Close

شاهین پرواز سما

-

 • نام مدیر: خانم کیهانه خلیلی اسکوئی
 • شماره مجوز گردشگری آژانس: 126-20250
 • شماره تلفن:-
 • شماره همراه:-
 • شماره فکس:-

آدرس : -

خدمات آژانس:

شرکت شاهین پرواز سما با هدف ترویج و توسعه صنعت گردشگری در سال 1382 تاسیس گردید . این شرکت با بکارگیری پرسنل متخصص و متعهد در امر گردشگری همواره سعی در ارائه خدمات مبتنی بر فناوری های نوین و آخرین سرویس های ارائه شده در صنعت گردشگری بوده است . شرکت در سال 1384 موفق به اخذ مجوز فروش بلیط هواپیمایی از سازمان هواپیمایی کشوری(بند الف)گردید و در ادامه در سال 1390اقدام به اخذ مجوز فروش بلیط قطار از راه آهن ج. ا. ا. نمود در حال حاضر این شرکت دارای نمایندگی هایی از هواپیمایی امارات ,هواپیمایی قطر و ... می باشد . شرکت با قریب به 15 سال سابقه خدمترسانی به مشتریان دارای توان ارائه مجموعه گسترده و متنوعی از خدمات مختلف در حوزه گردشگری مانند اخذ ویزا,ارائه بلیط, برگزاری تورهای تخصصی داخلی و خارجی , ارائه خدمات مشاوره گردشگری به مراجعین داخلی و گردشگران خارجی می باشد.شایان ذکر است ارائه مشاوره دقیق و تخصصی ,خدمات مطلوب و رعایت صرف و صلاح مشتریان همواره به عنوان سرلوحه اقدامات شرکت بوده است و کلیه مدیران و پرسنل شرکت سعی در حفظ این اصول به عنوان خط مشی کاری خود داشته اند. امید که بتوانیم همواره گام های موثری در راستای اهداف یاد شده و افزایش شما مشتریان عزیزمان برداریم . انشاءا...

مجوز :

اطلاعات تکمیلی

 • تعداد پرسنل: نفر

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این آژانس :
 • علی علیزاده
  نقدها:
  گزارش
  تور کامل چین
  توصیه شده توسط کاربر

  با سلام
  من بهمراه 5 نفر از خانواده تور کامل دور چین رو ازشاهین پرواز خریدم هم قیمت خوب بود هم خیلی خوب راهنمایی شدم کانترمربوطه خانم کریمی بودن که با اطلاعات کامل و خوبیکه بابت مسافرت و هتل داشتن خیال مارو از هر جهت راحت کردن و جا داره ازشون تشکر کنم و از مدیران این مجموعه بابت چنین کارمندای خوب و تحصیلکرده ای ممنونم .

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • الهام رنجبر
  نقدها:
  گزارش
  تقدیر و تشکر
  توصیه شده توسط کاربر

  من و همسرم اقدام به خرید تور دبی کردیم که متاسفانه ویزا به تاخیر خورد و ما متحمل جریمه شدیم ابتدا تصورم این بود که به خاطره سهل انگاری کارمنده مربوطه بوده با اعصابنیت خود را به دفتر رساندم ودیدم خانم کریمی تا دیر وقت پیگیر ویزا بوده و من متقاعد شدم با تقدیروتشکر فراوان از ایشا ن ما به دوستان خود این آژانس را پیشنهاد دادیم و من باز با این مجموعه سفر خواهم کرد.

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • گزارش
  تشکر و قدردانی
  توصیه شده توسط کاربر

  با سلام
  من با این اژانس به ارمنستان ترکیه و تایلند سفر کردم . رضایت کامل از نوع انجام کار و پیگیری کانترهای این اژانس دارم بخصوص خانم کریمی که خیلی خوب اطلاعات کاملی از هر سفری که میخواستم برم در اختیارم میزاشتن و همیشه تو هر زمان پیگیر کار من بودن .

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • ح خلج
  نقدها:
  گزارش

  متاسفانه آژانس مسافرتی شاهین پرواز در هنگام خرید تور اطلاعات کاملی از هتل انتخابی ما بیان نکرد و بنده به تصور یک هتل خوب 5 ستاره رفتم ولی عملا هتل خیلی رضایت بخش نبود و وقتی به مدیران هتل و یا مدیران تور در ترکیه مراجعه میشد آنها میگفتند که کلیه این شرایط را برای طرف ایرانی گفته و نوشته اند اما آژانس شاهین پرواز فقط به فروختن تور فکر میکرد و متاسفانه سرویس خوبی ارایه نکرد.

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • Doris solama
  نقدها:
  گزارش

  سلام

  ما با آژانس شاهین پرواز برای سفر به روسیه اقدام کردیم . افراد آژانس کوچکترین دانشی در مورد این کشور و سفر به آن نداشتند و در پاسخ به سوالات ما به جای جمله اطلاع نداریم از اطلاعات غلط استفاده کردند. توری که برای ما تهیه کردند متاسفانه علی رغم قیمت بالا و داشتن پکیج کامل، اصلا چیزی نبود که به ما معرفی کردند. لیدر اصلا به کارش وارد نبود و کل برنامه ای که به ما داده شده بود برای سفر عوض شد. حتی هتل بعد از رسیدن ما به آنجا تغییر کرد و ما را بدون اطلاع قبلی به هتل دیگری بسیار دور از مرکز شهر بردند. برنامه ها اجرا نشد. کسی هم پاسخگو نبود.
  قرار بود سیم کارت داده شود که لیدر به خوبی از زیر آن در رفت . بعد از سفر هم کسی از این آژانس پیگیر مشکلات ایجاد شده نبود و پاسخی به ما داده نشد.
  در کل ما و همسفران ما اصلا از این آژانس رضایت نداشتیم.

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • جواد فردی
  نقدها:
  گزارش
  تشکر و قدردانی
  توصیه شده توسط کاربر

  با سلام
  من 3 بار در سال 1392 به ترکیه سفر کردم که هر 3 بار هم توسط آژانس شاهین پرواز سماء بلیط تهیه کردم و بسیار راضی هستم . بدلیل سرویس عالی این آژانس با اینکه من در رشت زندگی می کنم و آژانسهای زیادی وجود دارد ولی من این آژانس را ترجیح می دهم مخصوصا خانم ثابت که همیشه زحمت تهیه بلیط بنده رو با نازلترین قیمت بر عهده داشته و زمان تحویل مدارک به بنده بسیار کوتاه بوده و تعهد و مسئولیت پذیری آنها برای من بسیار ارزشمند است .

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • الهام شفیعی
  نقدها:
  گزارش
  تور کیش
  توصیه شده توسط کاربر

  من از طریق همین سایت با این آزانس آشنا شدم. برخورد کارکنان بسیار خوب بود و به صورت تلفنی مشخصات تورها رو با توجه به شرایط ما توضیح دادند و هتلهای مختلف رو با مزایا و معایبش بهمون معرفی کردن تا انتخاب درستی داشته باشیم. تور کیش در هتل شایگان رو ازشون گرفتیم که بسیار راضی بودیم و با توجه به اینکه نتونستیم حضوری از آژانس مدارک رو بگیریم کارکنانشون باهامون همکاری کردن و بصورت غیرحضوری از خدماتشون استفاده کردیم. در کل راضی بودیم و مهمتر از همه این بود که به همه تعهداتشون پایبند بودن و در طول سفر مشکلی پیش نیومد برامون.

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • عطیه بهمن
  نقدها:
  گزارش

  1-خانم نوری که مسئول کانتر بودند اطلاعات غلط میدادند.به ما گفتند که به خاطر ناراضی بودن مسافران تور قبلی هتلها عوض شده و به مرکز شهر نزدیک شده که بابت این مطلب ما را وادار به پرداخت نفری 110 یورو اضافه تر کردند که کاملا دروغ بود و هتلها هیچ تغییری نکرده بود و ایشان بابت این دروغ! حتی عذرخواهی هم نکردند.2-هماهنگیها بسیار مختل بود مثلا وقتی ما 3000 یورو طبق قرار قبلی جهت پرداخت به آژانس تهیه کردیم،به ما سه روز قبل سفر گفته شد که قبول نمیکنند و در عض ما را وادار به پرداخت مبلغ ریالی آن کردند که آنرا هم بسیار گرانتر از بازار حساب کردند و وقتی اعتراض کردیم، گفتند چون آژانس ارز را حواله ای خریداری میکند، این مبلغ اضافه را میپردازد که از مسافر اخذ میکند!!!!!!!3-قرار بود که با پرواز اتریشی بریم که روز آخر پرواز را با آلیتالیا (که کم کیفیت و ارزان است)عوض کرده بودند و ایو مطلب را به ما نگفتند و خودمان با مطالعه بلیط و آنهم در روز پرواز فهمیدیم.در پاسخ به اعتراضمان گفته شد که مقصر کارگزار تک تراول است و خودشان هم خبر نداشتند!4-مدارک لازم برای اخذ ویزا را دم در سفارت از ما بازپس گرفتند و علیرغم دریافت ضمانتنامه معتبر بانکی به میزان 50 میلیون برای هر نفر ، مدارک برخی مسافران را تا پایان سفر نزد خودشان نگه داشتند.5-نامه ای نوشتیم و در پایان سفر به مسئول آژانس ارایه کردیم تا بعد از این سفر پر دردسر و پر تناقض، لااقل نفری 110 یورو را پس بگیریم(چون افرادی که از آژانس دیگری با ما همسفر بودند، آنرا نپرداخته بودند) که ایشان به گردن کارگزار(تک تراول) انداختند و گفتند جهت اخذ آن اقدام خواهند کرد.اگر این مبلغ پس داده شد، همینجا خواهم نوشت اگرچه من هیچ صداقتی در کارکنان این آژانس ندیده ام.

  نوع سفر:
  زمان سفر: