Close
پارک آبی آکواونچر آتلانتیس
Limo
نقدها:
گزارش
آکواومچر آتلانتیس
توصیه شده توسط کاربر

پارک آبی آتلانتیس,جزو بزرگترین پارکهای خاورمیانه است که در شهر دبی و قسمت نخل مانند آن قرار دارد و جزو هتل بزرگ آتلانتیس می باشد.پارک از چند قسمت تشکیل شده است,دلفین بی,یاحل,سرسره های بازی.اولین و هیجان انگیزترین قسمت پارک آبی آتلانتیس واتر ساید نام دارد که در آن سرسره‌ی سقوط آزاد، سرسره‌ی چاله فضایی، سرسره‌ی U شکل و سرسره‌ی مسابقه‌ی سرعت به چشم می‌خورند.
بخش بعدی پارک آبی رودخانه است که در آن امکان سه نوع بازی وجود دارد، موج‌سواری، تیوب سرعت و پرتاب داخل استخر که تمامی آنها باید با تیوب انجام شوند و بسیار جذاب هستند.
قسمت بعدی سافاری کوسه است که از دلایل مهم شهرت پارک آبی آتلانتیس دبی به شمار می‌رود. بخشی از این پارک آبی را به آکواریومی مملو از کوسه اختصاص داده‌اند. حالا گردشگران می‌توانند به تماشای آنها بپردازند یا با استفاده از سرسره از کنارشان عبور کنند یا به آموزش نوع زندگی آنها بپردازند. در این بخش تفریحات جالبی هم برای کودکان و نوجوانان تدارک دیده شده است.
در بخش دیگری از این پارک مهیج آکواریوم و استخری مملو از سفره‌ماهی وجود دارد و علاقه‌مندان می‌توانند آنها را لمس کرده و یا به آنها غذا بدهند. اگر به همراه کودک و نوجوانانتان به پارک آبی آتلانتیس دبی می‌روید خبر خوبی برایتان داریم چون قسمتی از این پارک اسپلش است و در آن محوطه‌ای با وسایل بازی مخصوص کودکان تدارک دیده‌اند و هر چند دقیقه یکبار از دوشهای موجود در محدوده روی کودکان آب پاشیده می‌شود.
به طور کلی سرسره‌های غول‌پیکر، آکواریوم‌ها و بخش کوسه‌ها از محبوب‌ترین قسمت‌های پارک آبی آتلانتیس دبی هستند و توصیه می‌شود حتما از آنها دیدن کنید.
قیمت تقریبی بلیط,۳۰۰ تا ۳۵۰ درهم است که با خرید اینترنتی تخفیفاتی قائل می شوند.

نوع سفر:
تاریخ سفر: