بلک
بلک
کاربر لست سکند
علی عباسی
نقدها:
گزارش
بلک، شهر زمین های گلف و سرگرمی در آنتالیا!
(خوشحال و خیلی راضی)
توصیه شده توسط کاربر

سلام به همه دوستان
منطقه بلک در 30 کیلومتری شهر آنتالیا واقع شده است و اکثر زمین های گلف و ریزروت های زیبا نیز اینجا واقع شده اند. بلک، گرانترین هتل های منطقه ی آنتالیا را در خود جای داده است و اکثر هتل های پنج ستاره ی لوکس در این منطقه واقع شده اند. حدود 30 هتل 4 و 5 ستاره در این منطقه وجود دارند که میتوانند اقامتی به یاد ماندنی برای شما به ارمغان بیاورند.

هتل هایی که در این منطقه هستند، عمدتا جزء هتل های گرانقیمت آنتالیا و حتی ترکیه محسوب می شوند. هتل هایی نظیر مکس رویال، رگنوم، رکسوس پریمیوم بلک، سونو، آدم و حوا، گلوریا، کالیستا و ... در این منطقه واقع هستند که همواره مورد توجه میهمانان قرار می گیرند. این هتل های فضایی بزرگ دارند و عمدتا به داشتن زمین های گلف شهرت دارند، به گونه ایی که در برخی از هتل ها نزدیک 1000 نفر کارکنان در زمان پیک سفر وجود دارند.

اما منطقه بلک یک گل سرسبد نیز دارد و اون چیزی نیست جز شهربازی لند آو لجند یا سرزمین افسانه ها که از زیرمجموعه های گروه به نام و لوکس رکسوس است. تم پارک لند آو لجند به معنای کامل کلمه الان یکی از جاذبه های اصلی آنتالیا محسوب می شود و همانند شعبات دیزنی لند، همه چیز را با هم دارد. از قسمت تفریحات آبی گرفته تا نمایش دلفین ها و ... این مجموعه یکی از بزرگترین رولر کوستر های دنیا را نیز در اختیار دارد و هر شب ساعت 10:30 یک نمایش بسیار دیدنی با شخصیت های افسانه ایی این مجموعه برگزار می شود که همگان می توانند در آن شرکت کنند. از طرفی دیگر، یکی از مراکز خرید جدید آنتالیا نیز در این مجموعه واقع شده است که می توانید از آن استفاده و خرید کنید.

از آنجایی که خورد و خوراک در هتل های بلک که همگی خدمات آل اینکلوسیو و یا آلترا ال اینکلوسیو ارائه می کنند، رایگان است، پس هیچگونه مشکلی از این بابت وجود ندارد. وجود تنوع غذایی با کیفیت مطلوب، آن چیزی است که انتظار شما را می کشد.

شاید یکی از سختی های رفتن به بلک، حمل و نقل در آن باشد که کمی هزینه بر است. البته باید توجه داشته باشید که از خود شهر آنتالیا، اتوبوس هایی به مرکز شهر بلک وجود داره که میتونید به راحتی از آنها استفاده کنید. از طرفی دیگر، به محض پیاده شدن از اتوبوس، دولموش هایی هم به نواحی و هتل های مختلف بلک وجود دارد. ولی در کل، حمل و نقل به این راحتی ها هم نیست و باید کمی متحمل هزینه شوید.

خوشبختانه یکی از برتری هایی که این منطقه نسبت به سایر شهر های ترکیه دارد، این است که اکثر افرادی که در هتل ها کار می کنند به زبان انگلیسی آشنایی دارند و از این بابت مشکل چندانی برای شما پیش نخواهد آمد.

اما در صورتی که بخواهید خود شهر بلک را بگردید، مسجد این شهر و همچنین زمین های گلف هتل های مختلف می توانند سرگرمی شما باشند. البته مرکز خرید کوچکی نیز در شهر وجود دارد که می تواند نیاز های اولیه شما را برطرف نماید.

و در آخر توصیه من اینه که چنانچه در این منطقه اقامت دارید، تجربه منحصر به فرد لند آو لجند را به هیچ عنوان از دست ندهید!

مناسب برای
  • تفریح

  • ماجراجویی

  • آرامش و استراحت

  • تفریحات ساحلی

  • تفریحات شبانه

نوع سفر:
تاریخ سفر: