Close
رستوران

پارک شهر کیش

City Park

2559-j6gnc2usGeKXqVd5hqo4.jpeg
City Park (2).jpg
City Park (1).jpg
City Park (3).jpg
City Park (4).jpg
City Park (5).jpg
City Park (6).jpg
City Park (7).jpg
City Park (8).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نخستین پارک شهر جزیره کیش، در زمینی به مساحت ۱۰۸ هزار مترمربع (۱۰/۸ هکتار)، مجهز به فضاهای سبز و بازی و دریاچه مصنوعی، همزمان با دومین روز از سال ۹۳ به بهره برداری رسید. این پارک بزرگ، برای پر کردن اوقات فراغت گردشگران و مسافران ایجاد شده که امکانات بی نظیری داره. دریاچه مصنوعی ایجاد شده در پارک، اولین دریاچه بزرگ کیشه که در آن ۲۰ تا ۳۰ قایق پدالو به آب انداخته شده تا خانواده ها در فضایی آرام به تفریح بپردازند. ۴۵ درصد مساحت این پارک فضای سبزه. ضمن اینکه آلاچیق هایی برای استراحت و اسکان خانواده ها در آن تعبیه شده تا در مدت حضور، گردشگر در پارک از فضاهای ایجاد شده بهترین استفاده رو ببره. برخی فضاهای این پارک، از جمله محوطه بازی کودکان، طوری طراحی شده، که تا فصل تابستان مسقف شده و قابلیت استفاده رو خواهد داشت و مردم می تونن از این فضاها در ایام گرم سال استفاده بهینه داشته باشن. در این پارک علاوه بر فضاهای سبز، دریاچه مصنوعی، فضای ورزش و تندرستی، پیست دوچرخه و اسکیت، آب نمای و میدان گل، فضاسازی مناسبی برای استفاده معلولان هم صورت گرفته و چندین المان هم نصب شده.

نوع جاذبه:
 • جاذبه تفریحی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • Reza
  نقدها:
  گزارش
  پارک ساحلی زیبا
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام. این پارک جنب اسکله بزرگ تفریحی کیش قرار دارد. در این پارک ساحلی که به موازات دریا کشیده شده و طول زیاد و عرض نسبتا کمی دارد رستوران و کافی شاپهایی قرار دارند که استفاده از آنها به سبب اینکه ویو دریا دارند بسیار لذت بخش است. در این پارک زیبا آبنما و تفریحات بازی بچه ها نیز وجود دارد و شبها که چراغها روشن می شوند زیباتر خواهد شد. در این پارک مجسمه های حیوانات و تونلهای فلزی تزئینی گلکاری شده و درختان اقلیم جنوب کشور رو نیز خواهید دید. آلاچیقهای مسقف نیز وجود دارد. ما در طول اقامت در کیش چندین بار به این پارک سر زدیم و از کلبه ناردونه(همون شانار(محصولات مشتق انار)) استفاده کردیم. در کل دیدن این پارک بالاخص در شب به سبب موقعیت خوبی که دارد را پیشنهاد می کنم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Mahboubeh
  نقدها:
  گزارش
  پارکی داخل شهر
  توصیه شده توسط کاربر

  پارک شهر کیش یک مکان برای بازی بچه ها داشت. روز کسی دیده‌نمی شد من مدتی داخل پارک نشستم گل و گیاه زیاد داشت مکانش هم نزدیک میدان امیرکبیر و یکی از ورودی هاش روبه روی هتل سورینت مریم کیش بود. شب ها جنب و جوش بیشتری داشت. برای کسانی که هتلشون نزدیک به اونجاست خوب بود.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: