Close
رستوران

پیست دوچرخه سواری کیش

Kish Track Cycling

پیست دوچرخه سواری کیش (1).jpg
پیست دوچرخه سواری کیش (2).jpg
پیست دوچرخه سواری کیش (3).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • مراکز و خدمات تفریحی و گردشگری

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند Ali_TRK
  نقدها:
  گزارش
  رينگ سبز جذاب جزيره
  توصیه شده توسط کاربر

  پيست دوچرخه سوارى جزيره به صورت يك رينگ سبز رنگ دور تا دور جزيره و موازى خط ساحلى كشيده شده است و مخصوص تردد انواع دوچرخه و سه چرخه و موتور برقى است.
  براى كرايه ى انواع دوچرخه و موتور برقى، ايستگاه هايى در نقاط مختلف جزيره به وفور قرار گرفته كه مى تونيد دوچرخه يك نفره( ساعتى ١٥ هزار تومان و روزى ١٥٠) ، دوچرخه دو نفره (ساعتى ٢٠ و روزى ٢٠٠ هزار تومان) ، موتور برقى (ساعتى ٦٠-٧٠ هزار تومان) با ارائه كارت شناسايى كرايه كنيد.
  بعد از اينكه دوچرخه يا موتورتون رو گرفتيد مى تونيد بعضى جاها از مسير خارج شده و پياده بشيد و از مناظر لذت ببريد، مثل ما كه اسكله مرجان يا سرديس يا بعضى جاهاى ديگه پياده مى شديم و از مناظر بكر و زيباى جزيره استفاده مى كرديم.
  در مجموع پيست دوچرخه سوارى جزيره از بهترين و جذاب ترين تفريحات و جاذبه هاى جزيره است كه مطمئنا هر كسى لذت مى بره. ما كه دو روز رفتيم و قطعا وقت داشتيم باز هم مى رفتيم!

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند ثمین شهرستانی
  نقدها:
  گزارش
  پیست دوچرخه سواری کیش
  توصیه شده توسط کاربر

  یک جاده مخصوص دوچرخه سواری و موتوربرقی سواری در امتداد ساحل که مانند یه کمربند دور جزیره است.
  یه جاهایی مثل عکس اول پیست از ساحل زیبای سیمرغ میگذره،یه جاهایی مثل عکس دوم که در پارک هور است این پیست نیاز به تعمیرات دارد.
  از یه جایی مثل عکس های ۵و۶ دیگه این پیست نه سبزه نه چراغ داره.
  و یه جاهایی حوالی پارک دلفین ها هم این پیست بسیار زیبا و دلربا شده.
  من توصیه میکنم دوچرخه ها را از پارک کیبل اسکی یا ساحل مرجان رنت کنید و مسیر را به سمت جنوب جزیره پیش بگیرید.
  قطعا از دیدن ساحل زیبا و دنج و آرامش این جاده شگفت زده و سرشار از آرامش خواهید شد.
  قیمت دوچرخه بزرگسال به ازای هر ساعت:۱۵
  قیمت دوچرخه کودک به ازای هر ساعت:۱۰
  قیمت موتور برقی بزرگ و مجهز:۱۴۰
  قیمت موتور برقی متوسط:۶۰
  #گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Mahboubeh
  نقدها:
  گزارش
  مسیر دوچرخه سواری
  توصیه شده توسط کاربر

  مسیر دوچرخه جزیره کیش نوار سبزی که دور تا دور جزیره و تقریبا نزدیک نوار ساحلی و به موازات جاده اصلی ماشین رو کشیده‌شده کسانی که به دوچرخه یا سه چرخه و موتور شارژی علاقه دارند از ایستگاه هایی که بعضی جاها مثلا نزدیک پارک ها و هتل ها قرار داره کرایه می کنند هزینه ش ‌به طور ساعتی حساب می شه و یک کارت شناسایی امانت نگه می دارن تا وقتی وسیله رو به همون ایستگاه برگردونیم. گشت جزیره با دوچرخه تفریح خوبی برای مسافران محسوب می شه. همون اول وسیله‌رو بررسی کنید درست باشه. روشنایی کافی برای مسیر در شب هم داره. فکر می کنم این ایستگاه ها مربوط به بخش خصوصی باشه و کرایه دوچرخه ساعتی۱۵ هزار تومان‌ هست. طی کردن تمام این مسیر زمان زیادی می بره.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Reza
  نقدها:
  گزارش
  دوچرخه سواری(بهترین جاذبه کیش)
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام. بی شک یکی از بهترین و مفرحترین تفریحات در جزیره کیش دوچرخه سواری است. در این جزیره یک پیست دور تا دور جزیره کشیده شده است که 51 کیلومترطول دارد و کاملا مستقل از مسیر ماشین رو هستش. به حدی این مسیر زیبا و دیدنی هست که به نظر من بهترین تفریح در کیش همینه. مراکز متعدد اجاره دوچرخه با قیمتهای بسیار مناسب(اون موقع هر ساعت 10000 تومان بود) در گوشه گوشه سواحل و پارکهای معروف این جزیره هستند که کارت شناسایی می خوان ازتون بابت ودیعه برگشت دوچرخه. دقت کنید که دوچرخه ترمز مناسب داشته باشه. در این پیست شما بسته به توان جسمیتون می تونید تمامی اسکله ها(حتی کشتی یونانی) ، سواحل و اکثر جاذبه های طبیعی کیش رو ببینید و برای شما خاطره ای فراموش نشدنی رقم خواهد زد. کل این پیست رو فکر نکنم بتونید کمتر از سه ساعت طی کنید. اما پیشنهاد می کنم حتما کرایه کنید و حداقل قسمتهای آباد و توریستی کیش که حاشیه این پیست واقع شده است را ببینید. ما در طول اقامت سه مرتبه دوچرخه سواری کردیم و بسیار لذت بردیم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: