Close
آژانس

ثبت نام آژانس ها

با توجه به تکمیل بودن ظرفیت سایت تا اطلاع ثانوی پذیرش آژانس جدید نخواهیم داشت.

چنانچه آژانس مسافرتی شما قصد ثبت نام، عضویت و دریافت کنترل پنل ویژه آژانسهای مسافرتی را دارید میتوانید از فرم زیر نسبت به ثبت نام و دریافت نام کاربری اقدام نمایید. دقت داشته باشید پس از پر نمودن فرم زیر و فعال شدن عضویت شما توسط مدیریت سایت (بعد از بررسی صحت ورود اطلاعات وارد شده در فرم زیر) ایمیل تایید عضویت برای شما فرستاده میشود که شما میتوانید از طریق این نام کاربری و کلمه عبوری که انتخاب کرده اید وارد کنترل پنل ویژه خود شوید.

تکمیل و ارسال فرم زیر به منزله در اختیار قراردادن کنترل پنل ویژه به شما نمیباشد و تنها بخشی از مراحل ثبت نام آژانس مسافرتی شما در بانک اطلاعات ما میباشد و همچنین درج نام آژانس شما در قسمت آژانسها کاملا به نظر مدیریت سایت مربوط میباشد و ممکن است درخواست عضویت شما مورد تایید مدیریت سایت قرار نگیرد.  هزینه آبونمان عضویت فعلا رایگان میباشد .

خواهشمند است قبل از تکمیل فرم زیر نکات فوق را به دقت مطالعه فرمایید و فایل راهنمای عضویت را نیز مطالعه فرمایید. 

نکته مهم 1 :

دقت فرمایید که برای تکمیل و ارسال فرم عضویت آژانسها می بایست، شماره مجوز بند ب به همراه تصویر اسکن شده مجوز دارای اعتبار آژانس مسافرتی از سازمان گردشگری و میراث فرهنگی را به همراه این فرم برای ما ارسال نمایید. 

نکته مهم 2 :

حداکثر اندازه مجاز جهت فایل اسکن شده مجوز بند ب آژانس 300 کیلو بایت میباشد. 

نکته مهم 3 :

در وارد کردن نام انگلیسی آژانس خود دقت فرمایید که این نام در آینده بعنوان آدرس پروفایل شما به کار میرود (lastsecond.ir/agencies/id-AgencyName) از بکاربردن فاصله (Space) خودداری فرموده و در نظر بگیرید که این گزینه قابل تغییر نخواهد بود.

نکته مهم 4 :

هر آژانس مسافرتی مجاز به 1 بار ثبت نام می باشد و ثبت نام می بایست زیر نظر مستقیم مدیر عامل صورت گیرد. 

نکته مهم 5 :

پر کردن فیلدهای * دار الزامیست.

عمومی

انتخاب فایل

مجوز

انتخاب فایل

اطلاعات تماس

کاربری