Close
رستوران بین المللی هفت خوان
مهدی ممیز
نقدها:
گزارش
رستوران بین المللی هفت خوان
توصیه شده توسط کاربر

با سلام خدمت همه لست سکندی های عزیز...
حقیقتاً خودم خیلی از نقد و نظرات دوستان در این سایت استفاده می کنم و برای همین خواستم از بررسی خودم هم مطلب بنویسم تا شاید بتوان دوستان ازش استفاده ای حتی ناچیز داشته باشن.
واسه صرف ناهار به این رستوران خوب رفیتم. برنامه زمان بندیمان در سفر به شیراز ، واسه روز آخر به این رستوران عالی رفتیم.. پارکینگ روبروی رستوران هست و اگه زود تشریف ببرید جا گیرتون می آید.
ما سعی کردیم خیلی زود حدود ساعت 12 و نیم به اونجا برسیم چون از روز قبلش رزرو نکرده بودیم.حدود 12و 50 اونجا بودیم. اول از طبقه زیر زمینش بازدید کردیم، فضای سنتی بسیار زیبایی داشت. درب ورودی از پذیرایی خوبی برخورداره و پرسنل با روی باز شما را راهنمایی می کنن . همسرم طبقه همکف رو انتخاب کرد به نام رستوران سیندخت.. بسیار عالی ، با موسیقی زنده که حدود ساعت یک و ربع شروع شد.
منوی رستوران بسیار خوب و متنوع و کامل بود . از سینی های کامل گرفته تا غذاهای سنتی شیرازی.
واسه ناهار ما چلو ماهیچه، کلم پلو شیرازی، پلو آلبالو با مرغ سفارش دادیم.. پرس های غذا خیلی زیاد بودن. از نحوه سرو خیلی خوشم اومد.. کلم پلوش بسیار خوب بود. خیلی هم خوشمزه.
واسه دسر و ترشی و سالاد هم با چرخ دستی ازتون پذیرایی می کنن که هرچی خواستی خودت انتخاب می کنید. هر کدام از سادلاد ها کاسه ای 4500 بود و حلوا کاسه ای 26 هزارتومان بود.
غذا ها هم که به نظرم به قیمتش خوب و کامل بود. در کنار غذامون هم ته دیگ با آب خورشت هم سرو کردن. به نظرم هر پرسش واسه دونفره. ما که سه پرس غذا سفارش دادیم، دوتا ظرف هم یکبار مصرف گرفتیم و بقیه غذاهارو بردیم. اولشم هم فکر کردیم که کمی جالب نباشه بقیه غذاها رو ببریم( متناسب با کلاس کاری رستوران) ولی دیدیم که نه ، بقیه هم میبرن و اسراف نمیشه.
از موسیقی زنده بسیار لذت بردیم. و تا توانستیم غذا رو با حوصله زیاد خوردیم تا از موسیقی بیشتر فیض ببریم.
به دوستان سفارش می کنم که حتما به این رستوران تشریف ببرن و لذت ببرن.
بقیه طبقات هم منو دیگه ای رو ارائه می دهن. از غذاهای ملل گرفته تا جنوبی و ... به هر حال می توان یکی دوساعتی رو اینجا خوش بگذرونید.

نوع سفر:
تاریخ سفر: