موزه گالري ديدي
سپيده محمدي
نقدها:
گزارش
مجتمع ديدي جايي براي حظ بردن از اثار هنري
توصیه شده توسط کاربر

در هياهوي سبقت ساخت انواع مجتمع هاي خريد و پاساژها، فرد خوش ذوقي با نگاهي متفاوت و هنردوستانه مجتمع ديدي كه يك موزه گالري متفاوت در ايزدشهر است را بنا كرد، اين بناي با ارزش مثل نگيني در اين شهر ميدرخشد، جايي كه بيش از ده بار رفته ام اما از ديدن دوباره اش لذت ميبرم. اين مجتمع محصول تلاش و علاقه چندين و چند ساله بنيانگذار (اقاي توسلي)اين موزه گالري هست. اقاي توسلي كه از دهه ٥٠ در بازار هنر ايران اثار با ارزش بسياري را خريداره كرده، در اين موزه به نمايش گذاشته. اثاري كه زيبايي و واكاوي پس زمينه ذهن هنرمند سازنده شان، ميتواند مدتها ذهن شما را بخودش مشغول كند.
در اين موزه گالري كه در سه طبقه است علاوه بر نمايشگاه اثارهنري و نقاشي، كافي شاپ، رستوران و خانه كتاب هم وجود دارد و در عين حال چندين برند هنري نيز محصولاتشان را براي فروش گذاشته اند.
در طبقه سوم و بنوعي پشت بام و رستوران اين مجمتع ديد زيبايي از دريا و طبيعت شهر ايزدشهر را ميبينيد. در كشورهاي ديگر مجتمع هاي اين چنيني نمادي براي گردشگردي فرهنگي هنري هستند و اين مجتمع متفاوت اين قابليت را دارد كه بيش از پيش مطرح و تبليغ شود. جذابيت هاي اين موزه گالري در كلام نميگنجد و حتما بايد ان را ديد

نوع سفر:
تاریخ سفر: