Close
هتل رویال درویشی
الهام قربانی
نقدها:
گزارش
اقامت در هتل رویال درویشی آرامشی از جنس خدا
توصیه شده توسط کاربر

هتل پنج ستاره رویال درویشی در مشهد یکی از بهترین هتل های مجلل این شهر است که در خیابان امام رضا (ع) و حدفاصل کوچه امام رضا 22 و 24 قرار دارد. فاصله این هتل تا حرم مطهر امام رضا پیاده حدود 15 دقیقه و با تاکسی حدود 3 دقیقه است.

لابی این هتل بسیار شیک طراحی شده و ضمن ورود مسافران به طور شایسته ای تشریفات استقبال و پذیرش انجام می شود. فضای رستوران در طبقه همکف (برای ناهار و شام) و در طبقات 14 و منفی 1 برای صبحانه بسیار خوب و دلچسب بود.

در مورد صبحانه که همه چیز عالی بود و تنوع بسیار خوب و جامعی در غذاها وجود داشت و سرویس دهی کامل بود. در مورد ناهار و شام هم فارغ از منوی غذاها که خوب و بد داشت، بوفه یعنی کلیه پیش غذاها عالی و بسیار لذیذ بود.

اتاق ما در این هتل 3 نفره بود که بسیار راحت و آرام بود. تنها موردی که با توجه به داخل بافت قدیمی بودن هتل منطقی به نظر میرسید، نداشتن چشم انداز مناسب برای اتاق بود که رو به پشت بام منازل اطراف بود.

همچنین محدودیت استفاده از اینترنت نیز برای هر مهمان تنها  500 مگابایت بود که زیاد جالب نبود. برای تمدید اینترنت بی سیم پیامی روی صفحه ظاهر میشد که به ازای بسته های مختلف مهمان مبلغی شارژ میشد. 

نوع سفر:
تاریخ سفر: