Close
رستوران

سوچا زاوسنهو سیگموندا فرویدا

Socha zavEseneho Sigmunda Freuda

Socha zavEseneho Sigmunda Freuda (2).png
Socha zavEseneho Sigmunda Freuda (1).png
Socha zavEseneho Sigmunda Freuda (3).png
Socha zavEseneho Sigmunda Freuda (4).png
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

مجسمه معروف Man Hanging Out در پراگ قرار دارد.

نوع جاذبه:
 • دیدنی ها

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند سعید عسکریان
  نقدها:
  گزارش
  المانی عجیب!
  توصیه شده توسط کاربر

  دقیقاً در انتهای خیابان Husova و در تلاقی با خیابان Betlemske nam اگر به آسمان نظاره کنید، مجسمه بسیار خاصی در آن موقعیت خواهید دید. مجسمه مردی که از یک تیر منشعب از سقف یک ساختمان، با یک دست آویزان است، The Man Hanging Out،
  در هنگام بازدید از این المان، وجه اشتراکی با آن مجسمه در خود احساس کردم، من در آن صبحگاه سکوت و آرامش را در کوچه پس کوچه پراگ، لمس می کردم و آن مجسمه هم، علیرغم معلق بودن، در حالیکه یک دستش در جیبش بود، سرشار از آرامش بود.
  مطمئناٌ، یک رهگذر عادی، از دیدن مجسمه محروم خواهد بود، مگر اینکه سر به آسمان نهد و یا مثل من، دانسته از آن مکان بازدید کند، بدون اغراق، دیدن این مجسمه از راه دور، با اقدام به خودکشی اشتباه گرفته می شود.
  این المان نیز، یکی دیگر از آثار دیوید چرنی، مجسمه ساز مشهور چکی است که در سال 1996 ساخته و نصب شده است. از این مجسمه 220 سانتی متری که تصویر زیگموند فروید Sigmunda Freuda روان پزشک و متخصص مغز و اعصاب اتریشی است، تعابیر مختلفی برداشت می شود، از خودکشی و ارتداد فروید گرفته تا اینکه فروید بر روی ناشناخته های هر شخص، تاکید داشت و تعبیر دیگر اینکه، فروید، استاد روانکاوی، نگرانی های خود را در مورد کارهایی که می تواند در این دنیای آشفته انجام دهد، بیان می کند و...

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Mr NvB
  نقدها:
  گزارش
  مجسمه مرد آویزان!  (Man Hanging Out)
  توصیه شده توسط کاربر

  زماني كه در پراگ قديم ميزنيد ، همه جا را با دقت نگاه كنيد . مخصوصا بالاي سرتان را ! شايد مجسمه ی فردی را در حالي كه از يك ميله آويزان شده است ببينيد . يكي از جاذبه هاي شهر پراگ كه تقريبا به چشم كمتر كسي هم مي آيد ، مجسمه  انسان آويزان شده ، مي باشد . اين شخص كسي نيست جز فرويد ( روانشناس معروف ) !

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: