هتل پولاد کف
فریناز اطمینان
نقدها:
گزارش
هتل چهار ستاره پولادکف سپیدان
این هتل را به شما پیشنهاد می کنم

اردیبهشت ۹۷ به اتفاق خانواده یک شب در هتل پولاد کف اقامت داشتیم این هتل ۴ ستاره در کنار پیست اسکی پولادکف قرار دارد
پپیست اسکی بین الملی پولادکف در ۸۸ کیلومتری شمال شیراز و ۱۵ کیلومتری آبشار مارگون( بزرگترین آبشار چشمه ای دنیا) قراردارد.
از دیگر امکانات هتل می توان به تله کابین دریاچه مصنوعی کمپ عشایری اسب سواری و ورزش های زمستانی اشاره کرد

اتاق های هتل به نسبت فضای بیرون از کیفیت بالاتری برخوردارند. در هتل یک رستوران و یک کافی شاپ قرار دارد اتاق ها در سه طبقه و همگی دارای منظره زیبا هستند.
شب ها در فضای بیرونی و پشت هتل روی پروژکتور فیلم سینمایی پخش میشود یکی از نقاط ضعف بزرگ هتل نداشتن تابلو راهنما از سر جاده بود و ما که بار اول بود به این هتل می رفتیم ابتدا راه را گم کردیم و پس از پرس و جو جاده فرعی را پیدا کردیم بعد از حدود ۵۰۰ متر اولین تابلو راهنمای هتل را دیدیم. نکته منفی دیگر در طراحی هتل نداشتن رمپ در کنار راه پله ها بود که برای عبور کالسکه و ویلچر راهی در نظر گرفته نشده بود. اما بزرگترین نقطه ضعف هتل به نظر من مدیریت آن است هنگام ورود اتاقی که به ما تحویل دادند یک اتاق بسیار کوچک در انتهای راهرو بود که به سختی یک تخت دونفره در آن جا داده بودند و حتی راه رفت و آمد و فضایی برای چمدان نبود. وقتی از پذیرش خواستم که به دلیل داشتن فرزند یک اتاق بزرگتر به ما بدهند در جواب گفتند که همه اتاق ها به همین صورت است. درصورتیکه دو اتاق دیگر همراهان بسیار بزرگتر بود. خلاصه وقتی جریان را برای مسوول دیگر هتل گفتم ایشان اتاق ما را عوض کردند. اتاق دوم بزرگتر بود اما تخت بسیار ناراحتی داشت. در اتاق تلویزیون، مینی بار، حمام و دستشویی و کمد لباس بود.

به نظر من نداشتن رقابت و تعداد کم اتاق ها باعث شده تا در اکثر روزهای تعطیل هتل پر از مسافر باشد و مدیریت هتل دیگر به برخورد کارکنان و رسیدگی به ساختمان هتل اهمیتی نداده است.

فضای لابی و حیاط در بیشتر جاها کثیف و نامرتب بود، شیشه ها کثیف، رنگ دیوار ها و نمای بیرون خراب، آلاچیق های حیاط کهنه و بدون رسیدگی رها شده بود. کاملا از ساختمان هتل مشخص است که روز اول سعی و هزینه زیادی در ساخت هتل به کار رفته اما انگار از روز دوم تا امروز هیچ رسیدگی نشده و این بسیار ناراحت کننده است. البته یک ماکت بزرگ از هتل در لابی بود که گویا نقشه بزرگتری برای ساخت هتل داشتند که تا امروز محقق نشده بود. بعد از انتقال مواردی که دیده بودم به یکی از مسوولین پذیرش که خوش برخوردتر بود، ایشان از تغییر مدیر داخلی هتل در آینده ای نزدیک خبر دادند و گفتند در سال جاری قرار است تغییرات عمده ای در ساختمان هتل اعمال شود. امیدوارم واقعا این اتفاق محقق شود چون از نظر موقعیت مکانی و نزدیکی به شیراز این هتل مکان خیلی خوبی برای گذراندن تعطیلات کوتاه مدت است. هم در فصل زمستان برای علاقمندان ورزشهای زمستانی و هم در تابستان به دلیل هوای خنک و دلنشین آن منطقه.

کارکنان خانه داری و رستوران بسیار خوش برخورد بودند و نظافت اتاق به موقع و خوب انجام میشد.
تنوع صبحانه هتل خیلی معمولی ولی رضایت بخش بود. کیفیت غذای ناهار و شام تقریبا خوب بود. اما تمیزی رستوران و ظروف خیلی جالب نبود.
روبروی هتل یک دریاچه مصنوعی زیبا بود که البته امکانات خاصی مثل قایق سواری و ... در آن فصل نبود.

حدودا بعد از پنج دقیقه پیاده روی از هتل به فضایی سرسبز و باصفا رسیدیم که به گمانم جزو هتل نبود. رستوران و فروشگاه مواد غذایی و چند تخت و آلاچیق و .. بود که متاسفانه خیلی کثیف و نامرتب بود. یک دریاچه مصنوعی کوچک و چند قایق پدالی هم داشت. فضای زیبایی بود اما متاسفانه رسیدگی و امکانات ضعیفی داشت.
در کل به نظر شخصی من این هتل برای اقامت کوتاه و مخصوصا با گروههای چند نفره دوستان یا فامیل مکان خیلی خوبی است و اگر کمی به تمیزی و امکانات هتل رسیدگی شود قطعا رضایت بیشتر مسافران را کسب خواهد کرد.

نوع سفر:
تاریخ سفر: