Close
ایستینیا پارک
علی عباسی
نقدها:
گزارش
ايستينيه پارك، زيبا ولي گران!
توصیه شده توسط کاربر

سلام به همه دوستان عزیز و دوستدار سفر
همان گونه که میدانید شهر استانبول ترکیه علاوه بر اینکه یکی از مقاصد پر بازدید ایرانی ها هست، قطب خرید برای بسیاری از کشور ها، از جمله ایران هم محسوب میشه. از این رو مراکز خرید متعدد و بسیار بزرگی را می توان در این شهر یافت. مراکز خریدی که یکی از یکی زیباتر و بزرگتر هستند. یکی از این مراکز خرید زیبا در شهر استانبول، ایستینه پارک می باشد.

مرکز خرید ایستینه پارک جزء مراکز خرید گرانقیمت شهر استانبول محسوب می شود. اکثر مغازه های این مرکز خرید، برند های گران قیمت بین المللی هستند و در مقایسه با سایر مراکز خرید همین شهر، کمی گران به حساب می آیند. این مرکز خرید در منطقه Sariyer واقع شده است و برای رفتن به این مرکز خرید باید از طریق خط متروی M2 به سمت Haciosman بروید و در ایستگاه 4.Levent پیاده شوید. برای رسیدن به این مکان حدود 10 دقیقه پیاده روی لازم است.

بیش از 300 مغازه در این مرکز خرید وجود دارند. زمانی که ما در این مرکز خرید بودیم آخر سال میلادی و مصادف با تعطیلات سال نو بود. به همین دلیل همه جا پر از تزئینات جالبی بود که برای این منظور در نظر گرفته شده بود. از عروسک ها و آدمک های بابانوئل گرفته تا روبان های قرمز رنگی که همه جا وجود داشت.

ما حدود 2 ساعت در این مرکز خرید بودیم، اما به دلیل گران بودن اجناس و حتی با در نظر گرفتن تخفیفاتی که به خاطر سال نو میلادی اینجا حاکم بود، به نظرم قیمت ها گران بودند و نتونستیم خریدی انجام بدیم و بعد از 2 ساعت این مرکز خرید رو ترک کردیم.

نوع سفر:
تاریخ سفر: