Close
رستوران

جزیره سنتوزا

Sentosa Island

Sentosa Island (2).jpg
Sentosa Island (1).jpg
Sentosa Island (3).jpg
Sentosa Island (5).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • جزایر

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند روزبه شهنواز
  نقدها:
  گزارش
  جزيره گنج
  توصیه شده توسط کاربر

  سنتوزا جزيره‌ى تفريحى كوچكى در حاشيه‌ى سنگاپور است كه بسيار ديدنیست و جالب اينكه ساحل و دريايش بسيار شبيه به سواحل مالديو است.
  البته من به مالديو سفر نداشته‌ام اما در عكسها ديده‌ام كه شباهت زیادی به اينجا دارد!
  این جزیره طبیعتی بی‌نظیر دارد و بهشت گردشگران نامیست برازنده‌اش. تفریحات دریایی و ورزشی، ساحل نقره‌فام‌، طبیعت بی‌بدیل، آبی لایتنهایی، رستورانها و هتلهای لوکس، پاساژها و مراکز خرید متعدد و... اینجا را به مکانی رویایی تبدیل کرده براى خانواده ها و شهربازى و پارك آبى مجهزش هم كودكان را حسابى سرگرم ميكند.
  ديدن اينجا را به همه ى مسافران سنگاپور پيشنهاد ميكنم كه بسيار با ارزش است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند زهره دشتی
  نقدها:
  گزارش
  جزیره سنتوزا
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از جاذبه های دیدنی سنگاپور جزیره سنتوزاست. این جزیده سه ایستگاهاصلی دارد که در ایستگاه اول شهربازی معروف یونیورسال قرار دارد و در ایستگاه های بعدی ساحل زیبای دریا و بازی ها و تفریحات آبی. دو ساحل معروف جزیره پالاوان و سیلوسو هستند که امکان جابجایی بین آنها از طریق شاتل های جزیره موجود است. در پالاوان پل معلق چوبی بزرگی وجود دارد که از جذابیت های این ساحل است. همچنین در ساحل های جزیره امکان شنا و آب تنی نیز وجود دارد.
  برای رسیدن به سنتوزا دو راه تله کابین و قطار اکسپرس از پاساژ ویوو سیتی سنگاپور وجود دارد که قطار به مراتب کم هزینه تر است. داخل جزیره کافه ها و رستوران های متعددی وجود دارد همچنین فروشگاه زنجیره ای سون الون نیز در سیلوسو شعبه دارد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Mohammad Shams
  نقدها:
  گزارش
  جزیره سنتوزا
  توصیه شده توسط کاربر

  جزیره زیبای سنتوزا در قسمت جنوبی شهر سنگاپور قرار گرفته و جاذبه ها و تفریحات بی شماری را در خود جای داده است.
  شهر بازی یونیورسال استودیو، سواحل زیبای پالاوان و سیلوسو، تله کابین سنتوزا، موزه مادام توسو و مجسمه مرلیون سنتوزا از جمله مهم ترین جاذبه های شهر سنگاپور هستند که در این جزیره زیبا قرار گرفته اند.

  حمل و نقل در جزیره سنتوزا از طریق منوریل امکان پذیر بوده که استفاده از آن داخل جزیره رایگان است. همچنین با استفاده از این منوریل رایگان می‌توانید به مرکز خرید ویوو سیتی در منطقه هاربر فرونت بروید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Nedajrg
  نقدها:
  گزارش
  جزیره سنتوزا
  توصیه شده توسط کاربر

  در جنوب سنگاپور جزیره تفریحی زیبایی به نام سنتوزا واقع شده است. در این جزیره هتلهای بسیار شیک، سواحل ماسه ای زیبا، آکواریوم، پارک پروانه ها، پارک آبی و از همه مهمتر شهربازی یونیورسال واقع شده است. برای رسیدن به این جزیره می توانید هم از طریق تله کابین، هم مترو و هم ماشین استفاده کنید. از طرفی مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری نیز به سمت جزیره وجود دارد. هزینه هتلهای جزیره بالاست ولی میتوان طی چند روز از تفریحات آن استفاده کرد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Maryam
  نقدها:
  گزارش
  جزیره سنتوزا
  توصیه شده توسط کاربر

  جزیره سنتوزایک جزیره مصنوعی است که اختصاصابرای تفریح وسرگرمی ساخته شده است این مجموعه بزرگ وتماشایی جاذبه های بی شماری رابه مسافران ارائه می دهدباسوارشدن تلکابین میتوانیدبه سمت. جزیره می توانیدازمناطق خارق العاده اطرافتان لذت ببریدبازدیدکنندگان ازهرسنی ازداشتن این همه انتخاب وسرگرمی شگفت زده خواهندشد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: