رستوران وحید
رستوران وحید
کاربر لست سکند
فرزانه امیدی
نقدها:
گزارش
رستوران وحید لاله پارک، رستورانی همه چیز تمام در تبریز
این رستوران توسط کاربر پیشنهاد شده

رستوران وحید از رستورانهای بنام و قدیمی تبریز است و شعب مختلفی دارد.شعبه ای که ما انتخاب میکنیم، شعبه مرکز خرید لاله پارک است.

مرکز خرید لاله پارک از مکانهای پرطرفدار این شهر است و رستوران وحید در طبقه همکف آن با معماری داخلی شکیلی قرار دارد.رستوران بزرگ و برای مهمانیهای خانوادگی با تعداد بالا،قرارهای دوستانه و قرارهای کاری که بیش از حد رسمی نباشند مناسب است.

یک بدنه رستوران کاملا نورگیر و مجاور تراس است.اگر این رستوران را برای قرارهای رمانتیک انتخاب کردید، از میزهای موجود در تراس سرپوشیده استفاده کنید چون نسبت به سالن اصلی دنجتر هستند.
دربان مودب با خوش آمدگویی گرم و گارسونهای کاربلد نوید سرویس دهی خوب میدهند.در روزهای تعطیل این رستوران شلوغ است و ممکن است در حد چند دقیقه انتظار برای خالی شدن میز منتظر بمانید.

سوپ از اجزای جدا ناشدنی رستورانهای تبریز است و به صورت پیش فرض برایتان آورده میشود.سوپ های تبریز برخلاف رستورانهای تهران بسیار سبک و رقیق هستند تا میل شما برای خوردن غذای اصلی از بین نرود.در این رستوران ظرف بزرگی از سوپ به تناسب مهمانها، با ملاقه برایتان میاورند تا خودتان بکشید و سرو به صورت تک نفره نیست.همراه با سوپ، نان داغ خوشمزه این رستوران را هم امتحان کنید ولی پیشنهاد میکنم کمی از این نان را برای زدن داخل ماست و شوید خوشمزه اشان نگه دارید!
بعضی روزها به جای سوپ، آش دارند که حجیمتر است و ممکن است میل خوردن غذای اصلی را کم کند.

کباب برگ وحید بسیار لذیذ و در عین پخته شدن کامل، آبدار است.کره های محلی که در رستورانهای تبریز به جای کره پاستوریزه آورده میشود، اینجا هم مکمل برنج درجه یک ایرانی است.
قیمت غذای این رستوران نسبت به رستورانهای معمولی تهران مناسب است اما در داخل تبریز، با کمتر از این قیمت هم میتوان همین کیفیت غذا را با سالنی معمولی و سرویس معمولی پیدا کرد.

تنها انتقاد من به این رستوران یکی استفاده از پک سس تکنفره است که تناسبی با پذیرایی خوب مجموعه ندارد و یکی هم ساعت بازگشایی نسبتا دیر برای ناهار است.دوبار پیش آمد ما خسته از گردش در پاساژ،حدود ساعت12و ربع به رستوران رفتیم و ما را راه ندادند و اگر اشتباه نکنم تا ساعت1 داخل پاساژ بودیم تا رستوران باز شود.البته اینطور که من متوجه شدم،کلا در تبریز نسبت به تهران دیرتر ناهار خورده میشود.

اگر به تبریز رفتید از انتخاب این رستوران پشیمان نخواهید شد.

نوع سفر:
تاریخ سفر: