معراج گشت آسمان

وب سایت آژانس

 • نام مدیر: مهتاب امیری
 • شماره مجوز گردشگری آژانس: 972/126/4263
 • شماره تلفن: 021-45162
 • شماره همراه: 09121713123
 • شماره فکس: 02144255842

آدرس : ستارخان . خیابان صحرایی کوچه ماه پلاک 1 واحد 1

خدمات آژانس:

:درباره معراج گشت آسمان  آژانس هواپیمایی معراج گشت آسمان ، به پشتوانه لطف و اعتماد روزافزون مشتریان و همکاران خویش در دهه اخیر به طور متوالی به کسب موفقیت و افتخارات مهمی در صنعت گردشگری گردیده است 

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی معراج گشت آسمان به پشتوانه یک دهه تجربه مدیران و فعالیت خود در حوزه خدمات گردشگری با در اختیار داشتن کاملترین بانک اطلاعاتی توریسم و با هدف برگزاری تورهای مسافرتی با کیفیت و خدمات مناسب در سرار دنیا فعالیت خود را آغاز نمود.

این شرکت در راستای جلب رضایت مسافران، مشتری مداری را سرلوحه خدمات خویش قرار داده است.شرکت معراج گشت آسمان با بکارگیری نیروهای کارآزموده و متخصص آماده پاسخگوئی و مشاوره سفر به متقاضیان محترم و همچنین با فراهم آوردن فضائی آرام و دلنشین آماده پذیرایی از مسافران عزیز می باشد

ما با ارائه خدمات نوین و پیشرو و متمایز و خدمات و قیمت عالی در تورهای مسافرتی میکوشیم تا بهرین هارا به گردشگران عزیز اراعه دهد

مجوز :

اطلاعات تکمیلی

تورها

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • Reza Nazari
  نقدها:
  گزارش
  فیدبک سفر به استانبول با معراج گشت
  توصیه شده توسط کاربر

  آخر بهمن و اول اسهند 97 برای شرکت در یک رویداد و نمایشگاه کاری به استانبول سفر کردم. خدمات مسافرتی مورد نظرم را با مقایسه بین تعداد زیادی آژانس نهایتا از طریق معراج گشت آسمان گرفتم.

  نکته ای که برای من در این سفر مهم بود، انتخاب هتل بود. ابتدا هتلی را انتخاب کردم که به محل کنفرانس مورد نظرم بسیار نزدیک بود و در لیست هتلهای معراج هم قرار داشت. (هتل Lazzoni)
  ولی بعد از گرفتن تور، متوجه شدیم که هتل فوق پر شده است.

  با همکاری مسوول کانتر استانبول، یک هتل دیگر که در لیست هتلهای پیشنهاد شده معراج نبود، ولی آن ههم بسیار نزدیک به محل برگزاری کنفرانس بود، پیدا و رزرو شد. (هتل هیلتون گاردن)

  این مساله برای من بسیار مهم بود، چون کسانی که به استانبول رفته اند میدانند ترافیک بسیار شدیدی دارد و برای من بدون انتخاب هتل مناسب، عملا زمان زیادی از سفر کوتاهم هدر می شد.

  از این جهت همکاری آژانس معراج گشت و کمک در رزرو یک هتل مناسب بسیار خوب و خوشنود کننده بود.

  امیدوارم سرویس آژانس، باز هم بهتر از گذشته تداوم داشته باشد.

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • گزارش
  سفر خوب با قیمت مناسب
  توصیه شده توسط کاربر

  با اینکه قیمت پایین تری نسبت به بقیه دادن و آژانس های دیگه میگفتن که قیمت رو بالا میبره
  از زمان ثبت قرار داد قیمت را تغییر ندادن و مراحل پرونده به خوبی جلو رفت
  در بالی هم کارگزاری ایندو پرشیا واقعا خوب بود و از طریق تور لیدر ها اکثریت جاهای مختلف را دیدیم و الیته واقعا گران بود و در انتهای سفر پولی جیبمان نماند
  یعد از سفر آژانس معراج گشت تماس گرفت و از بابت توری که ما ازشون خریداری کردیم پرسید و همین باعث شد که من بخوام نظرم را درمورد این آژانس به بقیه ااعلام کنم . با تشکر از سایت خوب لست سکند

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • شیوا اکبری
  نقدها:
  گزارش

  سلام،سفر مالزی سنگاپور در آخرین روزهای اسفند انجام شد.با توجه به اینکه سه نفر بودیم،اندازه اتاق ها کوچک بود و همچنین هتل سنگاپور در حد هتل چهار ستاره نبود.با اینکه اعلام شده بود هتل چهار ستاره است.
  در سال های قبل که با تور مسافرت می کردم،قبل از مسافرت برنامه گشت روزانه در هر شهر مشخص بود،بنابراین مسافر میتوانست برنامه ریزی کند ،اما در حال حاضر فقط اعلام می شود گشت شهری،در صورتی که تمام برنامه گشت اجرا نشود مسافر مطلع نمی شود.و همچنین برنامه ریزی شخصی هم برای مسافر امکان پذیر نیست.
  همچنین با توجه به اینکه تعداد روزهای مسافرت بیش از مدت زمان معمولی این تور بود امکان مقایسه قینت ها را نداشتم.
  راهنمای تور در مالزی خیل خوب بود و در تمامی مراحل کمک می کرد.اما در سنگاپور اطلاعات راهنما کافی نبود و به خوبی راهنمایی نمی کرد.

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • احمد گلشیری
  نقدها:
  گزارش
  سفر به بالی
  توصیه شده توسط کاربر

  آژانس خوبیه و من از قیمت و نحوه برخورد پرسنل راضی بودم.فقط مشکل جای پارک واسه آژانس نبود.و اگر لیدر بالی کمی توضیحات بیشتری در سفر میدادن بهتر بود.نحوه پیگیری و برخورد پرسنل خوب بود.اطلاعات خوبی دادند و مدارک رو به موقع گرفتند و ارسال کردند.فقط پر کردن این فرم تا چهارصد کاراکتر کمی سخته.و همه توضیحاتی که منکن بود رو من نوشتم ولی متاسفانهدبه حد لازم نرسید.ممنون میشم اگه این موارد هم لحاظ بشه.در نهایت تشکر می کنم از لست سکتد و آژانس معراج گشت.

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • آزاده محمدی
  نقدها:
  گزارش
  تجربه خرید از معراج گشت
  توصیه شده توسط کاربر

  من هم مثل خانم محمودی قیمت پایین معراج گشت باعث شد تا تور رو از این آژانس خریداری کنم ولی خوشبختانه برای من تجربه بسیار خوبی بود و با اینکه تور رو در روزهایی گرفتم که دوباره قیمت دلار رو به افزایش بود ولی اول قرارداد ارسال شد و بر اساس اون نصف هزینه رو پرداخت کردم و مابقی رو روز تحویل تمام مدارک ,بدون صحبتی از افزایش نرخ دلار.
  البته موقع تحویل مدارک بیمه مسافرتی رو تحویل نداده بودن که البته خودم هم چک نکرده بودم و بعدا طی سفر متوجه شدم. پیام دادم و برام تلگرام کردن چون با دوتا بچه می خواستم خیالم راحت باشه.
  در طی سفر هم راهنمای تور فوقالعاده ای داشتیم که موقع چک این هتل تا آخرین لحظه کنارمون بود و موقع برگشت تا لحظه آخر تو فرودگاه کنارمون بود.
  نکته خوب این بود که توی قرارداد گشت رایگان نداشتیم ولی روز دوم سفر به ما اطلاع دادن که یه گشت رایگان داریم و با وجود راهنمای تور خوش اخلاقمون بسیار خوش گذشت.

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • وحیده محمودی
  نقدها:
  گزارش

  این آژانس با قیمت پایه در سایت لست سکند مسافرها را جذب کرده و سپس با درخواست نصف وجه تور شما را پایبند به این شرکت میکند.روز بعد قرارداد را میفرستن و اعلام میکنن که قیمتها بالا رفته و درخواست وجه بسیار بالاتر از سایت میکنند.در این شرایط شما به هرجا مراجعه کنید مسلما با نوسانات ارز و زمانی که از دست دادید,قیمت خوب پیدا نخواهید کرد حتما قبل از واریز وجه درخواست قرارداد کنید و اشتباه من را نکنید. من بعد از واریز نصف مبلغ تور هر ده دقیقه درخواست ارسال قرارداد میکردم ولی از ارسال انکار میکردن و میگفتن نگران نباشید همه چیز اوکیه!

  نوع سفر:
  زمان سفر: