Close

نقد و بررسی رستوران های استان سیستان و بلوچستان


میانگین رستورانهای این شهر:
 • رستوران کلاسیک
  شیلان صادقی
  نقدها:
  گزارش

  رستوران کلاسیک چابهار

  توصیه شده توسط کاربر

  برای صرف شام به رستوران کلاسیک که مشرف به ساحل لیپار و دریا بود رفتیم . رستوران کلاسیک شامل دو سالن باز و مسقف بود و هم غذای ایرانی و هم فست فود داشت رستورانی با دیزاینی قرمز مانند، زیبا و تمیز بود .پرسنلی خوش اخلاق و مهربان داشت همه پرسنل ماسک و دستکش داشتند و روی هر میز پد و الکل دیده میشد.سفارش های ما نان سیر،پیتزای مخصوص کلاسیک بود.نان سیر کلا با نان سیری که قبلا در جاهای دیگر خورده بودم فرق داشت نانی حجیم شده با فیلینگی از قارچ، سیر، فلفل دلمه ای و پنیرپیتزای فراوان در کل بسیار خوشمزه و حجیم بود.(هزینه غذا جمعا ۱۲۱ هزار تومان شد.)

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران ولیعصر
  Roya.noori
  نقدها:
  گزارش

  رستوران ولیعصر زاهدان

  توصیه شده توسط کاربر

  روزی که در زاهدان بودیم بعد گشت در بازار رسولی به پیشنهاد راننده که برای گشت کل روزمون در زاهدان همراهمون بود برای نهار به رستوران ولیعصر در خیابان آزادی زاهدان رفتیم.سفارش ما کوبیده و جوجه بود..به مبلغ 169هزار که کیفیت و قیمت خوبی داشت.و فضای رستوران هم تمیز بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران نقش جهان (کنارک)
  پروانه کشاورز
  نقدها:
  گزارش

  رستوران نقش جهان

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران نقش جهان یکی از رستورانهای شهرستان کنارک است، کلا این شهر خیلی پیشرفته نیست و امکانات آنچنانی ندارد و شاید بتوان گفت بهترین رستوران شهر بود، ما اولین گشتمون در روز اول که همان روز پروازمون انجام میشد، به سمت کنارک و پزم بود و ما گزینه دیگری برای ناهار نداشتیم و برای از دست ندادن زمان معمولا همه مسافرانی که به کنارک می آیند از این رستوران استفاده میکنند. در محوطه بیرون رستوران یک حوضچه قرار داشت و رستوران دقیقا در خط ساحلی واقع شده و پشت ساختمان رستوران دریا قرار داشت. محیط داخل رستوران کاملا معمولی بود و بیشتر شبیه رستوران های بین راهی بود. ما به پیشنهاد لیدر محلیمون، اولین کراهی رو در سفر به چابهار سفارش دادیم و در کنار آن هم یک پرس ماهی کبابی اضافه کردیم. طعم غذا به نظر من خوراک گوشت معمولی بود با ادویه محلی، و با توجه به کراهی هایی که روزهای بعد خوردیم واقعا اون فقط یک غذا برای گرسنه نماندن بود. طعم ماهی هم خیلی معمولی بود. قیمت هر دو غذا به همراه دلستر ۱۶۴ هزارتومان شد و در این روز هزینه غذای لیدر به عهده ما نبود( لازمه توضیح بدم در سفر به چابهار معمولا غذای لیدر محلی رو یا باید مسافران حساب کنند و یا به خاطر حضور مسافر در آن رستوران یا خونه محلی، غذای لیدر رایگان میشود). از پنجره رستوران میشد دریا و لنج هایی که در رفت و امد به سمت اسکله بودند رو دید و از دیدن دریا لذت برد و به نظرم این تنها حسن رستوران بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران براسان
  پروانه کشاورز
  نقدها:
  گزارش

  دنیای زیبای براسان

  توصیه شده توسط کاربر

  دنیای زیبای براسان یا دنیای زیبای برادران یکی از بهترین رستوران های چابهار است که به نظر من برای خوردن کراهی واقعی چابهار فقط و فقط باید به آنجا رفت. مدیر و صاحب رستوران، آقای وحید سیستانی، بسیار خوش برخورد و خونگرم بودند و معمولا شخصا به استقبال مشتری ها می روند، طبیعتا لیدر ما با ایشاله آشنا بود و ایشان با دیدن ما
  به سمت مان آمدند و خوش آمد گفتند و مارو راهنمایی کردند به سمت آشپرخانه اوپنی که دقیقا در وسط محوطه قرار داشت، قبل از شروع کار آشپز، با شیرچایی مخصوص چابهار از ما پذیرایی کردند، سپس آشپز در کنار توضیحات آقای سیستانی شروع به تهیه کراهی مرغ کرد و آشپز با مهارت خاص خود در جابجایی و چرخاندن وسایل و غذا در هوا مشتری را به خود مجذوب میکرد. در این رستوران در ابتدای کار یه کراهی برای مشتری به صورت رایگان تهیه میشه و مشتری میل میکنه و اگر دوست داشت سفارش میدهد، ما کراهی را خوردیم و واقعا هم خوشمزه و لذیذ بود و یه کراهی با نون سفارش دادیم و رفتیم سمت تخت ها بنشینیم تا سفارش آماده شود. خیلی زمان نبرد و تا ما چند تا عکس از محوطه گرفتیم سفارش هم اماده شد و بسیار هم خوش طعم بود، و تنها کمبود مجموعه، نداشتن نون تازه بود که به مدیر رستوران هم مطرح کردم، درد دل ایشان باز شد و گفت خودم هم خیلی بهش فکر کردم و حتی یک تنور عالی تهیه و تعبیه کردم ولی متاسفانه اینجا کارگر خیلی کم است. ناگفته نماند که گربه شیطون و پرویی هم در محوطه میچرخید که اگر غافل میشدیم کنارمون سر سفره نشسته بود و از آنجا که من از مزاحمت حیوان هنگام غذا خوردن بیزارم کمی اذیت شدم ولی در کل تجربه خیلی خوبی بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • فست فود ویکولند
  شیلان صادقی
  نقدها:
  گزارش

  فست فود ویکولند

  توصیه شده توسط کاربر

  فستفود ویکو لند در منطقه تجاری (آزاد) چابهار قرار دارد .ویکولند ساختمانی تازه تاسیس و جذاب در دوطبقه با دکوراسیونی مدرن و ما طبقه دوم را برای سرو انتخاب کردیم چونکه خلوت بود و به جز ما کسی نبود .پیتزا مومبای کرایی مرغ و سیب زمینی سرخ شده و دلستر سفارش دادیم که واقعا پرحجم و خوشمزه بود و جمعا ۷۰ هزار تومان شد در ضمن برخورد پرسنل هم عالی بود.و سر هر یک از میزها مواد ضدعفونی بود و همه از ماسک و دستکش استفاده کرده بودند .اگه تو چابهار هوس فست فود کردید ویکولند بهترین گزینه است.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران ساحلی خلیج
  منصوره اسکندری
  نقدها:
  گزارش

  رستوران خلیج

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران خلیج چابهار رو توی برنامه مون بود ولی خوب نشده بود. حالا آمروز روز آخر بود و یک ساعتی وقت داشتیم ته به فرودگاه بریم. پس بهترین فرصت بود که برنامه ریزی مون رو کامل کنم. حیاط رستوران و محوطه بسیار زیبا فضا سازی شده بود و طبقه بالا دیدی بسیار زیبا به دریا داشت. جای نشستن بصورت تخت بود. سفارش ما قلیه ماهی و کرایی گوشت بود ، برنج مثل اکثر برنج های چابهار هندی و زنده بود ولی قلیه ماهی و کرایی گوشت خوب بود. پرسنل هم همه ماسک زده بودند و برای آوردن غذا از دستکش استفاده میکردند .
  در کل تجربه خوبی بود

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران براسان
  منصوره اسکندری
  نقدها:
  گزارش

  رستوران دنیای زیبای براسان

  توصیه شده توسط کاربر

  در روز اول سفرمون به چابهار و به پیشنهاد لیدرمون برای شام به این رستوران رفتیم. رستوران در یک محوطه باغ مانند بزرگ قرار گرفته. آشپز خانه رستوران در وسط محوطه قرار گرفته. صاحب رستوران یک آقای کاملا حرفه ایی است که در بدو ورود ما به استقبالمان اومد . نوشیدنی ولکام که شیر چایی بسیار خوشمزه بود هم در همون بدو ورودمون رسید. صاحب رستوران در مورد نوع پخت کرایی توضیح داد و هم زمان با توضیحاتش آشپزشون اون غذا رو جلوی چشم ما آماده میکرد. مواد رو یکی یکی توی ماهیتابه بزرگ روی شعله می ریخت و هم میزد و آتیش از روی ماهیتابه بلند میشد . دقیقا مثل چینی ها خلاصه که این کرایی که درست کرده بود برای تست بود و اون رو توی ظرف ریخت و از ما خواست که تست کنیم. و نمیتونم بگم که چقدر طعم این غذا عالی بود و ما همون رو سفارش دادیم و رفتیم روی تخت هایی که در محوطه بود نشستیم و منتظر خوشمزه شدیم. کرایی مرغ همراه با ماست و خامه که با نون خورده میشد ، فوق العاده بود و تنها ایراد آن نونهای لواش بی کیفیت بود که طعم واقعی غذای خوشمزه رو خراب میکرد. البته من متوجه شدم که در چابهار نان خوب خیلی نیست و این موضوع رو در رستورانهای دیگه هم دیدم. ولی با اینحال اگر دوباره چابهار برم حتما دوباره به این رستوران خواهم رفت. در ضمن براسان به زبان بلوچی به معنی برادر است. #دنیای_زیبای_براسان #کرایی_خوشمزه

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران ساحلی خلیج
  شیلان صادقی
  نقدها:
  گزارش

  رستوران خلیج چابهار

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران خلیج یکی از رستورانهای زیبا و سرسبز چابهار در میدان شیلات ،خیابان دریا قرار دارد .این رستوران شامل دو طبقه که طبقه پایین سالن بود و به خاطر کرونا بسته بود ولی طبقه بالا آلاچیق مانند و روبه دریا منظره ای بسیار زیبا داشت . محوطه رستوران پر از دار و درخت و گل و گیاهانی بسیار زیبا بود و همچنین قسمتی از محوطه هم سوییت های جداگانه برای اجاره مسافران چابهار بود .برخورد پرسنل عالی بود ولی متاسفانه در این ایام از هیچ نوع مواد ضدعفونی کننده بر روی تخت های سنتی رستوران استفاده نشده بود. سفارش های ما غذای سنتی چابهار کرایی مرغ و ماهی شوریده بود .کرایی مرغ بسیار خوشمزه اما تند که بسیار باب میل من بود. و ماهی شوریده به همراه سبزی پلو هم خوشمزه و پرملات بود ،دورچین و دیزاین غذا عالی بود .غذاها خیلی زود آماده شد.سفارشهای ما شامل دو پرس کرایی مرغ و سبزی پلو با ماهی و ترشی انبه جمعا ۱۷۴ هزار تومان شد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران نقش جهان (کنارک)
  منصوره اسکندری
  نقدها:
  گزارش

  در روز اول سفر به چابهار چون برنامه گشت اطراف کنارک رو داشتیم، برای ناهار به رستوران نقش جهان کنارک رفتیم. فضای رستوران یک فضای معمولی بود با میز و صندلی های قدیمی فلزی . از پنجره ها منظره دریا دیده میشد ولی ساحلی که پر از گونی هایی بود که نمیدونم از چی پر شده بود، نمای دریای رو خراب کرده بود. سفارش ما کرایی گوشت و ماهی سفارش دادیم. برنج شون هندی و زنده بود.ماهی خوب طبخ شده بود ولی کمی بو میداد و اما کرایی گوشت یه چیزی مثل گوشت پخته خودمون با یک عالمه ادویه به عنوان یک غذای جدید بد نبود ولی بعد که در رستوران براسان کرایی خوردم متوجه شدم که کرایی اون روز اصلا خوب نبوده . #رستوران_نقش_جهان_کنارک

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران ولیعصر
  Maryam_aram63
  نقدها:
  گزارش

  رستوران ولیعصر

  توصیه شده توسط کاربر

  از اونجایی که مردمان شهر زاهدان به شکم خیلی اهمیت میدن،غذاهای رستوران معروفش زود تمام میشه،بعداز کلی خرید از بازار رسولی دیگه وقت خوردن ناهار بود ساعت هم حدود ۳ عصر شده بود و رستورانهای خوب شهر غذاهاشون تمام شده بود ،خوشبختانه رستوران ولیعصر که در خیابان آزادی شهر قرار داشت باز بود.رستوران تقریبا تمیزی بود ولی ظاهری معمولی داشت ،منوی غذاشون انواع کبابی ها ومرغ وماهی با برنج پاکستانی سرو میشد.سفارش من خوراک کوبیده و خوراک جوجه بود،کیفییت غذا خوب بود ،قیمت غذا ورفتار پرسنل هم خوب بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران بلوچ
  شیلان صادقی
  نقدها:
  گزارش

  رستوران بلوچ

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران بلوچ که در خیابان امام چهارراه پمپ بنزین چابهار قرار داشت یکی از رستورانهای بود که واقعا در نگاه اول بسیار پشیمان شدم از اینکه به این رستوران آمده بودم در منطقه ای بسیار شلوغ قرار داشت، نمای رستوران بسیار ساده با سردری با عنوان رستوران بلوچ.وقتی که وارد رستوران شدیم رستورانی بسیار ساده و بدون هیچ دکوراسیون خاصی اما برخورد پرسنل عالی بود و فضای بسیار تمیز و مرتب داشت . منوی ساده بدون قیمت و غذاها بدون هیچ دیزاینی اما با طعمی بسیار خوشمزه ومتفاوت ،سفارشهای ما چیکن بوتی که بسیار تند و خوشمزه و متفاوت با چلو جوجه های که در جاهای دیگر خورده بودم و خوراک میگو عربی که با سیر و کره تفت داده شده بود و واقعا دلچسپ بود.قیمت غذاها جمعا ۱۵۸ هزار تومان شد .

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران کلاسیک
  امنه شوشتری
  نقدها:
  گزارش

  رستوران کلاسیک دریا

  توصیه شده توسط کاربر

  در سفر به چابهار چند نوبت به این رستوران مراجعه کردیم...کیفیت غذا خوب بود...
  فقط کمی دیر حاضر میشه...چشم انداز عالی است...قیمتها معمولی.تنوع بالاست...در مجموع این رستوران مخصوصا برای فست فود شدیدا پیشنهاد میشه...

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران پیتو (هتل لاله)
  سمیه ترکمان
  نقدها:
  گزارش

  رستوران پیتو داخل هتل لاله چابهار هست . در واقع رستوران هتل لاله چابهار هست. این رستوران جز رستوران‌هایی بود که با وجود اینکه جز رستوران هتل محسوب می‌شد کیفیت و طعم غذاهاش خیلی متفاوت و خوشمزه بود . چون تو تجربه ای که من در طول سفرهای داشتم برای تست کردن غذا و یا صرف وعده های غذایی ترجیح میدادم به جای اینکه از رستوران هتل استفاده کنم به رستوران‌های بیرون هتل برم برای وعده شام و ناهار ولی تو سفر به چابهار و رفتن به این رستوران فهمیدم میشه گاهی اوقات به رستوران‌های داخل هتل هم اعتماد کرد. کیفیت غذاها در این رستوران فوق العاده خوب بود و پرسنل هم رفتار خوب و مودبانه ای داشتند. با توجه به کیفیت قیمت غذاها هم خوب بود
  #گلفام_سفر

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافی شاپ کالچر
  مجید میرزادی
  نقدها:
  گزارش

  کافی شاپی بر بلندای چابهار

  توصیه شده توسط کاربر

  کافی شاپ کالچر یا همان فرهنگ در منطقه آزاد چابهار و در نزدیکی مجتمع های خرید قرار دارد. این کافی شاپ روی پشت بام یک ساختمان چند طبقه و با فضای بازِ بسیار زیبا، تمیز، دلنشین و دِنج واقع شده است. راه دسترسی به این پشت بام کمی به سختی پیدا می شود و باید از مردم محلی کمک بگیرید و پُرسان پُرسان آسانسور را پیدا کنید. با آسانسور مستقیم به پشت بام خواهید رسید. اما فضای دلباز در آن آب و هوای خوبِ چابهار ارزش کمی‌سختی کشیدن را دارد. برخورد پرسنل، صمیمی و حرفه ای بود و از سطح شهری مثل چابهار بسیار بالاتر بود. اسنک، نوشیدنی های گرم و سرد، قلیان، بستنی‌ و... در کافه کالچر موجود است.
  ما چند نفر بودیم که در لحظه اول سرویس چای سفارش دادیم. برای سه نفر ۲۰ هزار تومان بود. چای خوشمزه اما کمی سرد بود. در ادامه بستنی (۱۵ هزار تومان) لته مخصوص کالچر (۲۰ هزار تومان) و دوستان همراهمان قلیان عربی (۴۵ هزار تومان) سفارش دادند. کیفیت همه سفارشات عالی بود و مشکلی نبود. قیمتها نیز تقریبا مناسب به نظر می رسید. در سفر به چابهار بعد از‌کلی خرید از منطقه آزاد، اگر دوست داشتید کمی استراحت کنید و همزمان غروب زیبای این شهر را از بلندی ببینید، این کافی شاپ/رستوران را به شدت پیشنهاد میکنم. قطعا شب خوب، زیبا و خاطره انگیزی برایتان خواهد بود.
  #چابهارچهارفصل #لیپار_گشت #چابهار #کافی_شاپ

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران نقش جهان (کنارک)
  مجید میرزادی
  نقدها:
  گزارش

  رستورانی قابل قبول در کنارک

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران نقش جهان یکی از رستورانهای تقریبا ساحلی کنارک به حساب میاد. ساحلی نه به این معنا که لب به لب با دریا باشه... اما در نزدیکی خط ساحلی بود و منظره پنجره ها رو به دریای زیبای جنوب...
  مشخصا نباید انتظار یک رستوران لوکس و خاص رو در سیستان و بلوچستان داشته باشید. همه چیز ساده و خیلی ابتدایی بود. چند ردیف میز و صندلی و تعدادی تخت برای نشستن موجود بود که بنا بر سلیقه و شرایط میتوانید هرکدام را که دوست داشتید انتخاب کنید. پرسنل رستوران کاملا ساده و نه چندان حرفه ای بودند اما از هیچ کمکی به مشتری دریغ نداشتند. نقطه قوت رستوران سرویس بهداشتی تمیز و مرتب آن بود!
  ما چلومیگو پفکی (۵۰ تومان) و چلوکباب بناب(۳۴ تومان) سفارش دادیم.
  برخلاف تصور ما، کباب بسیار خوشمزه و لذید بود اما میگو به شدت چرب و پر روغن سرخ شده بود و همین موضوع کمی اذیتمان میکرد و در نهایت به دل درد منتهی شد!
  پلو هم کیفیت متوسطی داشت و کمی زنده و خشک بود.
  اگر روزی گذرتان به این رستوران افتاد شدیدا کباب بناب را توصیه میکنم اما از خوردن میگو بپرهیزید. باشد که رستگار شوید....
  #چابهارچهارفصل #لیپار_گشت

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافی شاپ کالچر
  نیما علایی
  نقدها:
  گزارش

  كافه كالچر ( فرهنگ)

  توصیه شده توسط کاربر

  بعد از يه روز خيلي شلوغ و بازديد از مكان هاي مختلف، همراه با دوستان تصميم گرفتيم به كافي شاپ بريم. چون تا امروز فقط جاهاي بكر و سنتي چابهار رو ديده بودم، توقع نداشتم تا به يه كافي شاپ خيلي مدرن و شيك بريم.
  به پيشنهاد دوستمون به كافي شاپ فرهنگ ( كالچر) در منطقه ازاد رفتيم. بعد از كمي جستجو به سختي با گوگل مپ پيداش كرديم چون هيچ تابلو مشخصي نداشت، فقط بالاي ساختمان اسم انگليسي فرهنگ يعني كالچر نوشته شده بود. نشونه اش اين بود كه طبقه بالاي كافي شاپ صوفيا كه تعطيل شده، هست. با كلي پرس و جو بالاخره پيداش كرديم. به محض ورود با فضاي روباز مدرن و خيلي شيك روبه رو شديم، از اينكه با تمام خستگي تصميم گرفتيم كه بياييم خيلي خوشحال شدم. منوي كافي شاپ خيلي كامل بود و همه چي داشت، ما چون حسابي خسته و گرسنه بوديم اين موارد رو سفارش داديم: كافه لته( ٢٠ هزار تومان)، كيك ردولوت( ١٥ هزار تومان) كه فوق العاده نرم و تازه و خوشمزه بود. شيك نوتلا (١٧ هزار تومان)، قليون عربي انار ( ٤٥ هزار تومان)، اسپرسو (١٠ هزار تومان) كيفيت تمامي سفارش ها عالي بود. فضاي رستوران خيلي تميز و مدرن و شيك بود. گارسون ها بسيار مودب بودن و خيلي زود سفارش هامون اماده شدن. كافه در پشت بام ساختمون در دو طبقه رو به نماي شهري ساخته شده بود كه از دورتادور ميشد كل شهر رو ديد. فضاسازي هايي هم كه ايجاد كرده بودن عالي بود. اهنگ هاي بلوچي هم پخش ميشد كه حال و هواي اونجا رو حسابي دلنشين كرده بود. صندلي هاي كافه در مدل هاي مختلف به صورت مبله و ميز و صندلي معمولي بود كه براي ما چون بچه داشتيم راحتي هاي مبله خيلي مناسب بود. #دورهمي_لست_سكند #چابهارچهارفصل #ليپارگشت

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران بلوچ
  زهره دشتی
  نقدها:
  گزارش

  در سفری که فروردین ماه 98 به چابهار داشتیم، به توصیه مردم محلی برای خوردن غذای خوب و با کیفیت به رستوران بلوچ رفتیم. رستوران شلوغ بود و مشخص بود که در بین مردم چابهار طرفداران زیادی دارد. سفارش من خوراک میگو سوخاری بود که با آمدن غذا کاملا متعجب شدم. تنها شش عدد میگو سرخ شده معمولی با دورچینی بسیار معمولی تر. بالطبع با توجه به مکان جغرافیایی رستوران، میگوها کاملا تازه بودند و بوی بدی نمی دادند اما هیچ ادویه خاصی برای پخت میگو استفاده نشده بود و حجم آن در برابر قیمت 50 و خورده ای هزار تومان واقعا کم بود.
  سرویس دهی رستوران معمولی و محیط و فضای آن هم ساده و بدون هرگونه تشریفات و تزیینات خاصی بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • دهلی دربار
  زهره دشتی
  نقدها:
  گزارش

  رستورانی با متفاوت ترین غذاها

  توصیه شده توسط کاربر

  در سفری که فروردین ماه به چابهار داشتیم، میزبان بلوچ ما رستوران دهلی دربار را برای خوردن غذای اصیل بلوچی، کرایی، معرفی کرد.
  برای صرف ناهار به دهلی دربار رفتیم و انتخاب ما کرایی مرغ و تیکه کرایی بود با دوغ مخصوص.
  غذاها هردو شبیه به خورش مرغ با سسی بسیار غلیط بود که بوی خاصی داشت و البته طعم بسیار خاص تر. تند و با ترکیب هزاران ادویه جور واجور.
  از همه این ها عجیب تر دوغ شیرینی بود که در کنار غذا سرو میشد.
  فضای رستوران بسیار ساده و البته پر مشتری بود و سرویس دهی خیلی خوبی داشتند.
  قیمت غذا در این رستوران مناسب بود و هر پرس غذا 15 هزار تومان بود.
  به طور کلی غذایی نبود که از خوردنش لذت برده باشم ولی برای کسب تجربه جدید جای جالبی بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران نقش جهان (کنارک)
  نیما علایی
  نقدها:
  گزارش

  رستوران نقش جهان كنارك

  توصیه شده توسط کاربر

  بالاخره بعد از سه روز اقامت در چابهار همراه با تيم لست سكند و ليپار گشت به رستوران نقش جهان رفتيم. تو اين مدت براي صرف نهار خانه هاي بومگردي ميرفتيم.
  رستوران نقش جهان در كنارك قرار داشت.
  فضاي رستوران بزرگ و تميز بود
  براي نشستن دو نوع ميز و صندلي و تخت قرار داشت كه با توجه به اينكه ما بچه كوچيك داشتيم تخت ها برامون خيلي مناسب بود.
  سرويس بهداشتي در گوشه اي از رستوران قرار داشت كه تميز بود.
  با توجه به اينكه تعداد گروه ما زياد بود حدودا ٢٠ دقيقه اي طول كشيد تا غذاها اماده شدن ولي غذاي ما حسابي داغ و تازه بود.
  غذايي كه ما سفارش داديم چلو ميگو سرخ شده پفكي (٥٠ هزار تومان) و زرشك پلو با مرغ (٢١ هزار تومان)، سالاد فصل ( ٥ هزار تومان) بود
  كيفيت غذاها قابل قبول بود. مخصوصل ميگو ها خيلي درشت و خوشمزه بودن. تنها ايرادي كه داشت يه مقدار ميگو ها چرب بودن كه به خاطر نوع طبخش بود، و اينكه كلا مدل پخت برنج در چابهار يه مقدار زنده هست.
  چلو زرشك مرغ هم خوشمزه بود و حجم غذا هاي زياد و خوب بود.
  يك سمت رستوران رو به دريا و اسكله، پنجره سراسري داشت كه علاوه بر ويوي خيلي خوب، فضاي رستوران رو هم دلباز و روشن كرده بود.
  كار جالبي كه در اين رستوران انجام شده بود اين بود كه دو نوع منو داشت، يكي منوي اقتصادي كه حجم كمتري داشت با قيمت پايين تر و ديگري منوي معمولي.
  در كل رستوران تميز با فضاي بزرگ و غذاهاي سنتي و محلي خوبي بود.
  #چابهارچهارفصل
  #دورهمي_لست_سكند

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران اقامتگاه محمودی بریس
  زهره دشتی
  نقدها:
  گزارش

  غذاي محلي در خانه محلي

  توصیه شده توسط کاربر

  بهترين جا براي خوردن غذاهاي سنتي هر شهري در دل خانه هاي محلي هست. در فضايي متفاوت از رستوران غذايي كاملا خانگي و متفاوت از رستوران سرو ميشه.
  در سفري كه ابان ماه به چابهار داشتيم در اين خانه محلي ناهار خورديم. غذا دو نوع ماهي و برياني بود.
  ماهي تن سرخ شده و بسيار خوشمزه و برياني هم قابل قبول بود.
  بهترين نكته ترشي انبه خانگي تند و نمكي اي بود كه در كنار غذا سرو شد و البته ميزبان خيلي خوش برخورد كه به همراه دو پسر خردسالش غذا را سرو كردند.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: