Close

نقد و بررسی استان گیلان (شهر ها - رستوران ها - هتل ها - جاذبه ها)


 • کافه و رستوران سالار سرولات
  Ali-MDH
  نقدها:
  گزارش

  کافه دنج و بی نهایت زیبا سالار

  توصیه شده توسط کاربر

  در هفته آخر آبان به همراه همسر در حال لذت بردن از طبیعت زیبای سرولات بودیم که موقع ناهار گفتیم به جای رفتن به رستوران خاور خانم، بهتر یه جای جدید رو امتحان کنیم که در ابتدای پل جنگسرا به کافه سالار برخورد کردیم.
  موقعیت کافه از لحاظ زیبایی طبیعی، فوق العاده است. در کنار رودخانه و سرشار از تخته سنگ های زیبا، که آب از آنها در حال ریختنه، خود کافه هم بی نهات دنج و زیباست. یه سری کلبه هم دارند که میشه به صورت خصوصی از کلبه ها استفاده کرد، که کلبه مشرف به رودخانه است. یک تراس عالی هم دارند که اگر هوا بارونی نباشه، بهترین مکان برای نشستن می باشد. کیفیت غذاشون و قیمت هم مناسبه ولی جای بهتر شدن داره.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • اقامتگاه بوم گردی آویشار
  goli mohmdi
  نقدها:
  گزارش

  بوم گردی آویشار

  توصیه شده توسط کاربر

  مابه صورت تیم37نفره اومدیم که صاحب اقامتگاه اقای رجب پور به دروغ گفته بودن برای 40 نفربیشترم جادارن واتاقهامون 12متره که متاسفانه به زوربه 8مترمیرسید هراتاق ظریفت 3نفرداشت که 4نفرجلوی دستشویی اتاقهاجادادن صاحبش ادم فوق العاده خسیسه که برای آبجوشم پول میگرفتن هیچ خدماتی ارایه نمیدادن حتی ازگازم نمیشد استفاده کرد مکانش جای باصفاییس ولی اطاقهاش کوچیک وچوب نازک که صدای اطاق بغلی داخل اطاقه ارامش اصلا نداره پیشنهادبرای اقامت نمیدم

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • جاده اسالم به خلخال
  Reza
  نقدها:
  گزارش

  دشتی بسیار زیبا در مسیری رویایی

  توصیه شده توسط کاربر

  سلام. یکی از زیباترین مسیرهای جاده ای ایران(نه لزوما بهترین)، جاده خلخال به اسالم هستش. حدود نیم ساعت که از خلخال به سمت اسالم حرکت کنید و حدودا 34 کیلومتر که از خلخال فاصله بگیرید در ارتفاعات کوههای سرسبز در فصل بهار دشت بسیار زیبایی از شقایقها رو میبینید که با رنگهای بسیار زیبا که بنفش و تا حدودی قرمز بیشتر در آن هستش مشاهده می کنید که واقعا میتونه ساعتها شما رو متحیر کنه. در میان این دشت کلبه های کم تعداد جنگلی و زندگی روستایی به چشم میخوره. ما در اوایل خرداد رفتیم و منظره حیرت انگیزی رو دیدیدم. مطمئنا در فصل زمستان و اواخر پاییز پوشیده از برف خواهد بود. فصل بهار بهترین زمان برای بازدید از این دشت هستش. حتما درجاده اسالم به خلخال پارک کرده و این طبیعت زیبا رو نظاره گر شوید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • رستوران شکم الملوک
  منصوره اسکندری
  نقدها:
  گزارش

  موزه رستوران شکم الملوک

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران شکم الملوک در هتل کادوس رشت واقع شده. این رستوران بسیار بزرگ است و شامل چندین سالن کنار هم میشه . اولین چیزی که توی این رستوران توی نگاه اول جلب توجه میکنه دیزاین و دکوراسیون آن هست که بسیار زیبا با المانها یی از استان گیلان به زیبایی تزیین شده . این رستوران غذای ایرانی غذاهای محلی گیلان ، فست فود و کافی شاپ هم داشت حتی کیک تولد هم داشت . یعنی هر کی بره دست خالی برنمیگرده. محیط تمیز بود. و اما سفارش ما سینی ملوکانه که شامل کباب ترش فیله کباب جوجه مخصوص و جوجه ترش به همراه دورچین و قیمه ماسوله بود. قیمه ماسوله خیلی خوشمزه بود کباب ها هم خوب بود اما جوجه ها نه چندان البته بد نبود ولی فکر کنم چون جوجه رو میشه همه جا خورد باید یه چیز دیگه سفارش می‌دادیم. اگه رفتید حتما از دوغ های خوشمزه اش که توی شیر جوش سرو میشه و برای یک نفر خیلی زیاده سفارش بدید. راستی سالاد سزار هم گرفتیم اون هم عالی بود. #رستوران_خوب #رستوران_شکمالملوک

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران حاج حسین
  منصوره اسکندری
  نقدها:
  گزارش

  پیشنهاد عالی برای کباب خورها

  توصیه شده توسط کاربر

  با دوستان برای خوردن کباب به رستوران حاج حسین رشت رفتیم. کمی بالاتر پارکینگ اختصاصی داره پس نگران جای پارک نباشید. رستوران کوچک و دو طبقه بود اما میز خالی بود و ما معطل نشدیم . محیط تمیز بود. و دکوراسیون معمولی بود. ما به پیشنهاد دوستان که قبلا ابن رستوران رو امتحان کرده بودند دنده کباب ، دوش کباب ، کباب ترش، فیله کباب و کباب کوبیده گرفتیم. دنده کباب و دوش کباب فوق العاده بود و بقیه کباب ها هم با کمی اختلاف عالی برنج بسیار خوشمزه و ماست و برانی هم بسیار خوشمزه بود. غذا سریع آماده شد و برخورد پرسنل محترمانه بود. خلاصه که به شدت توصیه میشه. #رستوران_حاج_حسین #رستوران_خوب

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران مهتاب
  Ali-MDH
  نقدها:
  گزارش

  رستوران مهتاب

  توصیه شده توسط کاربر

  20 آبان ماه 1400، در حالی که باران شدید در حال باریدن بود به همراه همسرم به این رستوران رفتیم. مهمترین مشکل و شاید تنها ایراد این رستوران مربوط به بیرون آن میشه و مسئله نبود پارکینگ مناسب هست. با باران شدیدی که می بارید، عبور سریع ماشین ها در جلوی رستوران، تقریبا تمامی مشتریان با حالت خیس کامل وارد می شدند و دربان ها رستوران هم تلاشی برای اینکه ماشین ها عبوری آرام تر حرکت کنند تا مشتریان خیس نشوند نمی کردند.
  ولی خود رستوران و داخلش کاملا محیط گرم و مناسبی داره. هم میزهای زیبا و چوبی قدیمی دارند و هم تخت جهت راحت تر نشتن، ما کباب ترش و خورشت محلی سفارش دادیم، که در واقع خورشت محلی اشون شامل چهار نوع خورشت بود که یکی میرزاقاسمی و دیگری باقالا قاتو بود. نام اون دوتای دیگرو نمیدونم ولی همه اشون خوب بودند به ویژه میرزا قاسمی. خود کباب ترش هم عالی بود.
  در کل اگر به لاهیجان رفتین، واقعا این رستوران محل مناسبی برای صرف ناهار می باشد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه درختی شیجان
  Arezou.SB
  نقدها:
  گزارش

  کافه درختی

  توصیه شده توسط کاربر

  کافه درختی شیجان در روستایی به همین نام در حومه شهر خمام قرار داره، برای رسیدن به این منطقه باید از جاده ای روستایی که در مرکز شهر خمام هست عبور کرد و قسمت انتهایی جاده خاکی است.
  فضای کافه در کنار مزارع برنج در میان درختان واقع شده و یک ابگیر در وسط هست که یک پل باریک چوبی دو طرف ابگیر رو بهم وصل میکنه
  برای استفاده از فضای کافه میتونید از اتاقک هایی که بالای درخت ساخته شده و یا از نیمکتهای اطراف ابگیر استفاده کنید
  خدمات کافه هم چای و چند مدل شیرینی سنتی گیلان مثل کاکای کدو و رشته خوشکار هست.
  چای آلبالو هم طعم خوبی داره.
  آشپزخانه غذای محلی گیلان مثل میرزاقاسمی و باقلا قاتوق و پلوکباب و... داره که آشپزهای خانوم مسئول آشپزخانه هستن.
  در این مجموعه قلیان هم
  سرو میشه.
  انتهای مجموعه یک پل چوبی روی مزرعه برنج ساخته شده که منظره زیبایی از اطراف رو به نمایش میگذاره،
  قیمتها هم اقتصادی هستن.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران چیکن گاردن (خمام)
  Arezou.SB
  نقدها:
  گزارش

  رستوران چیکن گاردن گریل

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران چیکن گاردن در شهر خمام شعبه دوم این رستوران هست که شعبه اول در محله منظریه شهر رشت قرار داره.
  ورودی رستوران در مجاورت خیابان اصلی ورودی شهر کوچک خمام با تابلو مشخص شده. فضای رستوران در طبقه اول از یک سالن و یک تراس رو به فضای سبز و در طبقه بالا یک تراس با سقف متحرک تشکیل شده.
  منوی رستوران ترکیبی از غذاهای فست فود، پیتزا، برگر، پاستا و سوخاری هست.
  سفارش ما پیتزا مخصوص، بیف استراگانف و چیکن استیک بود که بخاطر خلوتی رستوران در ساعت ابتدایی ناهار خیلی سریع اماده شد.
  کیفیت و حجم غذا و سرو مناسب و قابل قبولی داشت.
  رفتار پرسنل محترمانه و کمک رسان بودن، قیمت غذاها هم مانند ّیشتر رستورانهای فست فود بود. در مجموع تجربه خوبی بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • ییلاق جواهر دشت
  یاس شعبان زاده
  نقدها:
  گزارش

  جواهری در دشت

  توصیه شده توسط کاربر

  جواهردشت برای شرق گیلانی ها منظره ایست همیشگی.
  در رودسر هر پنجره جنوبی ای را که بگشاییم نمایی درخشان و چشمگیر به کوه سماموس دربرابر دیدگان ما پدیدار میشود.
  قله سمام (سماموس) با ۳۷۲۱ متر ارتفاع، بلندترین قلهٔ مشرف به دریای خزر و بلندترین قلهٔ گیلان است.جواهردشت یا به اصطلاح محلی جوردشت (به معنای دشت بالایی) در دامنه این کوه و در ارتفاع حدود 2000 متری قرار گرفته است. از اواسط بهار تا پایان تابستان، جواهردشت میزبان مردم محلی، بومیان روستا و شهرهای شرق گیلان و گردشگران علاقمند به طبیعت ،گروه های آفرودسوار و کوهنوردان از سراسرکشور میباشد.
  در سالهای اخیر با ساخت ویلاها و منازل مسکونی جدید، از بکر بودن روستای جواهردشت کاسته شده اما انقدر طبیعت بی نظیر و دشت ها وسیع است که جایی برای گله و شکایت نمیماند.در روزهای آفتابی تابستان دمای هوا و تابش خورشید گرم و گاهی سوزان میشود و باید حتما از کلاه و عینک آفتابی و کرم های ضدآفتاب استفاده کرد.خصوصا که پوشش گیاهی منطقه فاقد درخت و تماما دشت و مراتع و چمنزار است.جشنواره نوروزبل در 17 مرداد ماه همزمان با آغاز سال گالشی در این مکان برگزار میشود و با کشتی گیله مردی و سایر آیین های سنتی یکی از شلوغترین روزهای جواهردشت را میسازد.
  یکی از معروفترین مناظر جواهردشت دریای ابریست که در میان دره ها تشکیل میشود.ابرهای سفید و پف آلود تمام فضای مابین کوه ها را پر میکنند و جلوه ای بسیار ستودنی دارند.
  از اوایل پاییز برف قله سمام را میپوشاند و با سرد شدن هوا، امکان مسافرت به جواهردشت ازبین میرود.محلی ها خانه های خود را قفل و بست میکنند و به مناطق پایین دست و روستاهای خود برمیگردند.
  حالا که انقدر از زیبایی جواهردشت گفتم، از مسیر رسیدن هم برایتان تعریف کنم که:
  اگر با ماشین شخصی می آیید ،باید در حد فاصل شهر رودسر و چابکسر تابلوی سیاهکلرود را بیابید.خیابان آسفالته ای که راه اصلیست و در طرفین با جاده هایی به روستاهای مختلف وصل میشود.این مسیر را ادامه میدهید و از محل ها میگذرید تا به دوراهی و پل میرسید.تابلوی به سمت جواهردشت در سمت چپ مشخص است و شمارا به جنگلهای دوآب میرساند.با ادامه جاده از میان جنگلهای سرسبز و درختان شمشاد میگذرید و از شیب های تند بالا میروید.چندکافه درمیانه راه وجود دارد.از کنار معدن نیز عبور میکنید و نهایتا حدود یک ساعت ونیم تا دوساعت راه است تا به جواهردشت برسید.
  اگر بخواهید با جیپ سفر کنید که قطعا بیشتر خوش میگذرد: باید به خیاط محله سیاهکلرود بیایید و آنجا سوار جیپ های قدیمی خطی بشوید.میتوانید دربست بگیرید یا همراه دیگر مسافران سوار شوید.
  راه دیگر آمدن با تورهای آفرودیست که از تهران و سایر شهرها در اکثر آخر هفته ها برگزار میشود.
  بهتر است بدانید که در طول مسیر با ماشینهای آفرود-موتور سواران سرعتی،افراد محلی و حتی گله های گاو و چوپان ها روبرو میشوید.قسمتی از جاده منتهی به جواهردشت خاکی است و عبور ماشینها گردوخاک فراوانی ایجاد میکند.در بعداز ظهر جاده مه آلود میشود و باید با احتیاط و تبحر برانید.
  خلاصه که شما را دعوت میکنم به دیدن این تکه از بهشت خدا بر روی زمین.(جواهری در دشت)

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • رستوران اسپی سی (شعبه رشت)
  Shamim
  نقدها:
  گزارش

  این رستوران دو تا شعبه یکی در تهران یکی تو رشت داره. من قبلا اینجا رفته بودم و واقعا پیتزاهاشون رو دوس داشتم. بعد از مدت‌ها امروز اینجا حضوری رفتمو یه پیتزا سوپریم و یه نون سیر سفارش دادم. طعم نون سیرش خوب بود ولی قیمتش با حجمش اصلا برابری نمی‌کرد. دوتا تکه نون ساندویچی برش زده شده به مبلغ بیست هزار تومان. پیتزا سوپریم هم که طعمش خیلی معمولی در حد پیتزاهای آماده بود و همچنین اندازه‌ش یه پیتزا یه نفره کوچیک بود در صورتی که قیمتش برابری میکرد با پیتزاهای متوسط رستوران‌های دیگه. در مجموع برخلاف قدیم اصلا خوب نبود. در بدو ورودم حدود ۸ دقیقه منتظر موندم تا کسی بیاد و اصلا ببینه من وارد رستوران شدم. اما موقع سرو غذا رفتارشون خوب بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران بهروز
  گزارش

  بررسی کیفیت غذای رستوران بهروز

  توصیه شده توسط کاربر

  اینجا یک رستوران کوچک در شهر لاهیجان است. کیفیت غذا بسیار عالیییی و کاملا طعم غذای خانگی می داد. لاهیجانیا یک ساندویچ کتلت دارن که با نون بربری سرو میشه. اون رو خوردیم عالییی بود. یکی از همسفرها ساندویچ همبرگر خورد و میگفت خیلی خوشمزه است.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • هتل پرشین
  S.khezri
  نقدها:
  گزارش

  هتلی دنج و آروم

  توصیه شده توسط کاربر

  در مهر ماه تعطیلات آخر هفته تصمیم گرفتیم سفری به بندر انزلی داشته باشم، قصد داشتیم هتل دلفین و یا سفیدکنار رو رزرو کنیم که متاسفانه هیچ کدام جا نداشتند، دیگه به هر جا زنگ میزدیم ظرفیت پر بود تا اینکه به هتل پرشین زنگ‌ زدیم و آقای منصوری مدیریت هتل گفتند که اتاق دو تخته هاشون رزرو شده و فقط یه سوئیت پنج تخته تازه خالی شده که ما هم همون به قیمت ۵۶۰۰۰۰ تومان رزرو کردیم، این هتل یک هتل سه ستاره در بندر انزلی کیلومتر ده جاده آستارا هست که کمی هم از مرکز انزلی دور می باشد، با توجه به سه ستاره بودن هتل و رزرو دقیقه نودی انتظار زیادی نداشتیم، در بدو ورود آقای منصوری مدیریت هتل خوش آمد گویی گرمی داشتند، ایشون و سایر کادر هتل برخوردشون خیلی خوب بود، سوئیت ما در طبقه دوم بود که هتل آسانسور نداشت:) و به ناچار از پله ها رفتیم، یکی از پرسنل چمدونمون اورد و سوئیت تحویل داد، سوئیت بزرگ و دلباز بود با یک سالن و دو اتاق که در سالن یک تخت و در هر کدام از اتاقها دوتخت وجود داشت، چایساز نداشت اما آب جوش در هر تایمی موجود بود و خودمون هم میتونستیم فلاسک پر کنیم، تمیزی سوییت در حد متوسط بود، ملافه ها و پتو ها هم همینطور که من ترجیح دادم از ملافه های خودمون استفاده کنیم:))در سرویس بهداشتی صابون و شامپو بود و مسواک و خمیردندان موجود نبود که من همیشه محض احتیاط یک پک بهداشتی کامل میبرم هر هتلی که برم و مشکلی نداشتیم، یکی از اتاقها هم ویوی رو به دریا داشت، در تایم خواب صدای ماشینهای جاده کمی اذیت کننده بود، صبحانه هتل خیلی مختصر بود در حدی که میتونم بگم تا به حال بین همه صبحانه هتل هایی که دیدم از همه ضعیفتر بود:| هتل به ساحل خیلی نزدیکه و میشه با چند مین پیاده روی به ساحل رسید و ماهیگیران رو‌ در حال ماهیگیری هم دید، در کل این هتل لوکس نبود اما عجیب دنج و آروم و با صفا بود، مدیریت هتل بسیار عالی و کامل در مورد رفتن به اماکن راهنمایی می کردند و برخورد پرسنل خیلی خوب بود که به نظرم بولدترین ویژگی مثبت این هتل بود، در کل از اقامت در این هتل راضی بودیم

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • آبشار ماسوله
  مجتبی امیدپور
  نقدها:
  گزارش

  آبشار ماسوله

  توصیه شده توسط کاربر

  به ماسوله که وارد بشوید می توانید خودرو را در پارکینگ ابتدایی پارک کنید و از مسیر سمت چپ پارکینگ و در منتهی الیه غربی روستا به آبشار دوم ماسوله برسید که از ارتفاع حدود ۱۰ متری به پایین می ریزد .
  این آبشار در همه فصول سال نیز دائمی هست و در مسیر خود تبدیل به رودخانه ای از میان ماسوله می شود ومعمولا در بهار و پاییز که فصل بارندگی هست پر آب تر هست و در فروردین ماه که ما ماسوله بودیم حجم آب بسیار زیاد بود.
  در نزدیکی اون یه پل کوچک هم وجود داره که مکان مناسبی برای عکاسی از آبشار و اطراف اونه
  از مسیر جانبی این آبشار و با پیاده روی در جنگل و یک راه شیب دار با پیاده روی کوتاهی به آبشار اول که بسیار بلند تر و زیباتر هست می رسید.
  البته برای دیدن آبشار دوم حتما باید کفش و لباس مناسب برای پیمودن راه داشته باشید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • رستوران باغ آرامش (خاله مرضیه)
  mohsen sadat
  نقدها:
  گزارش

  رستوران زیبای خاله مرضیه

  توصیه شده توسط کاربر

  ما در تاریخ ۲۰ مهر ۱۴۰۰ به این رستوران رفتیم.
  محیطش واقعا عالی و درجه یک
  اخلاق خود خاله مرضیه هم واقعا خوب و مهمان نواز بودن
  غذاهاش هم خوشمزس و قیمت ها هم به صرفه و مناسبه
  ما ۲ تا مرغ شکم پر یک ماهی سفید و یک چنجه سفارش دادیم
  به ترتیب قیمت ها ۱۰۰ و ۲۰۰ و ۷۰ بودن
  چای زغالی هم رایگان میتونید نوش جان کنید
  اگه ساعت ۱۲ اونجا باشید بهتره چون شلوغ نمیشه اون ساعت (ما سه شنبه رفتیم و وسط هفته بود )

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • پلوکبابی کامران و کامبیز
  مریم
  نقدها:
  گزارش

  پلوکبابی سنتی کامران و کامبیز

  توصیه شده توسط کاربر

  در شهر کیاشهر با یک محوطه زیبا همراه یا یک سالن دو طبقه ی چوبی و تعدادی آلاچیق واقع شده وقتی ما رسیدیم بک منو و یه برگه با سربرگ‌ خود رستوران در اختیارمون گذاشته شد کل آلاچیق ها پر بود و سالن نیز ظرفیتش تکمیل بنابراین نیم ساعتی معطل شدیم تا اینکه یکی از آلاچیق ها خالی شد ما فسنجان بختیاری و کوبیده سفارش دا‌دیم سفارشمون حدودبیست دقیقه ی بعد آماده شد بقدری گرسنه بودیم فراموش کردم قبل شروع غذا عکس بگیرم غذاها همگی خوشمزه بودن طوریکه باعث شد فردای همانروز هم برای صرف ناهار همین رستوران را انتخاب کنیم و چلومرغ قورمه و فسنجون سفارش دادیم

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران محلی شور کولی
  مریم
  نقدها:
  گزارش

  این رستوران رو با توجه به امتیازاتی که در لست سکند داشت انتخاب کردیم باتوجه به اینکه می دونستم بیرون رستوران باید منتظر بمونیم با پذیرش رستوران تماس گرفتم ولی گفتن که فقط جمعه ها امکان رزرو هست و بقیه روزها حضوری باید نوبت گرفت یک ساعتی زمان برد پنج دقیقه قبل باهامون تماس گرفته شد جایی که بهمون اختصاص دادن ته سالن و کاملا کم نور بود سفارش به سرعت گرفته شد ما گمج کباب کوبیده و ترش واش خورشت یا سه برنج و یه پارچ دوغ محلی سفارش دادیم گمج کباب به نسبت نوبت های قبل که در رستورانهای دیگه سفارش داده بودیم ادویه ی زیادی داشت و کوبیده و ترش واش هم کاملا معمولی بود ولی دوغ محلی خیلی خوشمزه بود سرعت سرویسدهی در داخل رستوران بسیار بود و دیوار رستوران پر از عکسهای مفاخر بود ولی رستوران بقدری کوچک و شلوغ بود که نمیشد براحتی آنها را تماشا کرد برای ما یکبار رفتن و دیدن این رستوران کافی بود

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران نمونه جوجه محلی
  Ns
  نقدها:
  گزارش

  رستوران جوجه محلی فومن

  توصیه شده توسط کاربر

  محیطی سنتی و دلنشین و تمیز و احترام به مشتری و در کل سبکی متفاوت داشتند. ما کباب گوساله و کباب گوسفندی سفارش دادیم. کباب گوسفندی مثل پنیر نرم بود و طعم عالی داشت. کباب گوساله هم نرم بود البته نه به نرمی گوسفندی ولی لایه های چربی بین بافتش فوق العاده بود. برنج ایرانی با عطر دودی داشتند که در ظروف سفالی سرو میکردند. من طعم زیتون پروده شون رو دوست نداشتم چون طعم تلخ داشت ولی در کل عالی بود. به کسانی که در انتخاب رستوران حساس هستند اینجا رو پیشنهاد میکنم

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • روستای استخرگاه
  نیلوفر ورزش نژاد
  نقدها:
  گزارش

  آرامش و زیبایی در کنار هم

  توصیه شده توسط کاربر

  روستای استخرگاه رو بیشتر به خاطر آبگیر زیبایی که داره و در یکی از تبلیغات تلویزیونی خیلی معروف شد، می شناسیم. این روستا یکی از بخش های شهرستان رودبار هست. مسیر رسیدن به آبگیر و روستا، بسیار قشنگ ولی پر از چاله چوله و در بعضی قسمتها خاکی هست. البته ما هم زمستون رفتیم و به علت بارندگی های قبلی، مسیر اصلا خوب نبود ولی نگم براتون از آبگیر زیبایی که در انتهای این مسیر هست...
  یک چشم انداز زیبا... در کنار سکوت و آرامش و سرسبزی و هوای مه آلود... همراه با صدای مرغابی ها و گوسفندها...
  اطراف آبگیر جای خاصی برای اینکه بخواین کمپ کنید یا اقامت کوتاه داشته باشین نبود و به نظرم فقط برای گذرندون یک ساعت و لذت بردن از فضای زیباش خوبه. البته فکر کنم اون اطراف خونه های روستایی بودن که اتاقشون رو اجاره بدن ولی ما چون قصد موندن نداشتیم پیگیری هم نکردیم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • رستوران شکم الملوک
  Hasti Tehrani
  نقدها:
  گزارش

  شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ برای ناهار رفتیم اونجا یک ساعتو بیست دقیقه هم نشستیم ولی خبری از غذا نبود اخرشم گفتن بازم باید منتظر باشید که ما هم اومدیم بیرون.(البته با عصبانیت).سفارشمون برای دو نفر یه باقالی پلو با ماهیچه و جوجه کباب بود که فکر نمیکنم اینقدر به زمان احتیاج میداشت.بسیار مدیریت ضعیفی داشت.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • هتل آپارتمان نخل
  Mahboubeh
  نقدها:
  گزارش

  هتل نخل، بندرانزلی

  توصیه شده توسط کاربر

  هتل نخل یک هتل اپارتمان در خیابان پاسداران بندر انزلی است. من از روی نقشه انتخاب کردم، یک خیابان تا ساحل فاصله داشت و تفریحات کنار ساحل نزدیک بود. اطراف هتل نانوایی و سوپر مارکت هم بود. چهار طبقه داشت. ما در طبقه دوم بودیم اسانسور داشت. به صورت یک واحد اپارتمان که یک اتاق داشت و با یک مبل تخت شو۴ تخت حساب می شد. ما شبی ۵۵۰ هزار تومان اینترنتی رزرو کرده بودیم. تمیز بود و سرویس بهداشتی بزرگی داشت. صبحانه را به خاطر شرایط کرونا ساعت ۸صبح به اتاق می اوردند قابل قبول بود. یک تراس رو به دریا هم داشت که در انجا صبحانه می خوردیم. چایساز و لوازم اشپزی مهیا بود و میز ناهار خوری و مبلمان داشت. دسترسی به ساحل به صورت پیاده، راهی نبود. در کل از انتخاب خودم راضی بودم. با تاکسی اینترنتی خیلی از جاهای دیدنی را در سه شبی که در این هتل اپارتمان بودیم رفتیم.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل: