Close
رستوران

پارک شهر کیش

Kish City Park

2559-j6gnc2usGeKXqVd5hqo4.jpeg
City Park (2).jpg
City Park (1).jpg
City Park (3).jpg
City Park (4).jpg
City Park (5).jpg
City Park (6).jpg
City Park (7).jpg
City Park (8).jpg
city-park-kish.JPG
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نخستین پارک شهر جزیره کیش، در زمینی به مساحت ۱۰۸ هزار مترمربع (۱۰/۸ هکتار)، مجهز به فضاهای سبز و بازی و دریاچه مصنوعی، همزمان با دومین روز از سال ۹۳ به بهره برداری رسید. این پارک بزرگ، برای پر کردن اوقات فراغت گردشگران و مسافران ایجاد شده که امکانات بی نظیری داره. دریاچه مصنوعی ایجاد شده در پارک، اولین دریاچه بزرگ کیشه که در آن ۲۰ تا ۳۰ قایق پدالو به آب انداخته شده تا خانواده ها در فضایی آرام به تفریح بپردازند. ۴۵ درصد مساحت این پارک فضای سبزه. ضمن اینکه آلاچیق هایی برای استراحت و اسکان خانواده ها در آن تعبیه شده تا در مدت حضور، گردشگر در پارک از فضاهای ایجاد شده بهترین استفاده رو ببره. برخی فضاهای این پارک، از جمله محوطه بازی کودکان، طوری طراحی شده، که تا فصل تابستان مسقف شده و قابلیت استفاده رو خواهد داشت و مردم می تونن از این فضاها در ایام گرم سال استفاده بهینه داشته باشن. در این پارک علاوه بر فضاهای سبز، دریاچه مصنوعی، فضای ورزش و تندرستی، پیست دوچرخه و اسکیت، آب نمای و میدان گل، فضاسازی مناسبی برای استفاده معلولان هم صورت گرفته و چندین المان هم نصب شده.

نوع جاذبه:
 • سایر

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • ثمین شهرستانی
  نقدها:
  گزارش
  پارک شهر کیش
  توصیه شده توسط کاربر

  این پارک زیبا که ساحلی نیست در مرکز جزیره کیش یعنی میدان امیرکبیر واقع شده است.دارای استخر زیبایی است که در روز مرغابی ها و غازها در آن در حال شنا هستند. زمین های بازی کودکان متنوع و مجهز است و علاوه بر ان دارای چندین زمین مخصوص بازی های توپی مانند والیبال،بسکتبال و فوتبال است.امکاناتی مثل میز پینگ پونگ هم مهیا ست. این پارک دارای چندین کافی شاپ و مغازه فروش خوراکی جات است و امکانات رفاهی آن نظیر پارکینگ،نمازخانه و سرویس ها تکمیل می باشد.
  #گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Mahboubeh
  نقدها:
  گزارش
  پارکی داخل شهر
  توصیه شده توسط کاربر

  پارک شهر کیش یک مکان برای بازی بچه ها داشت. روز کسی دیده‌نمی شد من مدتی داخل پارک نشستم گل و گیاه زیاد داشت مکانش هم نزدیک میدان امیرکبیر و یکی از ورودی هاش روبه روی هتل سورینت مریم کیش بود. شب ها جنب و جوش بیشتری داشت. برای کسانی که هتلشون نزدیک به اونجاست خوب بود.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: