جینتینگ هايلندز تم پارک
Tina Azimi
نقدها:
گزارش
یک روز سرگرم کننده
دیدن این جاذبه توسط کاربر پیشنهاد شده است

مجموعه ی تفریحی گنتینگ در ارتفاعات کوالالامپور ساخته شده و راه دسترسی از طریق تله کابین است. اینجا از مکان هاییست که می شود به راحتی و با قیمت خیلی کمتری از تور یا تاکسی، بلیط خرید. بلیط در طبقه پایین و ایستگاه اتوبوس های Kl central فروخته می شود و به صورت ترکیبی از بلیط اتوبوس و تله کابین رفت و برگشت است. فقط ساعت بلیط های موجود ممکن است به برنامه ی شما نخورد و بهترین کار این است که روز قبل یا حداقل صبح زود بلیط بخرید.
مسیر تا تله کابین حدود چهل دقیقه طول می کشد.‌ تله کابین مناظر زیبایی دارد مثل شمال خودمان البته خیلی طولانی تر است و از اواسط مسیر کاملا در مه فرو می رود. هرچه بالاتر بروید هوا سردتر می شود و بهتر است حتما یک ژاکت برای آن روز همراه داشته باشید. بین بلیط رفت و برگشتتان حداقل ۴-۵ ساعت فاصله بگذارید چون ممکن است مثل ما وقت کم بیاورید. ما متاسفانه به دلیل کمبود وقت و البته سرما و باد زیاد، نتوانستیم معبد معروف پایین مجموعه را ببینیم.
ولی خود مجموعه هم به اندازه ی کافی سرگرم کننده هست طوری که متوجه گذشت زمان نمی شوید. رستوران های خیلی زیادی که اغلب غذاهای چینی و آسیایی دارند، پیدا می شود. گذراندن یک روز در گنتینگ، هم برای بچه ها و هم بزرگترها، بسیار سرگرم کننده خواهد بود.

نوع سفر:
تاریخ سفر: