Close
نیوکاسل
amir.dr
نقدها:
گزارش
طاق‌های معلق
(خوشحال و خیلی راضی)
توصیه شده توسط کاربر

شمال شرقی انگلیس به عنوان یکی از زیباترین مناطق انگلیس شهرت پیدا کرده است. نیوکاسل در حال حاضر به دلیل بازسازی داخل شهر و همچنین نزدیکی به مناطق زیبای طبیعی مانند خط ساحلی Northumberland و تپه‌های Pennine، بیشتر و بیشتر به یک مقصد محبوب گردشگری تبدیل شده است.
نیوکاسل شهری پر جنب و جوش و متنوع است که به دلیل زندگی شبانه، هنر، موسیقی و ورزش شهرت دارد. این شهر جمع و جور و جذاب و دوستانه یکی از شهرهای اصلی انگلیس و یک مرکز فرهنگ، معماری و تجارت است . نیوکاسل همچنین مبدا تورهای ساحل Northumberland و دیوار هادریان است.
با کمی پیاده‌روی از ایستگاه اصلی قطار به رودخانه Tyne می‌رسید که بر روی آن پل‌هایی زیبا با معماری خاص ساخته شده است. پل معروف Tyne، نمونه‌ای خوب از یک پل معلق طاقی است. پل High Level که توسط رابرت استفنسون طراحی و ساخته شده اولین نمونه‌ی اصلی از پل قوسی طاقی ساخته شده از آهن است که در سال 1849 به اتمام رسیده و قدیمی‌ترین پل مرکز شهر است. و سرانجام پل Gateshead Millennium که به دلیل زیبایی ظاهری و هنری از تحسین جهانی برخوردار است و زمان تغییر شیب پل به طور منظم در وب سایت Gateshead اعلام می‌شود.
برای خرید و گردش می‌توانید سری به مرکز خرید ویکتوریایی Arcade بزنید که به زیبایی حفظ شده و در آن یکی از قدیمی‌ترین مغازه های موسیقی نیوکاسل واقع شده‌است. همچنین می‌توانید از قدم زدن در خیابانهای Grainger ،Grey و Northumberland لذت ببرید.
بهترین زمان سفر: از اردیبهشت تا شهریور
بهترین غذاها: نیوکاسل دارای تعداد زیادی رستوران است که تقریباً مناسب با هر بودجه‌ای هستند. برای خوردن غذایی خوب و ارزان می‌توانید به اسکله یا نزدیک ایستگاه مرکزی قطار بروید. در اطراف بازار Bigg نیز رستوران‌های ارزان زیادی وجود دارد که اکثر آن‌ها آفرهای happy hour با قیمت حدود 6.50 پوند برای هر وعده‌ی غذایی دارند. بیشتر غذاهای ایتالیایی و هندی و همچنین گزینه‌های یونانی، ویتنامی و لبنانی نیز در دسترس هستند.
بهترین روش حمل و نقل: شما می‌توانید با قطار یا اتوبوس از لندن به نیوکاسل سفر کنید. ایستگاه اتوبوس نیوکاسل در انتهای بلوار سنت جیمز واقع شده‌است و با مرکز شهر فاصله‌ی کمی دارد. National Express اپراتور اصلی قطار بین شهری است و خدمات منظمی را به چندین شهر انگلستان ارائه می دهد. اکثر بلیط های National Express شامل سفر رایگان با سیستم مترو است، اما قبل از سوارشدن به مترو این مورد را بررسی کنید.

مناسب برای
  • خرید

  • تفریح

  • طبیعت گردی

  • فرهنگی و تاریخی

  • تفریحات شبانه

نوع سفر:
تاریخ سفر:
  • amir.dr

    شمال شرقی انگلیس به عنوان یکی از زیباترین مناطق انگلیس شهرت پیدا کرده است. نیوکاسل در حال حاضر به دلیل...