Close
رستوران

موزه تاریخ ملی

State Historical Museum

State Historical Museum (2).jpg
State Historical Museum (1).jpg
State Historical Museum (3).jpg
State Historical Museum (4).jpg
State Historical Museum (5).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • موزه های تاریخی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • Majid.m.Lahiji
  نقدها:
  گزارش

  از مهمترین ویژگیهای میدان سرخ، وجود موزه ی تاریخ ملی در قسمت ورودی میدان سرخ است.
  این موزه به نمایش تاریخ به وجود آمدن روسیه و تمدن و دولتهای مختلف در زمان شوروی سابق پرداخته شده.
  بازدید از این موزه با پرداخت 500روبل، امکان پذیر است.
  اگر به تاریخ و موزه گردی علاقمند هستید، میتوانید از این موزه بازدید کنید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Nedajrg
  نقدها:
  گزارش
  موزه تاریخ ملی روسیه
  توصیه شده توسط کاربر

  این موزه با نمای آجری قرمز رنگ و زیبای خود در حد فاصل میدان مانژ و میدان سرخ قرار گرفته است. این موزه با حدود یک میلیون قطعه آثار با ارزش یکی از مهمترین موزه های اشیا قدیمی در روسیه می باشد و با وجود اهمیت زیاد این مومزه اکثر گردشگران فقط به دیدن نمای خارجی ساختمان بسنده می کنند. بخشی از این موزه متعلق به آثاری قبل از تاریخ میلادی و متعلق به اقوامی است که در آن زمان زندگی می کردند تا آثار تاریخی و نقاشی قرون وسطی تا قرن بیستم است. ورودی موزه 500 روبل بوده و راهنمای صوتی نیز دارد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • ادریس بهرام پور
  نقدها:
  گزارش
  موزه تاریخ ملی روسیه
  توصیه شده توسط کاربر

  اولین جایی که برای بازدید از مسکو و در واقع روسیه انتخاب کردیم، موزه تاریخ ملی بود. ساختمانی بسیار زیبا از بیرون دارد. ورودی برای هر نفر 500 روبل بود. موزه به این صورت است که شما از اولین نشانه های حیات بشر در سرزمین روسیه از قفقاز گرفته تا سیبری را تا دوران معاصر در این موزه می توانید تماشا کنید ! موزه واقعا بزرگ و جامع است و برای خودش روسوپدیایی محسوب میشود. معماری داخلی بنا ساده است و مگر در برخی سالن ها نقاشی های دیواری جالب و زیبایی به چشم میخورد بقیه جاها کاملا معمولی و کاربردی است. نکته ای که باید بگم خدممتتون این است که پس از قرار دادن وسایلتون تو کمد های زیر زمین و دادن رمز 3 رقمی و فقل کردن اون، یا رمز رو خیلی ساده انتخاب کنید یا جایی بنویسید چون من رمز رو یادم رفت و حدود نیم ساعتی وقتمون بخاطر اومدن مسیول این کمد ها و باز کردنش برامون گرفته شد، باید چندتا کاغذ بنویسید و امضا کنید و خلاصه این هم تجربه ای بود که گفتم در اختیار دوستان قرار بدم. موزه بسیار جامع است و اگر به تاریخ علاقه مندید و برای آشنایی بهتر با تاریخ کشوری که به آن سفر کرده اید اینجا را نگاهی بیاندازید بد نیست. حداقل 2 ساعت وقت شما را لازم دارد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • هانا صالحی
  نقدها:
  گزارش
  موزه تاریخ ملی روسیه
  توصیه شده توسط کاربر

  موزه تاریخ ملی روسیه در ضلع جنوبی میدان سرخ شهر مسکو قرار دارد. بنای موزه سرخ رنگ و بسیار دیدنی و زیباست و در قرن 19 ساخته شده است و اولین داروخانه روسیه در این مکان احداث شده است. در این موزه آثاری از قبایلی که پیش از تاریخ در روسیه ساکن بوده اند قرار دارد و همچنین آثاری از وجود ماموت ها را به نمایش گذاشته اند. آثار این موزه بسیار متنوع است از عاج ماموت گرفته تا کتاب و آثار هنری، لباس و اشیای زندگی عادی مردم و زیورآلات و مجسمه های طلایی و فلزی. ساعت بازدید این موزه از 10 صبح تا 6عصر است و روزهای سه شنبه تعطیل است. بلیط ورودی برای هر نفر 500 روبل است. وزمان لازم برای بازدید حداقل 2 ساعت میباشد. نزدیکترین ایستگاه مترو اوخوتنی راید است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: