Close
رستوران

میدان کلیسا

Cathedral Square

4894-T8h6KilLTMPwHMWJ9F1j.jpeg
4894-3WVjGecHkXma2l1fUIig.jpeg
Cathedral Square (1).jpg
Cathedral Square (2).JPG
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

این بخش مذهبی از کرملین چندین کلیسا و ایوان دی گریت بل تاور (Ivan the Great Bell Tower)، برج مراقبت از کرملین با 21 زنگ هشدار را در خود جای داده است.

نوع جاذبه:
 • محله های تاریخی
 • بناها و مجسمه های تاریخی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند روزبه شهنواز
  نقدها:
  گزارش
  شکوهِ کلیسا
  توصیه شده توسط کاربر

  مجموعه ی بزرگ کرملین با دیوارهای قرمز و باروهای بلند علاوه بر کاربری سیاسی و ساختمان های مهم دولتی، چند کلیسای زیبا و باشکوه هم دارد که از فاخرترین جاذبه های گردشگری مسکو محسوب می شود.
  کلیسای عروج، کلیسای جامع میکائیل، کلیسای بشارتِ مسیح، کلیسای حواریون و ... از اماکن مذهبی محوطه کرملین بوده که اصطلاحا به این مجموعه ی مذهبی میدان کلیسا می گویند.
  در طول تاریخ، بسیاری از جشنهای عروسی و تاج گذاری تزارها در این کلیساها برگزار شده اند،این کلیساها با گنبدهای زردِ طلایی و طراحی داخلی زیبا شامل نقاشی های خیره کننده ی سقفها و دیوارها دل هر گردشگری را می رباید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند فاطمه خرقه پوش
  نقدها:
  گزارش
  میدان کلیساها
  توصیه شده توسط کاربر

  #میدان_کلیساها در شهر #مسکو و در داخل محوطه کاخ کرملین در کنار شاه توپ و شاه زنگ میباشد، برای دیدن این میدان باید در ابتدا به پارک الکساندر بروید و بلیط ورودی به مجموعه کاخ کرملین را تهیه کنید و پس از بازرسی کاملا حرفه ای وارد محوطه کاخ شوید و در سمت راست از کنار توپ و ناقوس به سمت میدان کلیساها بروید.
  در این میدان چندین تا کلیسا با مذاهب مختلف در کنار یکدیگر و دور تا دور هم جمع شده اند و میدانی را به وجود آورده اند که برخی از این کلیساها بازدیدشان رایگان میباشد و برخی هم باید برای بازدیدشان بلیط جداگانه خریداری کنید.
  حال و هوای عجیبی داره این مکان و جالبتر اینکه چندین تا مذهب متفاوت در کنار هم و در کلیساهای پیرو خودشان به عبادت مشغول میباشند.
  حتما در سفرتان به مسکو به بازدید از کاخ کرملین و این میدان که در قلب محوطه کاخ میباشد بروید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند نادر مزرعه شادی
  نقدها:
  گزارش
  میدانی تاریخی
  توصیه شده توسط کاربر

  این میدان در قلب مسکو و کرملین قرار دارد. برای بازدید از این میدان باید بلیت ورود به محوطه کاخ را تهیه کرد. بعد از بازدید از شاه توپ و ناقوس تزار وارد میدانی می‌شوید که سه کلیسا آن را احاطه کرده است. یکی از کلیساها برای تاجگذاری تزارها در آن بیشتر مشهور است و دیگری مدفن دو تن از پادشاهان تزار است. معماری این کلیساها بسیار زیبا و با رنگ طلایی بسیار خیره کننده است.
  برای بازدید از داخل کلیساهای اشاره شده به مانند موزه جواهرات سلطنتی باید بلیت مجزا تهیه کرد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: