Close

تور استانبول

4.8
از 208 رای

درباره تور استانبول

استانبول بزرگ ترین شهر کشور ترکیه و البته یکی از بزرگ ترین شهرهای جهان به شمار می رود. استانبول به دلیل مجاورت با تنگه بسفر، در میان دو قاره اروپا و آسیا قرار گرفته است و می توان گفت که این شهر، تنها شهر بزرگ جهان است که در هر دو قاره واقع شده است. تور استانبول نیز یکی از تورهایی است که بیشترین طرفدار را در میان ایرانیان دارد و البته به دلیل قیمت مناسبی هم که نسبت به سایر تورهای خارجی دارد و البته مقصد بی نظیرش، روزانه مسافران ایرانی زیادی را به خود جلب می کند.
شهر تاریخی استانبول، جاذبه های زیبایی ازجمله مسجد سلیمانیه، مسجد سلطان احمد یا همان مسجد آبی، کاخ دلمه باغچه، برج گالاتا و... را نیز در خود جای داده که در کنار هتل هایش در حوالی میدان تکسیم (تقسیم)، تمام شرایط را برای لذت بردن از یک تعطیلات سه، چهار روزه فراهم می کند.

سوالات متداول

بله شما میتوانید با انجام تست PCR برای ۷۲ ساعت قبل از پرواز و درصورت منفی بودن آن به استانبول سفر کنید
خیر در حال حاضر امکان سفر زمینی به استانبول وجود ندارد.
برای انتخاب بهترین هتل در استانبول بهتر است نظرات مسافران قبلی این کشور را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های استانبول از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های استانبول
استانبول یکی از مقاصد محبوب در میان گردشگران ایرانی است. این شهر جاذبه‌های بسیار دارد که برای برنامه‌ریزی سفرتان به منظور بازدید از جاذبه‌های این شهر می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی کمک بگیرید. مسافران مکان‌های دیدنی استانبول را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. لیست برترین جاذبه‌های استانبول
استانبول رستوران‌های بسیاری دارد که برای انتخاب بهترین رستوران می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی استفاده کنید. مسافران رستوران‌های استانبول را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های استانبول
استانبول دارای تابستان‌های گرم و زمستان‌های سرد و برفی است. بهار و پاییز اما بهترین زمان برای سفر به استانبول است. در این دو فصل دمای هوا برای سفر و بازدید از جاذبه‌های گردشگری استانبول مطبوع می‌باشد.
سیستم حمل و نقل عمومی کشور استانبول بسیار پیشرفته و سریع است. شما برای حمل و نقل داخلی می‌توانید از اتوبوس، مترو، تراموا، فونیکولار، کشتی و تاکسی استفاده کنید.
در سفر به استانبول حتما اسکندرکباب، بورک و باقلوا را تست کنید.
واحد پول کشور ترکیه، لیر است. برای سفر به استانبول بهتر است بخشی از پولتان را به صورت لیر و بخشی را دلار آمریکا یا یورو به همراه داشته باشید. تبدیل پول در استانبول بسیار ساده است اما در انتخاب صرافی دقت کنید که صرافی بدون کمیسیون پولتان را تبدیل کند.
زبان رسمی کشور ترکیه و شهر استانبول ترکی است.
استانبول دو فرودگاه بین المللی دارد شامل فرودگاه بین المللی استانبول (جدید) و فوردگاه صبیحا اکثر پروازهای ایران به فرودگاه جدید استانبول پرواز می‌کند و از آنجا به سمت ایران سفر می‌کنند.
فیلتر کنید