Close
رستوران

پلاژ بانوان کیش

Kish Women's Beach

2567-fi8cmvdfQINOawrhe8ly.jpeg
Women's Beach Kish (1).jpg
Women's Beach Kish (1).gif
Women's Beach Kish (2).jpg
Women's Beach Kish (3).jpg
Women's Beach Kish (4).jpg
Women's Beach Kish (6).jpg
Women's Beach Kish (7).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

در ساحل شمالی جزیره و رو به روی اداره مخابرات، پلاژ ویژه بانوان قرار داره که با امکاناتی خوب به گردشگران خدمات مناسبی ارائه می دهد. از امکانات آن می توان به دوش آب شیرین، سالن بدنسازی و نورپردازی مناسب اشاره کرد.

پروژه کلوب بانوان کیش در شهر کیش در کنار اسکله ای نیم دایره شکل در داخل دریا و در ساحل جانمائی شده است. این ساختمان با ایده ی اصلی که بر اساس محدودیت دید به داخل محدوده ی پلاژ از اطراف برای بانوان طراحی شده است و در اصل سایه بانی است که بصورت سطحی شیب دار بر پلانی نیم دایره که تمام کننده ی اسکله موجود است بر سازه ای فلزی دارای سطح پوشش 5/42 متر و ارتفاع 18 متر که هر 22/5 متر تکرار میشود و با سازه ی سبک فلزی پوسته را ایجاد کرده و کاربری های خدماتی و رفاهی شامل استخر و سالنهای ورزشی، سالنهای مد و آرایشگاه در زیر این پوسته با سازه ای جانمائی شده است و ساحلی را در حدود 20 هزار متر مربع در محدوده ی پوششی سقف ایجاد کرده است که استفاده از این فضا را برای بانوان به صورت آزاد امکان پذیر کرده است.

این محوطه بدلیل اینکه فقط تایم خاصی در شبانه روز قابل استفاده است و فقط بانوان از آن استفاده می کنند، دارای ساحلی بسیار بکر است شنا در این منطقه واقعا تجربه متفاوتی برای بانوان خواهد بود شما می توانید در فاصله یک تا دو متری خشکی در بین ماهیان زیبا با رنگهای شگفت انگیز شنا کنید، دمای مطبوع آب که حتی در فصلهای سرد هم گرم و مطبوع است شنا را در این منطقه لذت بخش کرده است. آبهای گرم خلیج فارس شفاف است و تا چند متر داخل آب کف دریا قابل مشاهده است، آفتاب کیش همواره داغ است حتی در فصل زمستان سعی کنید همیشه از روغن بدن و کرمهای ضد آفتاب در کنار ساحل استفاده کنید.

نوع جاذبه:
 • سواحل

تصاویر کاربران

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند پروین توافقی
  نقدها:
  گزارش
  پلاژی تمیز و دوستداشتنی
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از بهترین تفریحاته کیش همین پلاژ بانوانه.بسیار تمیزه.ناجی ها حواسشون حسابی جمع هستش و با خیال راحت میشه شنا کرد.یه وقتاییکه باد زیاده یه عالمه ماهی میاد نزدیکه ساحل که واقعاً زیبان و شنا در کنارشون لذت بخشه .نقش حنا و بافت مو و ماساژ هم ارائه میدن.رستوراناش به حالته غرفه غرفه هستن و همه نوع غذایی دارن .البته بیشترین چیزی که میچسبه آبدوغ خیار هستش .آفتاب از اواخر خرداد تا اواخر شهریور حسابی داغه و بدجوری میسوزونه اگه حواستون نباشه ممکنه. بدجوری در سفر مریض بشین.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: