نقد و بررسی رستوران های مشهد


میانگین رستورانهای این شهر:
 • آبمیوه دانشجو
  Samin
  نقدها:
  گزارش

  آبمیوه دانشجو

  توصیه شده توسط کاربر

  ابمیوه فروشی دانشجو که نبش چهار راه دکترا مشهد قرار داره از جمله قدیمی های مشهده.
  این آبمیوه فروشی به دلیل موقعیت استراتژیک فیزیکی پاتوق دانش آموزان، دانشجوها،سینمادوستان،مریض ها و دوستداران خرید هست و وقتی به این آبمیوه فروشی میروید طیف گسترده ای از همه افراد میبینید.
  مشهورترین خوردنی این مغازه بستنی قیفی خیلی خیلی خوش طعمش هست که طرفداران زیادی داره.شیرهای طعم دار و سایر نوشیدنی ها هم قابل توجه هستند.
  البته مغازه ای که مراجعه کننده زیاد داره طبیعتا مواد اولیه تازه ای هم دارد.
  منو متنوع اون علاوه بر آبمیوه های معمول شامل نوشیدنی های سنتی خانگی مثل خاک شیر آلو و .... می باشد.
  مغازه قدیمی هست و در دکور دهه ۷۰ متوقف شده ولی دارای پیک ارسال می باشد

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • پیتزا کروژ
  Samin
  نقدها:
  گزارش

  شرح این رستوران را کمابیش هم از دوستان شنیده بودم و هم پیجشون رو دنبال میکردم.
  حقیقتش برای اولین بار و برای جشن تولد رستوران رو رزرو کردم اما حسابی تو ذوقم خورد.دلایلش هم ایناست:
  توقع میز آرایی بهتری داشتم ولی خیلی ساده و ابتدایی بود.
  کارمندان بیشتر ادای حرفه ای بودن رو در می آورند به جای اینکه حرفه ای باشند .باوجود اینکه میتونستن چای سرو کنند اما حتی در مقابل درخواست ما سرو نکردند(بساط چای بود که میگم)
  و پیتزای ایتالیایی واقعا ایتالیایی نبود ادای ایتالیایی رو در میاورد .

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران پسران کریم (مشهد)
  Kharazmi
  نقدها:
  گزارش

  بررسی کیفیت و ارائه خدمات

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران پسران کریم رو به توصیه یکی از دوستانم انتخاب کردم ، کیفیت غذا های رستوران خوب بود ، قیمت هر پرس غذا خیلی گرون بود که البته با این حجم افزایش قیمت ها واقعا بهشون حق میدم .
  سرویس دهی خوب بود اما کمی کند عمل میکردند .
  حجم غذا ها برای هر پرس واقعا برای دو نفر کافی است و به نظرم اگر به صورت زوج قصد تهیه نهار را دارید حتما یک پرس کافی است .
  رستوران پسران کریم چند شعبه داره که شعبه اصلی باید حتما صف باییستید ، ولی کیفیت در سایر رستوران هاش یکی است و توصیه میکنم که از شعبات دیگرش استفاده کنید تا کمتر معطل بشید .
  امیدوارم از خوردن غذا لذت ببرید .

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه سات
  Samin
  نقدها:
  گزارش

  کافه سات

  توصیه شده توسط کاربر

  یک کافه کوچولو حاشیه خیابان احمد اباد مشهد، نزدیک مترو که بیشتر به درد بیرون بر میخوره همراه با مکانی برای نشستن در پیاده رو.
  کاپوچینو سفارشی با اینکه بیرون بر بود اما در نهایت سلیقه تزیین شده بود.کم شکر و خوش طعم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران لیالی لبنان (مشهد)
  محسن حسینی
  نقدها:
  گزارش

  زیارت با طعم ادویه های مدیترانه ای

  توصیه شده توسط کاربر

  مشهد امام رضا از هر چیزی بهترینشو داره.
  رستوران لبنانی هم از این قائده مستثنی نیست.
  شلوغی دائمی این رستوران موید همین مطلبه.
  طعم عالی غذا،فضای نسبتا مناسب،رفتار مناسب کارکنان،کیفیت طبخ و کیفیت مناسب مواد اولیه غذاها دلیلی میشه که مشتری دائمیش بشید.
  نسبت به لول رستوران و کیفیت غذا، قیمت نسبتا مناسبی هم داره که در چندسال اخیر افزایش بیشتری داشته که دلیلش میتونه افزایش بیش از حد قیمت مواد اولیه باشه.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران ایستگاه راه آهن مشهد
  ناصر Nassaj2011
  نقدها:
  گزارش

  صبح اول وقت رسیدیم مشهد، دیدیم بریم خونه نه نونی هست و نه صبحونه ای. برای همین رفتیم تو همون راه آهن صبحونه بخوریم. سالن رستوران بزرگ بود و هم میز و صندلی داشت و هم تخت‌‌‌. سالنش خیلی تمیز نبود، اما خیلی بد هم‌نبود‌. قیمت هاش خیلی گرون بود. نیمرو با نان نه چندان تازه سرو کرد.‌چای هم چای کیسه ای بود که با قند حبه آورد‌. یه نکته خیلی جالب این بود که نوشته بود اگه کسی غذا از خودش داره میتونه تا مدت نیم ساعت از سالن رستوران بصورت رایگان استفاده کنه

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • طباخی کوثر
  مجید میرزادی
  نقدها:
  گزارش

  ما شب به این طباخی رفتیم. طباخی کوثر واقع در بلوار هنرستان مشهد- نبش هنرستان ۱۹ واقع هست که از نکات برجسته و متمایز اون، وجود یک حیاط تقریبا ۱۵ متری جلوی طباخی هست. همین قسمت فضای باز، و اصرار یکی از دوستان که اینجا خیلی معروفه و مشهور و... باعث شد ۲-۳ تا طباخی تاپی که همیشه میرفتیم و امتحانشونو پس داده بودن رو بزاریم کنار و بریم به طباخی کوثر معروف و نامدار!
  آبگوشت سفارش دادیم و بناگوش و پاچه؛ با دیدن غذاها و اولین لقمه ای که خوردیم متوجه شدیم که هر ۳تا سفارشمون به شدت مونده هست و مشخص بود که حداقل مال ۲ روز قبل بوده و رنگ گوشت بر اثر گرم کردن و حرارت دیدن چندباره عوض شده بود!!! همچنین نون سنگک همین مشکل رو داشت. البته که وقتی شب کله پزی میریم انتظار تازه بودن همه جی رو نداریم ولی حداقل میتونه نون و غذا مال صبح باشه که این چیزی که من دیدم مشخص بود مال چند روز پیش بود!
  به هرحال که معنی معروف بودن و نامدار بودن رو هم فهمیدیم و تجربه شد که گول این شهرتهای پوچ و توخالی رو نخوریم و به همون تجربه خودمون تکیه بدیم و تو این شرایط بد اقتصادی که رستورانها و فست فودها دارن با مشکلات مالی مبارزه میکنن و مجبورن به هر شکلی از سر و ته ماجرا بزنن تا بتونن دووم بیارن، از این ریسکها نکنیم و سلامت خودمونو به خطر نندازیم!!
  در نهایت بگم که قیمت آبگوشت ۶ تومن، بناگوش ۲۵ تومن و پاچه ۱۰ تومن بود و میبینید که همچین ارزون هم نبوده....!
  اگر مشهدی هستید یا مشهد تشریف آوردید، این مکان رو اصلا بهتون توصیه نمیکنم...
  #طباخی #مشهد #طباخی_کوثر #کله_پزی

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • آبمیوه و بستنی انرژی پلاس
  ناصر Nassaj2011
  نقدها:
  گزارش

  آبمیوه و بستنی انرژی پلاس

  توصیه شده توسط کاربر

  یه آبمیوه و بستنی فروش بزرگ حاشیه میدان وثوق تو بلوار هاشمیه مشهد که خیلی تو چشم و جذابه. فًضای داخلی بزرگ با چند مدل صندلی و مبلمان مختلف برای نشستن داره، از میز و صندلی های چوبی و نیمکتی گرفته تا کاناپه های چرم. تهویه و سرمای هوای داخل با وجود اینکه من سر ظهر رفته بودم خوب بود. سفارش شیرپسته بستنی بود که خیلی خوب و خوشمزه بود و قیمت ها هم به نسبت قابل قبول و خوب بود. تنها نکته این بود که برای تهیه فیش باید میرفتی تا وسطهای سالن و بعد برمیگشتی اول سالن تا فیشت رو تحویل بدی و سفارشت رو بگیری

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه هتل قصر طلایی
  Mahboubeh
  نقدها:
  گزارش

  کافی شاپ دنج لانج هتل قصر طلایی

  توصیه شده توسط کاربر

  هتل قصر طلایی از هتل های معروف نزدیک میدان بسیج مشهد هست و چندتا کافی شاپ دارد مثل کافی شاپ اتریوم مینوتا در طبقه۶ و فرانسیسکو و بارگاه که روباز و چشم انداز حرم امام رضا(ع) رو دارد. عصرها باز هستند و در لابی هم کافی شاپ دارد و برای عموم ازاد هست. ما به کافی شاپ لانج در سمت چپ ورودی هتل و لابی رفتیم منو روی میز قرار داشت و خلوت بود محیط زیبا و دنجی داشت برخورد پرنسل خوب بود البته کمی طول کشید تا سفارش حاضر بشه. ما میلک شیک کارامل و شکلاتی سفارش دادیم کیفیتش خوب بود (اینجا مثل بعضی هتل یا کافی شاپ ها اون ۹ درصد عوارض نگرفتند).

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه هتل درویشی
  Mahboubeh
  نقدها:
  گزارش

  کافی شاپ هتل مجلل درویشی

  توصیه شده توسط کاربر

  هتل مجلل درویشی از بهترین هتل های مشهد در خیابان امام رضاست کافی شاپ هتل در انتهای لابی سمت راست طبقه همکف بود که میهمانان خارج از هتل نیز پذیرش می شدن. لمکده برکه و رستوران غذاهای فرنگی در چند طبقه بالاتر بود که من به لمکده برکه رفتم چون فضای باز رو دوست داشتم. منوش با منوی کافی شاپ طبقه همکف یکی بود. (معمولا در کافی شاپ هتل ها۹ درصد عوارض به قیمت فاکتور اضافه می شه) . لمکده برکه در فضای باز و دارای نیمکت و میزهای چوبی بود. برخورد کارکنان خوب بود و بستنی شکلاتی که سفارش دادم از کیفیت و طعم خوبی برخوردار بود. بنظرم برای یک نفر مقدارش زیاد بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران عسگری و پسران
  Samin
  نقدها:
  گزارش

  مجموعه غذاهای سنتی عسگری و پسران

  توصیه شده توسط کاربر

  این مجموعه در خیابان پاسداران مشهد واقع شده است و در ابتدا تنها جگرکی بود اما به تدریج کار خود را توسعه داد و سایر غذاهای گوشتی و کبابی را به منو اش اضافه کرد.از آنجا که در میان خیل هتلها قرار دارد.پس دیدن انبوه زائران عرب در این مجموعه بسیار طبیعیه. و البته غذاهایی پر و پیمونی که سفارش می دهند و دیس هایی که مرتب خالی و پر میشود. تجربه چندین ساله ما از این مجموعه همیشه رضایت بخش بوده ،علی الخصوص چنجه بسیار عالی و خوش طعم .همراه با پرسنل بسیار مهربان و خوش برخورد که با روی باز و خیلی سریع کارها را انجام میدهند تجربه خوب دیگری که این مجموعه ارائه میکند سرو نان تازه تنوری است که اگر با ماست و خیار سنتی میل کنید لذات جهان بر شما تمام میشود. امیدوارم شبی از شبها حتما به این مجموعه سر بزنید و شکم هایتان را مهمان ضیافت گوشت های کبابی و قورمه ای کنید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کبابسرای برادران ازقندی
  Samin
  نقدها:
  گزارش

  کبابسرای ازقندی

  توصیه شده توسط کاربر

  این کبابی از قدیمی های مشهده که در خیابان کوه سنگی مشهد قرار داره و لقمه چرب و چیلی مشهوری داره.یه صاحب تپل و مپل هم داره که از بس کباب خورده وزنش nکیلو شده و معمولا بیرون مغازه اش می شینه، فضای خود کبابی دکوراسیون قشنگی نداره یه جورایی قهوه خونه ای طوره و مشکل اصلی اش هم اینه که به شدت دم کرده است،اما بیرون مغازه میز و صندلی گذاشتن که قابل استفاده است.بیشتر مشتری های مغازه سفارش بیرون بر دارند. کباب لقمه های ۱۵۰ گرمی جانانه و خوشمزه ای داره که به نظر من هر کدوم برای یک نفر کافیه. نقطه‌ ضعفش هم اینه که پیاز خام اصلا با کباب نمیدن که خیلی بده. در مشهد چند کبابی دیگه هم با اسم ازقندی هست که اصل مطلب همین ایشونه.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • آبمیوه فروشی ویتانژی
  Samin
  نقدها:
  گزارش

  آبمیوه ویتانژی

  توصیه شده توسط کاربر

  اسم و شعبه ای جدید از یک آبمیوه فروشی قدیمی.شعبه اصلی این آبمیوه فروشی نزدیک میدان ده دی مشهد هست که احتمالا همه مشهدی ها از آبمیوه اش استفاده کردند. یه دو سه سالی هست که این آبمیوه فروشی خودش را با اسم ویتانژی زنجیره ای کرده. شعبه شماره ۳ نبش خیابان قائم احمدآباد هست و با توجه به اینکه در نقطه کانونی مطب ها و کلینیک ها می باشد برای بیماران مناسبه. کیفیت و مزه اش مثل بقیه آبمیوه فروشی های زنجیره ای مشهد مانند سجاد و یا پالپ نیست، اما بد هم نیست و کیفیت متوسط و قابل قبولی داره.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران مرکز رفاهی فرهنگیان
  Samin
  نقدها:
  گزارش

  مرکز رفاهی فرهنگیان ناحیه ۳ مشهد

  توصیه شده توسط کاربر

  ایا جزو قشر محترم فرهنگی هستید؟مرکز رفاهی ناحیه ۳ فرهنگیان غذاهای خوشمزه و با کیفیت را با قیمت بسیاررررر مناسب به شما ارائه میکند. این مرکز دارای سالن های پذیرایی برای مجالس شماست و علاوه بر اون امکان غذای بیرون بر هم دارد.کباب ها،مرغ،کوفته ،خورش کرفس،قرمه سبزی و قیمه از جمله موارد منو این مجموعه است که ما استفاده کردیم و مورد رضایت مون بود. چند مهمانی هم که در این مکان برگزار کردیم که خدمات شون مورد تایید و رضایت ما بود. فضای آشپزخانه ام که من سرکی کشیدم تمیز و مرتب بود. اگر فرهنگی هم نیستید ناراحت نباشید اگر کمی آخر وقت تر بروید هم می تونید ازشون غذا بخرید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران معین درباری
  Sanisoon
  نقدها:
  گزارش

  لذیذ ترین کباب مشهدی

  توصیه شده توسط کاربر

  هفته گذشته سفری به مشهد داشتم‌. یه سفر کوتاه ۱ روزه برای زیارت. زیاد وقت برای گشت و گذار نداشتم.. قبلا شاندیز، پسران کریم، رضایی رو امتحان کرده بودم.. دوستم که زیاد مشهد میرفت و میومد پیشنهاد معین درباری رو داد. از هتل یه ماشین گرفتم و رفتم. روز جمعه بود و حسابی شلوغ بود رستوران.. تقریبا ۴۰ دقیقه تو صف انتظار بودیم. من که ۱ نفر بودم و خیلی هم گرسنه بالخره انقدر غر زدم یه جا بهم دادن. رستوران پله به زیر و آیینه کاری شده بود خیلی قدیمی و هیچ دیزاین خاصی نداشت. روی میزها سفره پلاستیکی .. سرویس دهی خیلی سریع بود چون عادت به شلوغی داشتند. من فیله کباب سفارش دادم.. نگم براتون از مزه اش.. تو دهن آب میشد.. فکر کنم ۸۰ تومن اینطورا بود قیمت اش. با برنج و ماست و زیتون خوردم. حس کردم رفتم تو بهشت. از همه رستورانهایی که تا بحال تو مشهد رفته بودم بهتر بود.. کل حساب من با برنج و زیتون و ماست شد ۱۱۰ تومن. یه غذای اصیل ایرونی.. راهتون افتاد مشهد حتما برید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران مجتمع گردشگری بابا قدرت (مشهد)
  Samin
  نقدها:
  گزارش

  رستوران باباقدرت

  توصیه شده توسط کاربر

  معمولا مسافران مشهد تبلیغات این رستوران را در مبادی ورودی مشهد زیاد میبینند. رستورانی که در مجتمع گردشگری باباقدرت قرار دارد،حال و هوای کاملا سنتی و کاروانسرا طور داره که اگه طرفدار این سبک محیط باشید خواهید پسندید. ما برای شام سنتی به این رستوران سر زدیم و توقع داشتیم غذاهایی مثل اش ،کشک بادمجان،میرزا قاسمی و از این دست غذاها داشته باشه که در منو فقط اش و کشک بادمجون داشت و از این دو هم فقط کشک بادمجون موجود داشتند. اگرچه قیمت غذاها به نظرم معقول بود ولی قیمت کشک بادمجون با توجه به خوشمزگی اش الکی زیاد بود. و اگر نان های تازه اشان را در ظرف تمیزی قرار می دادند مقبول تر بود. رفتار مودب و حرفه ای پرسنل با عدم توجه سر میهماندار سالن خنثی شد و شکایت ما بابت ظرف کثیف نان بی نتیجه ماند.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران لیالی لبنان (مشهد)
  Mana
  نقدها:
  گزارش

  طعم های جدید و متنوع

  توصیه شده توسط کاربر

  به خاطر محل پر رفت و آمد و فاصله کم با جاذبه های مهم شهر و به خاطر آن ستونهای پرحجم مرغِ در حال حرارت دیدن، به خاطر تنوع غذایی و منوی شفافی که توی خیابان نصب کرده (با عکس و شرح محتویات و قیمت و شماره برای راحتیِ سفارش دادن) و به خاطر جمعیتِ منتظر تحویل گرفتن سفارش، لیالی لبنان اعتماد هر رهگذری را به راحتی جلب و او را کنجکاو خواهد کرد و بعید میدانم کسی برابر این کنجکاوی مقاومت کند! من که برخلاف عادتم دو شب پیاپی غذاهای همین یک جا را امتحان کردم. شاورما کلا نگاهم به این غذا را تغییر داد به خصوص به خاطر نان لذیذی که همانجا طبخ میشد. سبانغ تجربه غیر گوشتی جالبی بود که دوست دارم تکرارش کنم و کبه هم بهتر از پیش بینی هایم بود. سرعت تحویل سفارشها قابل قبول است اما صف مشتریها بعد از غروب آفتاب آن قدر طولانی است که زمان انتظار هم طولانی می شود و شاید بهتر باشد قبل از گرسنه شدن برای سفارش غذا مراجعه کنید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران ارم شاندیز
  آزاده سادات
  نقدها:
  گزارش

  ارم شاندیز

  توصیه شده توسط کاربر

  این رستوران یکی از قدیمی‌ترین و بهترین رستوران‌های شاندیزه و از نظر خود مشهدی‌ها، بهترین شیشلیک‌ در شاندیز برای این رستورانه. پیشنهاد میکنم حتما امتحان کنید 

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران لیالی لبنان (مشهد)
  آزاده سادات
  نقدها:
  گزارش

  لیالی لبنان

  توصیه شده توسط کاربر

  سفارش ما شاورما گوشت بود خیلی خوشمزه بود. حمص هم سفارش دادیم احساس کردم شور بود اما وقتی پرسیدم حمص رو با نان میخوردند و امتحان کردم خوشم اومد . اگر به مشهد رفتید پیشنهاد میکنم غذای این رستوران رو امتحان کنید

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران معین درباری
  آزاده سادات
  نقدها:
  گزارش

  رستوران معین درباری در مشهد، بین میدان تلویزیون و میدان پارک ملت قرار دارد. رستوران معین درباری جز رستوران های قدیمی و اولین های مشهد است. سفارش ما چلو برگ، چلو کباب، چلو جوجه کباب و چلو فیله به همراه مخلفات بود. من طعم برگ و فیله رو دوست داشتم اما کباب و جوجه کباب اصلا پیشنهاد نمیکنم روی جوجه کباب هم سس ریخته بودن که مزه رب گوجه فرنگی خام بود و برای اولین بار بود دیدم که رستوران روی جوجه سس میریزه و من دوست نداشتم در کل من با اینکه اولین رستورانی بود که در مشهد رفتم با توجه به امتیازاتی که به این رستوران داده بودند از نظر من این رستوران متوسط بود.قیمت ها هم به نسبت بالا بود .

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: