Close

لاچین سیر

Lachin Seir
3.8
(از 18 نقد و بررسی)

درباره لاچین سیر

آژانس هواپیمایی لاچین سیر به استناد مدارک و مجوزهای لازمه از سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در سال 1374 تاسیس گردیده است و تاکنون درعرصه ی سفر و گردشگری مشغول به فعالیت می باشد. از شروع سال1390 در پی تغییرات مدیریتی ، مطابق باسیاست گذاریهای جدید ، این شرکت به عنوان یکی ازآژانس های چارترکننده درمسیرهای مختلف ، باگزینش نیروهای متخصص و با مدد از تجارب گذشته و بهره گیری ازکار آمدترین ابزار اطلاع رسانی خدمات توریستی به صورت آنلاین درصدد است گامی نو در راستای استانداردسازی بسته های سفر و اطلاع رسانی جامع از مقاصد گردشگری ،تضمین اجرای دقیق برنامه سفر وخدمات عرضه شده درحیطه ی صنعت گردشگری برداشته وامورجاری خود را در راستای حفظ حقوق مسافران سامان دهد.

برخی از خدمات این شرکت بشرح زیر می باشد 

- تهيه بليط برای مسافرتهای خارجی و داخلی توسط کليه خطوط هوایی

- اجرای مستقیم تورهای گردشگری داخلی و خارجی

- دارای برنامه چارترینگ پروازی

- مرکز رزرواسيون هتل در داخل و خارج از ایران

- اخذ ویزای توریستی برای اکثر کشورها

- امکان برنامه ریزی و مشاوره در خصوص مسافرتهای علمی ، تخصصی ، ورزشی ، تفریحی در ایران و جهان

- برنامه ریزی و برگزاری سمینارها و جشن های برون مرزی

- تحویل بلیط و ارائه خدمات ویژه به مسافرین در محل کار و منزل بصورت رایگان

- ارائه خدمات CIP و بیمه مسافرتی

گواهینامه ها :

 تاییدیه گواهینامه سازمان هواپیمایی کشوری ( الف )

سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ( ب )

عضویت یاتا ( IATA )

عضویت در انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران و تهران

مجوز
بند ب
موقعیت
تهران
پیشنهاد کاربران
%78 از 18 رای
تاریخ مجوز
1401-07-28
3.8
خوب
(از 18 نقد و بررسی)
برخورد و دانش پرسنل
4.1
موقعیت فیزیکی آژانس
4.2
تحویل به موقع مدارک
4.1
پشتیبانی در طول سفر
3
پایبندی به مفاد قرارداد
3.7
تعهد و مسئولیت پذیری تور لیدر
3.4
قیمت نسبت به بازار
3.9

با عنایت به اینکه در خصوص جاذبه های باکو چیزهای زیادی شنیده بودم و چرا دروغ بگم با توجه به گران شدن هزینه های سفر خارج امسال تصمیم گرفتم یک سفر به باکو داشته باشم. من برای انتخاب هتل و محل اقامتم که هتل شاه پالاس بود حدود دوماه وقت صرف کردم و تمام نظرات سایتهای خارجی رو بررسی کردم . بعد به کلی از آژانسها زنگ زدم مشورت خواستم قیمت پرسیدم و نظرات مسافرین رو در مورد هتلها بررسی کردم. بین این دوستان آزانسی لاچین سیر یک گشت شهری هم داشت و راحت بگم گول این گشت شهری رو خوردم و بعدا که رفتم باکو دیدم تمامی جاهایی که کارگزار لاچین یعنی باکو استار من رو بعنوان گشت شهری نیم روزه بردن خودم پیاده یک روزه رفته بودم چون واقعا باکو آنقدرها شهر وسیعی نیست و جاذبه هاش هم مثل پاریس متعدد نیست که نتونی در دو سه روز خودت همه رو ببینی و منهم کوهنوردم و عاشق پیاده روی. بعد از گشت شهری هم در یک رستوران خارج از شهر یک ناهاری که دادن واقعا بد مزه و بی کیفیت بود.
خلاصه برای عقد قرارداد وقتی به دفتر لاچین سیر رفتم پیش پرداخت که نصف مبلغ تور بود رو کارت به کارت کردم در محل دفتر آژانس و کارمند آژانس پرسید یعنی هتل دیگه ای نمیخواید برید که قاطعانه گفتم من با شما تلفنی همین هتل رو نهایی کردم و قطعا شاه پالاس میرم اگر الان مشکلی هست بگید پولم رو بدند و من برم. گفتن خیر مشکلی نیست درستش میکنیم !. چند روز گذشت و ایشون از آژانس بهم زنگ زدن که این هتل شاه پالاسه راه نمیده منهم گفتم به من ارتباطی نداره یا درستش کنید یا پولمو بدید. گفتن اوکی درستش میکنیم. خلاصه چند روز مانده به سفر رفتم دفتر آژانس و باقیمانده پول را ریختم و ووچر ( مثلا ووچر) هتل و باقی مدارک را گرفتم. در خصوص لیدر هم در برگه ووچر مشخصات لیدر از شرکت Baku Star و تلفن یک آقای اهل باکو نوشته شده بود. با هواپیمایی بوتا ایر و با یک هواپیمای ساخت برزیل به نام امبرائر که هواپیمای جمع و جوری هست و از فوکر کوچکتره و بدک نیست برای سفرهای کوتاه سفرکردم. جالب بود که طبق قوانین پروازیشون شما فقط یک چمدان یا کوله میتوانید با خودتون در بار یا داخل پرواز ببرید. در برگشت خیلی از مسافران 46 منات برای اضافه بار دادند و من زرنگی کردم و کوله پشتیمو جا کردم داخل چمدونم و گفتم بفرمایید! شد یک چمدان.
خلاصه روز نوزدهم سپتامبر به باکو پرواز کردم . در فرودگاه باکو دیدم لیدرهای مختلفی با پلاکارد مسافرهاشون رو یکی یکی پیدا کردند و بردند. پس من چی! نیمساعت شد دیدم خبری نیست دست و پا شکسته به یک آقای آذری گفتم میشه این شماره لیدر (باکو استارBaku Star) رو بگیرید بگید من هستم چرا نمیاد. گوشی را داد دستم و آقای لیدر با یک صدای شاکی گفت کسی با من هماهنگ نکرده! گفتم آقا من نمیدونم کرده یا نکرده یالله پاشو بیا فرودگاه. بعد از یک ساعت ایشون رسید و با یک حالت اخمی بهم گفت که : من اصلا داشتم به پدرم کمک میکردم دفتر اداریشون را روبراه کنند و بهم نگفتن که شما میاید. در این اثنا داشتن چمدان منو میبردنبه سمت خودروی هاچ بکشون که یک رنو بود. دیدم اه یک کپسول ال پی جی 11 کیلویی روی صندلی شاگرده گفتم این چییههه؟! گفتن این مال دفتر پدرمه بردم شارژش کردم اما شما نگران نباشید چیزی نمیشه!. منو نشوند صندلی عقب حالا بوی گند گاز داخل ماشین پیچیده و با 110 کیلومتر سرعت در اتوبان رفتیم به سمت هتل. این سورپرایز ولکامشون بوده لابد.
من رو پیاده کردند جلو هتل و رفتند. این گذشت. شد روز دوم اقامت من در باکو و من گشت و گذاری کرده بودم و رسیدم به هتل، ساعت 19 شده بود دیدمروی واتساپم شماره ای از آذربایجان دارن زنگ میزنند! الو بفرمایید؟ من خانم ... هستم از باکو استار. شما نمیتونید دیگه اون هتل بمونید باید جاتونو عوض کنیم! یعنی چه خانم؟ همینی که هست هتل به ما دیگه جا نمیده! خانم من تهران طی کردم فقط این هتل میخوام باشم این چه حرف نامربوطیه شما میزنید؟ من همینجا هستم جایی نمیرم. گفتن باشه باز با هتل کلنجار میریم که روز آخر رو همونجا بمونید. فردا ظهر که از گشت بیرون برگشتم دم در هتل محترمانه راهم ندادن تو! چرا؟ یک ووچر با مهر و سربرگ هتل شاه پالاس نشون دادن بهم که اتاق من برای 3 روز رزرو شده بود! با عصبانیت زنگ زدم باکو استار گفتن ما تلاشمونو کردیم و نشد هتل به ما راه نمیده گفتم یعنی چی من 3 هفته قبل رفتم آژانس و ایشون گفتن مشکلی نیست گفتن کاری که شده . یک هتل بلوار داریم 5 ستاره هست برای شما ماشین گرفتیم بیاد ببرتون اونجا. سریع با اینترنت چک کردم دیدم اوووو ته ته بلوار ساحلی باکو هست. گفتم من اینجا نمیرم. باز چند دقیقه بعد زنگ زد گفت براتون هتل پارک این Park Inn رو گرفتیم. رسیپشن هتل و مسافرین هم داشتن با تعجب و شاید تمسخر به من و تماس های مکرر و داد و اعتراضم نگاه میکردند. خلاصه با سرعت رفتم بالا اثاثمو جمع کردم فقط زورچپان گذاشتم داخل چمدان و اومدم پایین و رسیپشن هتل از من معذرت خواست که گفتم تقصیر شما نیست شما ووچر دارید سه روز هست به من به دروغ گفتن چهار روز.
سرتون رو درد نیارم نصف روزم حروم شد تا در هتل جدید اسکان پیدا کردم و بقیه اون روز هم از فشار عصبی وارد شده کوفتم شد و کلا برنامم رو ول کردم فقط میخواستم زودتر بیام ایران. حالا هی با لاچین به صورت واتساپی تماس میگیرم و اعتراض میکنم و اون خانم .... هم که برنامه سفر مارو مثلا از ایران راهبری کردن الکی میگفتن آخییی عجببب ای واییی من حتما با رییسمون صحبت میکنم و بهتون خبر میدم که ایشون باهاتون صحبت کنند که خبری نشد. ایران هم اومدم چندین بار تماس گرفتم و هر دفعه خانم شک... گفتن که رییس درجلسه هستن و من بهشون گفته ام و باهاتون تماس میگیرم که تا امروز خبری نشده است. من سفرهای زیادی به چهار قاره دنیا داشتم ولی واقعا لاچین سیر این سفر را برای من خاطره ساز فرمودن و رییس مبارکش هم ظاهرا خم به ابرو نمیارن که حتی یک معذرت بخوان . البته من ول کن ماجرا نیستم چون این کار برای آژانس عادت خواهد شد و برای بقیه هموطنان داستان را تکرار خواهند کرد. آدمهای غریبه خارجی در تمامی سفرهای من خیلی با من بهتر رفتار کردن تا یک هموطن آژانس دار لاچین سیری. حتما از سر سیری هست!

بیشتر
برخورد و دانش پرسنل
4
موقعیت فیزیکی آژانس
4
تحویل به موقع مدارک
3
پشتیبانی در طول سفر
1
پایبندی به مفاد قرارداد
2
تعهد و مسئولیت پذیری تور لیدر
2
قیمت نسبت به بازار
4
galaxystars
نوشته شده در 19 خرداد 1398
report-icon گزارش

بنده از آژانس لاچین سیر به آدرس شهرک غرب ، میدان صنعت ، خیابان فرحزادی ، مجتمع تجاری شهرک غرب ، طبقه 4 و شماره تماس 02188574255 یک تور زمینی باکو برای تاریخ 13 به 18 خردادماه خریداری کردم. ضمن اینکه این آژانس در امر ارسال مدارک و مستندات بسیار ناهماهنگ و بدون برنامه عمل میکرد و ویزا و ووچر آخرین روز حرکت ارسال شد؛ طبق برنامه قرار بود یک لیدر به همراه گروه اعزام گردد که نبود ایشان در شلوغی و ازدحام مرز زمینی باکو منجر به عدم امکان تعامل با مرزبانان کشور مقصد و نهایتاً خروج اتوبوس در ساعت 8 شب از مرز زمینی شد. در حالیکه مسافران لاچین سیر به دلیل عدم پاسخگویی لیدر، در حال تلاش برای برقراری تماس با مسؤلان آژانس برای پیدا کردن ایشان بودند؛ تورهای دیگر همگی در زمان بسیار زودتر مرز را ترک کردند و اتوبوس ما آخرین اتوبوس در ساعت 8 شب و پس از 12 ساعت معطلی و سرگردانی از مرز خارج شد. نکته حایز اهمیت در این سفر، خرید وفروش سوخت و آب معدنی توسط راننده بود که به دلیل حمل سوخت اضافی در ورود به مرز نیز جریمه شدند و قبل از خروج از مرز نیز حدود یکساعت معطل اجرای فرآیند خرید و فروش ایشان بودیم که این نکته نیز نشانگر این موضوع است که آژانس هیچ گونه تعهد و نظارتی روی خدمات ارایه دهنده به مسافر ندارد و صرفاً در صدد فروش تور میباشد و اصل مشتری مداری و رضایت مشتری در این آژانس به هیچ وجه رعایت نمیگردد. در قرارداد از متممی یاد میکنند که هیچ وقت به شما تحویل نمیدهند.

بیشتر
برخورد و دانش پرسنل
3
موقعیت فیزیکی آژانس
5
تحویل به موقع مدارک
1
پشتیبانی در طول سفر
1
پایبندی به مفاد قرارداد
1
تعهد و مسئولیت پذیری تور لیدر
1
قیمت نسبت به بازار
4
Mostafa
نوشته شده در 2 دی 1397
report-icon گزارش

شرکت لاچین سیر شرکت خوب و متعهدی است که حتی الامکان وسایل و راههای راحتی مسافران را با صداقت تامین میکند.
من سال قبل با این شرکت سفری به شعرزیبای استانبول داشتم.
اما مواردی پیش آمد که لازمه بیان کنم.
۱. کارمندان و کسانی که پاسخ مسافرانی که مخصوصا برای اولین بار به مسافرتهای خارجی می روند رو میدهند اطلاعات کافی رو در اختیار مسافر قرار نمیدهند.
۲. لیدر تور بعد از ورود به کشور مقصد بطور کامل و صحیح در اختیار مسافران نیست.

بیشتر
برخورد و دانش پرسنل
2
موقعیت فیزیکی آژانس
3
تحویل به موقع مدارک
5
پشتیبانی در طول سفر
2
پایبندی به مفاد قرارداد
4
تعهد و مسئولیت پذیری تور لیدر
2
قیمت نسبت به بازار
4

ما از آژانس لاچين سير تور دبي رو براي دو نفر و به مدت يك هفته خريداري كرديم و كاملا هم راضي بوديم.پرسنل آژانس بسيار خوش اخلاق و مشتري مدار بودند و راهنمايي براي انتخاب هتل و پرواز عالي بود. به همه تعهداتشون عمل كردن و خودشون پيگير كارها بودند و ويزا به موقع دستمون رسيد.هيچ مشكلي نه قبل سفر و نه حين سفر پيش نيومد هتل همون هتلي بود كه خودمون انتخاب كرديم ترنسفر به موقع و راهنمايي هاي ليدر هم عالي بود و مهمتر اينكه ليدر هميشه در دسترس بود.از نحوه ارايه خدماتشون بسيار راضي بوديم.حتي بعد از سفرمون هم نزديك عيد نوروز يه برگه تخفيف برامون فرستادن كه اگه دوباره از اين آژانس توري بگيريم تخفيف ويژه برامون درنظر ميگيرن كه اين مورد هم به نظرم حركت جالبي بود كه من تو بقيه آژانسايي كه باهاشون تور گرفتيم نديده بودم.دركل اگه دوباره بخوام سفر برم از اين آژانس تور ميگيرم و به همه هم پيشنهاد ميكنم.

بیشتر
برخورد و دانش پرسنل
4
موقعیت فیزیکی آژانس
4
تحویل به موقع مدارک
5
پشتیبانی در طول سفر
5
پایبندی به مفاد قرارداد
5
تعهد و مسئولیت پذیری تور لیدر
5
قیمت نسبت به بازار
3
امیر حسن زاده
نوشته شده در 5 خرداد 1396
report-icon گزارش

اژانس بسیار خوب و معتبر با پرسنلی مجرب و کارازموده ، تشکر فراوان از خانم کمالخانی بخا طر راهنمایی و همکاری صمیمانشون

بیشتر
برخورد و دانش پرسنل
5
موقعیت فیزیکی آژانس
4
تحویل به موقع مدارک
4
پشتیبانی در طول سفر
2
پایبندی به مفاد قرارداد
5
تعهد و مسئولیت پذیری تور لیدر
3
قیمت نسبت به بازار
4
ایسان میلانی
نوشته شده در 5 خرداد 1396
report-icon گزارش

تاسف تاسف تاسف
باز هم تاسف برای آژانسی که علارقم اطلاعم از بی مسوولیتی اغلب آژانس ها با توجه به تعاریفی که در این سایت از لاچین سیر شنیدم باز هم اعتماد کردم و مسوولین بخصوص خانمی بنام حقگو بسیار غیر متعهد و دروغگو و بی مسوولیت از آب دراومدن.
ایشون حتی بیمه مارا فراموش کرد که اگر من تماس نمیگرفتم پیگیری نمیکرد.
این خانم از اسم یک هتل بنام سنتر پوینت برای سود جویی استفاده کرد. همانطور که میدانید و یا جهت اطلاعتان در بانکوک 5 هتل با نام سنتر پوینت هستند که مهمترین آن ها سنترپوینت سیلوم و سنتر پوینت پراتونام هستند.هردو چهار ستاره ولی با تفاوت های زیاد از لحاظ تمیزی و امکانات و نویی. من با توجه به تحقیقاتم متوجه شدم که سیلوم رتبه بالاتری در سایت ها دارد و خیلی بهتر از پراتونام است. با وجود پرسش بار ها و تاکید فراوان این خانوم منو مطمین کرد که بله این هتل همان سنترپوینت سیلوم می باشد.حتی تصاویر مربوطه به هتل در پکیج سایت لست سکند مربوط به هتل سیلوم بود ( در حال حاضر هم همینطور است.مدیریت محترم سایت خواهشمندم تصحیح بفرمایید).
خیلی حس بدی است که پس از 7 ساعت خستگی هواپیما با امدن فردی که دنبال مسافران امده با این موضوع سورپرایز شوی که هتل ما نه سنترپوینت سیلوم بلکه پراتونام رزرو شده.
دلیلش این است که در ان لحظه واقعا انرژی و نای مقاومت و پیگیری مساله و نپذیرفتن شرایط را نداری و آژانس های غیر متعهد و سودجو کاملا به این موضوع واقفند که مسافر در ان لحظه بدلیل خستگی راه و نداشتن آنتن همراه اول واقعا توان مقاومت و بحث و جدل ندارد.
پس از بازگشت از سفر موضوع را با اطلاع خانم حقگو رساندم و ایشون کاملا منکر شد و این موضوع را کذب کرد و گفت من از اول پراتونام را می خواستم و بعد گفتند که حالا که سفر تمام شده و رفتید و اومدید حالا دیگه این حرفها واسه چیه؟!! جمله کاملا نشان دهنده ی بی مسوولیتی فرد و آژانس است... و در انتها گفتند الان وقت ندارند و بعدا تماس بگیرم!
از مدیریت تماس گرفته و انتقاد کردم گفتند برای روشن شدن حقیقت تلفن های ضبط شده را چک خواهند کرد. اما از برخورد سرد مدیریت هم متوجه اهمیت بسیار کم موضوع برای ایشان شدم.
در کل برای این آژانس و کارکنان ان افسوس دوستان پیشنهاد من به شما این است که تا حد ممکن خودتان و بدون آژانس سفر کنید و اگر هم ناچار به مراجعه به آژانس شدید لطفا در حین خرید تور تا لحظه اخر تمام ریز و درشت قراردادو برگه واچر را چک بفرمایید تا مثل من بدلیل غفلت کوچیک در واچر با نگاه نکردن به وجود یا عدم وجود پسوند سیلوم با وجود دقت های فراوان اسیر چنین آژانس های سودجو که هدفشان دقیقا گمراه کردن مسافر است نشوید.

بیشتر
برخورد و دانش پرسنل
2
موقعیت فیزیکی آژانس
4
تحویل به موقع مدارک
2
پشتیبانی در طول سفر
1
پایبندی به مفاد قرارداد
1
تعهد و مسئولیت پذیری تور لیدر
3
قیمت نسبت به بازار
1
مهدی م
نوشته شده در 5 خرداد 1396
report-icon گزارش

با سلام:
اینجانب نزدیک به 5 سال است که سایت لست را دنبال میکنم و قیمت و شرایتهای آژانسها بسیار مناسب و 99 درصد صادق هستند و در رابطه با سفرخارج که یک بار از آژانس خلبان گرفتم نیز بسیار مناسب و درست کار بودند. دو بار هم سفر کیش را از آژانسی که از طریق سایت لست اعلام شده بود گرفتم و بسیار درستکار و مناسب بود. همچنین از طریق سایت لست سکند با آژانس لاچین سیرآشنا شدم. ابتدا با چندین آژانس تماس گرفتم در خصوص تور دبی ( 3 شب و چهار روز )و آژانسها قیمت بالا وپرت می دادند. آژانش لاچین بهترین و کمترین قیمت را در خصوص تور دبی و هتل نووتل 4 ستاره داد و این در حالی بود که آژانسهای دیگر اکثراً این قیمت اعلام شده توسط آژانس لاچین سیر کذب اعلام کردند و تلفن را به صورت بد قطع مینمودند. ولی اینجانب با توجه به تحقیقات صورت گرفته در خصوص تور دبی ، اقدام کردم و مدارک را که شامل تصویر گذرنامه و شناسنامه بود توسط تلگرام به آژانس ارسال نمودم و همچنین نصف مبلغ تور را نیز واریز کردم و بلیط هواپیما و هتل و ویزا را از طریق همین آژانس با همان قیمت اول دریافت کردم.
اعتماد بیشتر من به آژانس لاچین از طریق همین سایت لست صورت گرفته بود.
نقاط قوت:
پاسخگویی خوب و سریع و صحیح.
پیگیری کامل تا پایان کار.
قیمت مناسب و عالی.
گرفتن ویزا به موقع.
ارسال مدارک توسط تلگرام.
همان هتل پیشنهادی اینجانب را ارائه دادند.
ترانسفر خوب و به موقع.
لیدر خوب و با فرهنگ در دبی.
نقاط ضعف: ندارد.
در ضمن از خانم نایب بسیار تشکر و قدر دانی دارم به جهت صداقت در کار و پیگیری های ایشان.
آژانس لاچین سیر را پیشنهاد میکنم و در آینده دوباره با همین آژانس جهت تور و سفر انشا الله قرار داد خواهم بست. از مدیریت لاچین نیز بسیار سپاسگذارم.

بیشتر
برخورد و دانش پرسنل
5
موقعیت فیزیکی آژانس
5
تحویل به موقع مدارک
5
پشتیبانی در طول سفر
5
پایبندی به مفاد قرارداد
5
تعهد و مسئولیت پذیری تور لیدر
5
قیمت نسبت به بازار
5
مرجان ایروانی
نوشته شده در 5 خرداد 1396
report-icon گزارش

تا آنجا که ذهن یاری ام می کند شاید از طریق همین سایت با آژانس لاچین سیر آشنا شدم. و بعد از 3 سال همچنان هرگاه قصد سفر به استانبول را دارم، اولین و در نهایت آخرین گزینه لاچین سیر است. کارکنانی بسیار خوش برخورد و خوش بیان که توانستند اعتماد مرا جلب کنند. هرچند هیچگاه حضوری ندیدمشان و همیشه با تلفن ارتباط داشته ایم و به گمانم در این روز و روزگار اعتمادی در این حد و اندازه برایم ارزشمند و قابل تقدیر است. به اهل سفران قویا سفری با لاچین سیر را توصیه می‌کنم.

بیشتر
برخورد و دانش پرسنل
5
موقعیت فیزیکی آژانس
5
تحویل به موقع مدارک
5
پشتیبانی در طول سفر
5
پایبندی به مفاد قرارداد
5
تعهد و مسئولیت پذیری تور لیدر
5
قیمت نسبت به بازار
5
رامین چایچی
نوشته شده در 5 خرداد 1396
report-icon گزارش

از طریق سایت لست سکند با این آژانس آشنا شدم. از همون لحظه تماس با پرسنلی متعهد رو برو شدم همه کارها بصورت سیستماتیک انجام شد بطوریکه نیازی به پیگیری از طرف ما نبود. خیلی زود مدارک رو تحویل دادن بطوریکه فرصت کافی برای انجام همه کارهای قبل از سفر وجود داشت. لیدر تور در هتل با وجود اینکه در هیچکدام از تورهایی که ارائه داده بودن ثبت نام نکردیم اما تمامی تعهدات آژانس رو بنحو احسن اجرا کرد و جالب اینکه در زمان سفر نیز نیازی به تماس با ایشان جهت ارائه خدمات تعهد شده نبود و همه چیز از قبل آماده و اطلاع رسانی می شد. قبل از انتخاب هتل و ثبت نام و با جستجو در سایتهای مختلف مشخص شد که اکثر هتل های انتخابی این آژانس از هتلهای خوب مقصد بود که با قیمتهای خیلی مناسب ارائه شده بودند. زمان پرواز رفت و برگشت هم خیلی خوب تنظیم شده بود بطوریکه ما حداکثر استفاده رو از سفر بردیم. با آرزوی موفقیت روز افزون برای این آژانس و سایت لست سکند.

بیشتر
برخورد و دانش پرسنل
5
موقعیت فیزیکی آژانس
5
تحویل به موقع مدارک
5
پشتیبانی در طول سفر
5
پایبندی به مفاد قرارداد
5
تعهد و مسئولیت پذیری تور لیدر
5
قیمت نسبت به بازار
5
بهزاد مرادی
نوشته شده در 5 خرداد 1396
report-icon گزارش

توی قرارداد از یک متمم یاد شده که هیچ وقت به شما نشون نمیدن!!!

پشتیبانی و در دسترس بودن لیدر در سفر خیلی کم بود...
سرعت عمل و پاسخ گویی هنگام خرید خوب بود...
کلا خریدم تلفنی و با تلگرام انجام شد.

بیشتر
برخورد و دانش پرسنل
3
موقعیت فیزیکی آژانس
5
تحویل به موقع مدارک
5
پشتیبانی در طول سفر
3
پایبندی به مفاد قرارداد
3
تعهد و مسئولیت پذیری تور لیدر
3
قیمت نسبت به بازار
4
علیرضا رمضانی
نوشته شده در 5 خرداد 1396
report-icon گزارش

1-در آخرین روزهای باقیمانده از تابستان برای سفر تور ترکیبی گرجستان را انتخاب کردیم. 2 هتل 5 ستاره در باتومی و تفلیس به مبلغ هر نفر 27900000 ریال از طریق آژانس لاچین سیر. یک روز بعد از واریز مبلغ 30000000 ریال بعنوان پیش پرداخت و رزرو پرواز آژانس عنوان کرد که هتل Leo grand ( بر بلوار اصلی باتومی و 5 ستاره ) جا نمیدهد و باید هتل دیگری انتخاب کنیم با پرداخت مابه التفاوت. با جستجو در سایت Booking و دیدن امکانات هتل Oasis در فاصله 10 کیلومتری از شهر باتومی را با پرداخت هر نفر 1600000 ریال بیشتر را انتخاب کردیم.وقتی برای گرفتن قرارداد به آژانس مراجعه کردیم به ما گفتند که هتل Pre frence در شهر تفلیس برای همایشی کلیه رزروهای خود را reject کرده و ما باز باید هتل دیگری را انتخاب کنیم. شما فکر کنید تمام برنامه ریزی برای استفاده از تعطیلات اعم از زمان و هزینه چطور بازیچه سودجوئی بیشتر آژانسها قرار میگیرد.بعد از معرفی چند هتل در شهر تفلیس هتل Radison که هتلی همطراز هتل قبلی با پرداخت هر نفر 3800000 ریال بیشتر را برای ما رزرو کردند.هزینه ای که قبلا حدود 8 میلیون تومان در نظر گرفته بودیم 10 میلیون تومان برایمان آب خورد. این از تخلفات رایج آژانسها در ایران اما ارائه خدمات در خارج.... مثنوی هفتاد من کاغذ است.
2- الف: انتقال کلیه مسافرین که هر کدام با توجه بودجه ای که در نظر گرفته اند با یک اتوبوس چون هتل انتخابی ما بیرون شهر قرار داشت بعد از حدود 2 ساعت به هتل رسیدیم.ب : عدم ارائه گشت شهری. ج : ارائه گشتها دیگر حداقل 2 تا 3 برابر قیمت واقعی. د: برخورد دور از شان تورلیدرها

بیشتر
برخورد و دانش پرسنل
3
موقعیت فیزیکی آژانس
1
تحویل به موقع مدارک
3
پشتیبانی در طول سفر
1
پایبندی به مفاد قرارداد
1
تعهد و مسئولیت پذیری تور لیدر
1
قیمت نسبت به بازار
1
پژمان شریفان
نوشته شده در 5 خرداد 1396
report-icon گزارش

آژانس لاچین سیر را صرفاً از جلوش رد شده بودم و می شناختم. تو تبلیغات هم زیاد دیده بودم. دنبال تور مالزی بودم. بهترین قیمت رو 2-3 تا آژانس می دادن که من لاچین سیر رو به دلایلی که بالا گفتم انتخاب کردم.
تلفنی تماس گرفتم. از من خواستن نصف مبلغ و کپی پاسپورت ها رو بفرستم، بعد از 3-4 روز تماس گرفتند که مدارک آماده است. مابقی مبلغ رو حواله کردم و بلیط ها و ووچر برای من ایمیل شد! یعنی من یک بار هم مراجعه نداشتم به آژانس. اگر می شد مانند تمام دنیا این کارها هم کاملاً اینترنتی انجام می شد بسیار بهتر می شد. هرچند که صرفاً این اژانس نمی تواند این موضوع را برقرار کند و نیازمند کمک ارگان های دیگر نیز هست.
مشکلی نبود و من از انتخابم راضی بودم.

بیشتر
برخورد و دانش پرسنل
5
موقعیت فیزیکی آژانس
5
تحویل به موقع مدارک
5
پشتیبانی در طول سفر
2
پایبندی به مفاد قرارداد
5
تعهد و مسئولیت پذیری تور لیدر
4
قیمت نسبت به بازار
5
رکسانا برزگر
نوشته شده در 5 خرداد 1396
report-icon گزارش

من با اژانس لاچین سیر از طریق همین سایت لست سکند اشنا شدم اما هیچ وقت ازین اژانس تور یا بلیطی خریداری نکردم اما من یه جایزه سفر رایگان ازین اژانس بردم که ازین تور رایگان برای رفتن به مالزی استفاده کردم..شاید الان با خودتون بگید خب به خاطر بردن جایزه احتمالا تعریف و تمجید میکنم اما واقعا اینطور نیست با اینکه سفر من کاملا رایگان بود پیش خودم فکر میکردم ممکنه خدمات اژانس خوب نباشه و به خاطر مجانی بودن من باید تابع اژانس باشم اما پرسنل اژانس تمام تلاششون رو کردن که بهترین خدمات رو به من بدن چه از نظر هتل انتخابی چه از نظر زمان و ... مخصوصا جا داره از زحمات خانوم مظفری ( فروش تور ) و همینطور اقای اکبریان کمال تشکر رو بکنم .. خانوم مظفری که واقعا سنگ تمام گذاشتن برای من .. تمام مراحل دریافت پکیج تور رو خودشون پیگیری کردن توی کمترین زمان . برای دریافت ارز دولتی همه جوره به من کمک کردن زمانی که بلیت اوکی شد و ووچر هتل اماده شد خودشون با من تماس گرفتن و مدارک رو برام ایمیل کردن بارها شنیده بودم و حتی دیده بودم که مسافرها خودشون برای دریافت مدارک پیگیر میشن .. خلاصه کنم واقعا دغدغه ای برای من نگذاشتن ولذت این سفر رو دوچندان کردن ..

بیشتر
برخورد و دانش پرسنل
5
موقعیت فیزیکی آژانس
4
تحویل به موقع مدارک
5
پشتیبانی در طول سفر
4
پایبندی به مفاد قرارداد
5
تعهد و مسئولیت پذیری تور لیدر
5
قیمت نسبت به بازار
5
brad2012
نوشته شده در 5 خرداد 1396
report-icon گزارش

اواخر مرداد ماه بود که به پیشنهاد همسرم جهت سفر به مالزی شروع کردم به استعلام قیمت از انواع و اقسام آژانس های مسافرتی. هدف ما این بود که تو نیمه اول شهریور بلیط بگیریم و این به این معنی بود که یه مقدار دیر اقدام کرده بودیم. از طرفی هم به علت حجم زیاد مسافرت در این ماه قیمت ها افزایش چشمگیری داشت. مثلاً اگه قیمت تور مالزی رو تو سایت لست سکند 2 میلیون نشون میداد، وقتی به آژانسا زنگ میزدی حدوداً 300-400 تومان بیشتر قیمت رو اعلام میکردن. تنها آژانسی که قیمتاش رو تغییر نداده بود لاچین سیر بود.
من بلیطم رو از سرکار خانم شمالی تهیه کردم که خانوم خوش برخوردی بودند و همه مدارک رو به موقع به دست ما رسوندند.

بیشتر
برخورد و دانش پرسنل
5
موقعیت فیزیکی آژانس
5
تحویل به موقع مدارک
5
پشتیبانی در طول سفر
5
پایبندی به مفاد قرارداد
5
تعهد و مسئولیت پذیری تور لیدر
5
قیمت نسبت به بازار
5
علیرضا طباطبایی
نوشته شده در 5 خرداد 1396
report-icon گزارش

من از طریق همین سایت (لست سکند) با لاچین سیر اشنا شدم و یک تور لحظه آخری کوش اداسی را با این اژانس تجربه کردم .از خانم نساجی بخاطر زحماتشان در ارسال به موقع ووچر وبلیط ها تشکر می کنم ، نقطه منفی این تور گشت شهری کوش اداسی بود که به نظر من در شان این آژانس نبود و میتوانست بهتر برگزار شود.

بیشتر
برخورد و دانش پرسنل
5
موقعیت فیزیکی آژانس
4
تحویل به موقع مدارک
5
پشتیبانی در طول سفر
3
پایبندی به مفاد قرارداد
4
تعهد و مسئولیت پذیری تور لیدر
3
قیمت نسبت به بازار
5
مسافر در سفر
نوشته شده در 5 خرداد 1396
report-icon گزارش

با ذکر این نکته که خودم خیلی کم پیش میاد با تور سفر کنم توضیح خودم رو شروع میکنم...مدتی بود که دنبال تور بمبئی میگشتم تا پدر و مادرم رو راهی سفر کنم...تو این سفر قرار بود دو نفر از دوستانشون هم اونا رو همراهی کنن...با توجه به اینکه قبلا هم با تور به مثلث طلائی هندوستان سفر کرده بودن و حسابی بهشون خوش گذشته بود تصمیم داشتن به نقطه ای دیگه از این کشور زیبا و تاریخی سفر کنن...بار قبل به دلیل وقت کم سریع تور رو براشون رزرو کردم و زیاد به آژانس توجه نکردم...اینبار قضیه یکم فرق میکرد...من دنبال تور یک هفته ای بمبئی بودم که در سایت خوب لست سکند فقط آژانس لاچین سیر بود که این پکیج رو ارائه میکرد...قبلا راجع به خوبیهای لاچین سیر و دست اول بودنشون زیاد شنیده بودم ... تصمیم گرفتم از طریق همین آژانس تور رو رزرو کنم...با تماس با آژانس و تحویل مدارک کارهای ثبتنام به سرعت انجام شد و برای دو روز بعد وقت سفارت دادن....بعد از چند روز از طرف آژانس تماس گرفتن و گفتن هتل مورد نظر جا نمیده و چندتا پیشنهاد دادن که هتل رو جا به جا کنن...راستش اولش حسابی عصابانی شدم و هیچکدوم از پیشنهادها رو قبول نکردم و قرار گذاشتم تا حضوری برم آژانس و مشکل رو حل کنیم...بعد از رسیدن به آژانس جناب آقای اکبریان با صبر و روی خوش شروع به توضیح دادن کردن که من هم بعد از توضیحاتشون قانع شدم...چند تا پیشنهاد مختلف دادن یکی اینکه تاریخ رو تغییر بدن یکی اینکه هتل هم ریت با هتل انتخابی رو جایگزین کنن و دیگری اینکه تور بمبئی تک رو به بمبئی گوا چنج کنن...با صحبتهایی که جناب اکبریان کردن به این نتیجه رسیده بودم که 7 روز بمبئی شاید یکم براشون خسته کننده باشه...درخواست تغییر تور رو دادم و با لطف جناب اکبریان در همون تاریخ تور بمبئی گوا رو رزرو کردم....همکاری آژانس برای تغییر تور قابل ستایش بود...همچنین سرکار خانم قیومی هم حسابی زحمت کشیدن که ازشون تشکر میکنم...

بیشتر
برخورد و دانش پرسنل
5
موقعیت فیزیکی آژانس
5
تحویل به موقع مدارک
5
پشتیبانی در طول سفر
5
پایبندی به مفاد قرارداد
5
تعهد و مسئولیت پذیری تور لیدر
5
قیمت نسبت به بازار
5
طاهره رضازاده
نوشته شده در 14 مهر 1396
report-icon گزارش

با توجه به اینکه ما از شهر دیگه ای اقدام کردیم برای تور بالی. پرسنل خوب آژانس به موقع کارهای ما جهت ویزا و رزرو هتل رو انجام دادن همه تلاششون رو برای تجربه یک سفر خوب برای ما به کار بردن. تمام مراحل بدون حضور ما ، به موقع و از طریق تلفن و تلگرام انجام شد. همه چیز طبق قرارداد و قولی که داده بودن صورت گرفت . تور لیدر به موقع در فرودگاه حضور داشتن. و تورهای جزیره هم عالی برگزار شد. فکر میکنم بیشترین نمره این آژانس در بخش متعهد بودن اونها خواهد بود.

بیشتر
برخورد و دانش پرسنل
5
موقعیت فیزیکی آژانس
3
تحویل به موقع مدارک
5
پشتیبانی در طول سفر
3
پایبندی به مفاد قرارداد
5
تعهد و مسئولیت پذیری تور لیدر
4
قیمت نسبت به بازار
3
پانته آ میرمحمدی
نوشته شده در 10 مهر 1396
report-icon گزارش

در سایت گردشگرها متن نقدم را نسبت به تور برگزار شده بودروم توسط این آژانس بیان کردم که متاسفانه بعید میدونم که نمایش داده شودچون متاسفانه منظور از این نظرسنجی ها ثبت واقعیت و احیانا تلاش برای جبران مشکلات و نقایص کار نیست و صرفا به صرف تشویق و تمجید کاذب و ناجوانمردانست.معضلات موجود از بی مسئولیتی و عدم تعهد حرفه ای کارمندان اژانس مورد نظرنسبت به تور خریداری شده و عدم تحویل درست و بموقع مدارک شروع میشه تا اطلاع رسانی غلط نسبت به شرایط سفر،ساعات پروازی بسیار نامتعارف وبحران زده و متعاقبش قرارداد با شرکت بسیار نامنظم و بی برنامه لیدر تور به نام سیبا تور و از همه اینها مهمتر و حساستر قرارداد با فرودگاه متروکه و بسیار دور از مقصد دنیزلی است که با فاصله حدودا دو ساعت و نیم از فرودگاه ازمیر و فاصله شش ساعت از بودروم،کلیه مسافران بینوای این آژانس را دربدر جاده تاریک و باریک و پیچ در پیچ و بدون رفت و آمد و بسیار خطرناک و کوهستانی کرده بود یعنی قابل انکار نیست جان بر کف بودن ما بیچارگانی که با صرف هزینه گزاف و با یک دنیا امید به داشتن سفری متفاوت از زندگی روزمره خودمان را به یک چنین مجریان توری میسپاریم.من پس از ده سفر برای اولین بار است که نقد میگذارم و همه شرایط سخت سفرهای قبلیم رو بالاخره با یک توجیهی قابل هضم میکردم ولی این یکی بسیار برایم دردناک و آزارنده بود چون علاوه بر تکرار مصائب همیشگی تورهای خارجی برای ایرانیان،بی مقدار و بی ارزشتر شدن توسط هموطنان شریف و بجد مسلمانمان هم به اون اضافه شده بود.

بیشتر
برخورد و دانش پرسنل
2
موقعیت فیزیکی آژانس
4
تحویل به موقع مدارک
1
پشتیبانی در طول سفر
1
پایبندی به مفاد قرارداد
1
تعهد و مسئولیت پذیری تور لیدر
1
قیمت نسبت به بازار
2
آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت در این آژانس کار می کنم