هتل لارس پارک
هتل لارس پارک
کاربر لست سکند
صادق اکرمی
نقدها:
گزارش
نقد و بررسی هتل لارس پارک تکسیم

من باخانواده ام از10 تا 15 تیر در هتل لارس پارک تکسیم اقامت داشتیم .نکات قابل توجه در این اقامت را جهت اطلاع دوستان ذیلابیان میکنم:

1-صبحانه هتل از نظر تنوع بسیار محدود بوده و به سختی میتوان برای یک روز صبحانه دلچسبی داشت.مضافا اینکه محیط رستوران با چینش بد میزها ، عدم نظافت به موقع ،میز و صندلی کهنه و قدیمی و گاها شکسته وعدم وجود شخص پاسخگو مشکل را دو جندان میکرد.

2-محل هتل از نظر دسترسی به امکانات شهری بسیار خوب بود بطوریکه بادو دقیقه پیاده روی به میدان تکسیم و مترو میرسیدیم اما کوچه بسیار شلوغ و پر از رستوران وانواع فروشگاه است که در تا ساعات پایانی شب آرامشی در کار نیست و همچنین بدلیل وجود کلاب ایرلندی ها در کوچه فرعی نزدیک به هتل منتظر شب آرامی نباشید .دو شب از 5 شب اقامت ماتا نزدیکی های صبح شاهد درگیری افراد مست و حضور پلیس و مسائلی اینچنینی گذشت.

3- گر چه در بدو ورود ما بدلیل نیاز به آرامش تقاضای سکونت در طبقات بالا را داشتیم و علیرغم درخواست مجدد روز بعدهمکاری نکردند.

4-یکی از ایرادات مهم هتل مربوط به قفل در اتاقها بود که با وجود دیجیتال بودن به سختی بسته میشد طوریکه به هنگام ورود و خروج از اتاق توسط مسافر یا خدمات آن طبقه صدایی شبیه کوبیدن پتک بدر به گوش میرسید و این موضوع بسیار آزار دهند بود بخصوص بعلت گرمای هوا میبایست تا نزدیک عصر در اتاق استراحت میکردی.
5-وسیله سرمایش اتاق بسیار خوب بود و مشکلی وجود نداشت.

6-کارکنان پذیرش به زبان انگلیسی کاملا مسلط بودند ( حداقل یک نفر در هر شیفت)

7-کارگران خدمات دو سیاه پوست بودند(آنهایی که ما دیدیم زن و مرد) وبه انگلیسی با لهجه امریکن کاملا مسلط بودند.

8- اتاقی که به ما دادندشامل دو اتاق مرتبط و سه تخت با فضای کافی بود.

نوع سفر:
تاریخ سفر: