Close
رستوران

چیل آوت آیس لانژ

Chillout Ice Lounge

Chillout Ice Lounge-02.jpg
Chillout Ice Lounge-01.jpg
Chillout Ice Lounge-03.jpg
Chillout Ice Lounge-05.jpg
Chillout Ice Lounge-04.jpg
Chillout Ice Lounge-06.jpg
Chillout Ice Lounge-07.jpg
Chillout Ice Lounge-08.jpg
Chillout Ice Lounge-09.jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

چیل آوت آیس لانژ توسط شرف هاسپیتالیتی (Sharaf Hospitality) در سال ۲۰۰۷ میلادی ساخته شده است و اولین سالن یخی خاورمیانه محسوب می شود. این سالن در سال ۲۰۱۴ بازسازی شده است. در چیل آوت آیس لانژ مجسمه های یخی و دکوراسیون چشم‌گیری وجود دارد که همگی در دمای منفی ۶ درجه نگهداری می شوند و یک تجربه فراموش نشدنی و خنک برای بازدیدکنندگان به وجود می آورند. در این سالن نوشیدنی‌ و غذاهای گرم هم وجود دارد که باعث می شود مهمانان سرما را فراموش کنند. زمانی که بازدیدکنندگان به اینجا می آیند به آنها یک ژاکت ضخیم کلاه دار داده می شود تا در مقابل سرما گرم بمانند.

نوع جاذبه:
 • سایر

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند Lahiji_majid
  نقدها:
  گزارش
  کافه یخی در گرمای 40درجه ی دبی!
  توصیه شده توسط کاربر

  قبل از سفر به دبی، لیستی از جاذبه های عجیب در دبی را آماده کرده بودم. یکی از گزینه های حتمی من، کافه یخی چیل اوت بود.
  خوشبختانه هزینه ی این کافه هم با خرید ووچرف به نصف کاهش پیدا میکرد.
  در حالت عادی هزینه ی ورودی به ازای هر نفر، 80 درهم بود که ما برای دو نفر این مبلغ را پرداخت کردیم. حس سرما در گرمای طاقت فرسای دبی، بینظیر است.
  Chill out In Dubai یا " سرما در دبی " اولین سالن یخی و درواقع اولین کافه یخی در خاور میانه است . این سالن که در سال 2007 میلادی بازگشایی شده است ، محلی حیرت انگیز و خیره کننده است که با مجسمه ها ، میزها و حتی صندلی های یخی، بازدید کنندگان را شگفت زده می کند.
  این کافه دارای یک سالن داخلی روشن و با دمای زیر صفر است تا همه مجسمه ها و وسایل به شکل یخی باقی بمانند و بازدیدکنندگان نیز سرمای شدید را در هوای گرم و شرجی دبی تجربه نمایند . به همین علت هنگام ورود به سالن ابتدا به بازدیدکنندگان توصیه می شود که در منطقه "بافر" که دارای هوای 5 درجه سانتی گراد است چند دقیقه صبر نمایند تا دمای بدنشان قدری با محیط تطبیق پیدا کند همچنین به آنان لباس های گرم شامل یک کاپشن ، دستکش پشمی ، کفش و در صورت نیاز جوراب داده می شود تا در هوای منفی شش درجه سالن یخی احساس سرما نکنند.
  دیدن این کافه را در لیست بایدهای خود در دبی قرار دهید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند مجید میرزادی
  نقدها:
  گزارش
  قطب جنوب در دبی
  توصیه شده توسط کاربر

  کافه چیل آوت ( سرما در دبی ) کافی شاپی است که تجربه قطب جنوب در گرمای دبی را برای شما به ارمغان می آورد . زمانی که ما به این کافی شاپ رسیدیم و بلیت های ورودی را خریدیدم اول به یک اتاق ( بافر ) با دمای 5 درجه سانتی گراد راهنمایی شدیم تا بدنمان کم کم آماده پذیرش سرمای زیر صفر بشود و خدای نکرده تسمه تایم پاره نکنیم (!) و یا به یکباره سرد و گرم نشویم !! سپس با پوشیدن لباسهای بامزه ای ( کلاه و کاپشن و پاپوش و دستکش ) وارد کافه شدیم .

  درون فضای کافه دمای منفی شش درجه است تا مجسمه ها و سازه های یخی شکل خودشان را حفظ کنند . اینجا همه چیز از یخ است !!فضا خیلی بزرگ نیست اما باز هم تعداد زیادی میز و صندلی یخی خیلی خوشگل و صیقل داده شده برای نشستن ، تعداد زیادی قفسه و سوژه هایی برای عکاسی و یک خانه اسکیمو ( ایگلو ) نیز در داخل کافه وجود دارد . همچنین یک بار با نوشیدنی های گرم نیز وجود دارد .

  زمانی که بلیت ورودی این کافه را بخرید یک نوشیدنی خوش آمد گویی رایگان هم به شما اهدا می شود . برای نوشیدنی رایگان دو انتخاب وجود دارد ؛ شیر کاکائو و چای ! توصیه می کنم شیرکاکائو را انتخاب کنید چون اصلا چای خوشمزه نیست ! همچنین خوراکی و نوشیدنی های دیگری نیز سرو می شود که البته هزینه های آن بالا است ....
  ما ۴۰ دقیقه ای را در کافه نشستیم و بعد از اتمام نوشیدنی هایمان که ما را گرم نگاه داشته بود ، احساس سرما کردیم . زمانی که نوک بینی هایمان سرخ شده بود از کافه خارج شدیم . در کل کافه چیل آوت می تواند یک تجربه جدید و جذاب و متفاوت باشد .

  بلیت ورودی برای هر نفر ۸۰ درهم بود که اگر ووچر اینترتینر داشته باشید می توانید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید . این کافه در طبقه همکف مرکز خرید تایم اسکوییر در حاشیه بزرگراه شیخ زاید قرار دارد . برای رفتن به این مکان به غیر از استفاده از تاکسی و برای صرفه جویی در هزینه رفت و آمد می توانید با مترو به ایستگاه NoorBank بروید و ادامه مسیر را با تاکسی تا مرکز خرید بروید . این کافه از ساعت 10:00 تا 22:00 باز است . همچنین به نظرم زمان لازم برای بازید از این کافه بین 1 تا 2 ساعت است ...
  جاذبه #جاذبه_شهر امارات #دبی #کافه #کافه_چیل_آوت

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: