نقد و بررسی هتل های اهواز


میانگین امتیاز هتلهای این شهر:
 • هتل ایران
  خدیجه عربی
  نقدها:
  گزارش

  ایران هتل ۲ ستاره خوب

  توصیه شده توسط کاربر

  در سفرمان به اهواز با توجه به اینکه می خواستیم در هتلی با قیمت مناسب اقامت داشته باشیم با مقایسه هتل های در این رده هتل ایران را انتخاب کردیم . این هتل ۲ ستاره در خیابان شریعتی نرسیده به چهار راه امام خمینی قرار داردکه منطقه ای شلوغ در مرکز شهر و با دسترسی خوب به نقاط مختلف است. ما دو شب را در اینجا گذراندیم. هتل قدیمی است اما به تازگی بازسازی شده . اتاق دو تخته ما شامل حمام و سرویس ایرانی، سیستم سرمایشی، یخچال و تلویزیون بود . ملحفه ها تمیز بود و در کل نظافت هتل خوب بود. صبحانه معمولی و رفتار کارکنان هم خوب بود. هتل اما پارکینگ نداشت و ما ماشین را در پارکینگ شبانه روزی کوچه کناری آن می گذاشتیم. در کل با توجه به ۲ ستاره بودن و قیمت مناسب پرداختی ، هتل خوب و قابل قبولی بود.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل ایران
  بهار نبویان
  نقدها:
  گزارش

  هتل 2 ستاره واقعی

  توصیه شده توسط کاربر

  نوروز من و همسرم همراه با دختر 2 ساله ام به اهواز سفر کردیم دنبال هتل که گشتیم این هتل را به ما معرفی کردند ولی وقتی فهمیدیم 2 ستاره است و با سابقه ای که از ستاره های هتل در ایران داشتیم از روی اجبار رفتیم تا حداقل آن شب را بیرون نمانیم . وقتی برای دیدن اتاق رفتم برخلاف تصور یک اتاق تمیز با امکانات نسبتا خوب رو دیدم و فهمیدم ستاره های این هتل واقعی است . اتاق کوچک ولی بسیار تمییز بود . ملحفه ها سفید و تقریبا نو ، سشوار . یخچال ،کمد لباس ، تلویزیون ،میز توالت، دمپایی در اتاق هست که برخلاف قدیمی بودن هتل کاملا سالم و تمییز.
  سرویس دستشویی اتاق ما ایرانی و حمام تمیز و آب همیشه گرم بود . خوشبختانه هیچ صدای آزار دهنده ای وجود نداشت. صبحانه تقریبا خوبه و شامل تخم مرغ آب پز و نیمرو و یک روز هم سوسیس تخم مرغ ، قهوه ، شیر ، شربت پرتغال ، کالباس ، پنیر ، کره ،مربا، گوجه ، خیار و 3 مدل نون است که با خوشرویی کامل سرو میشه و برخورد کارکنان واقعا عالیه که جای تشکر داره .
  موقعیت مکانی هتل از نظر من خوبه چون پیاده میشد یکی از بازارهای اهواز که چسبیده به هتل هست رو دید. هتل پارکینگ نداره ولی داخل کوچه بغل هتل یه پارکینگ شبانه روزی هست که ما ازش استفاده کردیم و مطمئن بود. درکل هتل خوبیه و امیدوارم به شما هم خوش بگذره و راضی باشید.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل پارس اهواز
  مریم رجایی
  نقدها:
  گزارش

  5 ستاره اسمی، 4 ستاره واقعی!

  توصیه شده توسط کاربر

  این هتل در مرکز شهر اهواز و در کنار بلوار ساحلی قرار دارد. در نزذیکی هتل یک بازار بزرگ قدیمی و تعدادی فلافل فروشی معروف وجود دارد.
  اتاقی که من در آن اقامت داشتم قدیمی اما بازسازی شده بود. اتاق تقریبا کوچک بود.
  سرویس بهداشتی در حد هتل 5 ستاره نیست اما تمیز بود.
  سیستم گرمایشی/سرمایشی اتاق بصورت پکیج میباشد.
  صبحانه هتل شامل حلیم و سوپ، بوفه سرد ، نان و شیرینی با تنوع مناسبی است اما بوفه گرم محدود است.
  در داخل هتل چند فروشگاه صنایع دستی و همچنین یک کافی شاپ قرار دارد. کیفیت و قیمت کافی شاپ خوب بود.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل: