسرم و والدینش انتخاب کردم. هتل اشلی هاب یک هتل سه ستاره با قیمت فوق العاده مناسب در پوکت است، که امکانات و تمیزی و سرویس دهی و موقعیت آن قابل قیاس با یک هتل چهارستاره می باشد. متاسفانه اکثر آژانس های ایرانی با بی کیفیت ترین هتل ها و یا هتل هایی با موقعیت های نامناسب قرارداد میبندند تا بتوانند تورهایی با قیمت ارزان و سود بالا ارائه دهند. به همین دلیل کلیه امور این سفر را خودم برعهده گرفتم و این هتل را با قیمتی بسیار مناسب تر در قیاس با تورهای دارای هتل سه ستاره ولی با کیفیت و موقعیت بسیار بهتر انتخاب کردم.
هتل اشلی هاب پلازا (چند هتل دیگر با نام های بسیار مشابه همین هتل نیز در لیست آژانس های ایرانی هست، اشتباه نشود) هتلی زیبا در منطقه پاتونگ و حاشیه یکی از خیابان های اصلی پوکت، با فاصله صد قدم از جاده ساحلی، واقع شده است. با 5 دقیقه پیاده روی به خیابان بانگلا و مرکز خرید جانگسیلون میرسید و اطراف هتل مملو از بارهای کوچک و بزرگ، سالن های ماساژ و چند فروشگاه 7Eleven میباشد. رستوران rock coffe نیز در سمت مقابل و روبروی هتل قرار دارد. صدای موسیقی زنده این کافه برای برخی از میهمانان هتل آزاردهنده است، اما برای من و همسفرانم یکی از بهترین لحظاتمان در سفر را رقم میزد، چرا که بعدازظهرها در بالکن اتاق مان مینشستیم و ضمن گوش دادن به موسیقی چای و نسکافه مان رو مینوشیدیم.
با توجه به اینکه پرواز ما ساعت 12 شب به پوکت میرسید، از طریق ایمیل با رسپشن هماهنگ شده و به محض ورود به هتل با کمترین تاخیر پذیرش شده و به اتاق هایمان راهنمایی شدیم.
هتل در ۶ طبقه طراحی شده و استخر و سونای خشک و باری بسیار زیبا در پشت بام آن ساخته شده است. یکی از بهترین بخش های سفر ما استفاده از استخر زیبا و خوش منظره هتل در بعدازظهر ها بود.
دو رستوران ایرانی با فاصله کمتر از 5 دقیقه نیز در دسترس بودند.
نظافت اتاق ها خوب و قابل قبول بود.

نوع سفر:
تاریخ سفر: