Close
رستوران

باغ گیاه شناسی نانگ نوچ

Nong Nooch Tropical Botanical Garden

Nong Nooch Tropical Botanical Garden (1).jpg
Nong Nooch Tropical Botanical Garden (2).jpg
Nong Nooch Tropical Botanical Garden (3).jpg
Nong Nooch Tropical Botanical Garden (4).jpg
Nong Nooch Tropical Botanical Garden (5).jpg
Nong Nooch Tropical Botanical Garden (6).jpg
Nong Nooch Tropical Botanical Garden (7).jpg
Nong Nooch Tropical Botanical Garden (8).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نانگ نوچ  یکی از جاذبه های گردشگری کشور تایلند به شمار می آید که در استان چونبوری و در کیلومتر 163 سوخومویت رود (Sukhumvit Road) واقع شده است. گردشگران می توانند با استفاده از اتوبوس، تاکسی و دیگر وسایل حمل و نقل عمومی به این باغ گیاه شناسی دسترسی داشته باشند.

نوع جاذبه:
 • باغ

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • رضا محمودثانی
  نقدها:
  گزارش
  بهترین مزرعه گل دنیا
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از جاذبه های شهر پاتایا برای علاقه مندان به طبیعت قطعا این باغ بزرگ و زیباست .اختصاص مسیر پیاده روی هوایی به طوری که تمام مزرعه زیر پای شما باشد و فضای آرام و هوای دلپذیر میتواند شمارا برای ساعاتی از محیط پر هیاهوی شهر دور باشید.در کنار همه اینها مجموعه سرگرم کنندا ای از نمایش فیلها و تئاتر تاریخ ملی تایلند بسیار تماشایی خواهند بود.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • علی
  نقدها:
  گزارش
  باغ گیاهشناسی نانگ نووچ ۲
  توصیه شده توسط کاربر

  در قسمت قبل کلی از این باغ تعریف کردم ، اما خوب دیدم بازم اصل مطلب رو ادا نکردم، بازم از این باغ برای شما عکس گذاشتم، در این باغ دیدن و لمس کردن برخی حیوانات که در خیلی جاهای دیگه نیست ، لذت و استرس خاص خود رو داره ، شما می تونید به بچه ببر شیر بدید و ببر بزرگ رو لمس کنید، همین طور شما می تونید در بازی فوتبال فیل ها که واقعا جالبه شرکت کنید و از حرکات تربیت شده فیل ها که ممکنه سالها بطول بکشه نهایت لذت رو ببرید و روی خرطوم فیل ها هم سوار بشید ، یا اینکه روی زمین دراز بکشید و فیلها بیان و از روی شما رد بشن، واقعا بسیار جسورانه هست که شما به عنوان داوطلب این کار رو بکنید. ما که حرات نکردیم ممکن بود عکسمون روی فیل بیافته????

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • nazarian
  نقدها:
  گزارش
  نانگ نوچ گاردن زيبا
  توصیه شده توسط کاربر

  باغ گياه شناسي نانگ نوچ در پاتايا يكي از زيباترين جاذبه هاي اين شهر مي باشد وجود انواع درختان متنوع و سرسبز گلهاي رنگارنگ ،كاكتوس ،بن ساي و ...به همراه محوطه سازي و ديزاين زيبا به مانند يك فرش خوش نقش و نگار هر بيننده اي را به تحسين وا مي دارد .ورودي باغ ٥٠٠بات مي باشد كه علاوه بر آن فيل سواري و نمايش سنتي تايلند در باغ با هزينه بيشتر ارايه مي گردد.

  در باغ ويلاهاي اقامتي و استخر نيز وجود دارد.مجسمه انواع حيوانات ، دايناسور و نمايشگاه ماشينهاي اسپورت در معرض ديد گردشگران قرار دارد.براي بازديد از باغ حداقل ٥ساعت زمان لازم است .ستون هاي سنگي همانند استون هنج نيز از زيباي هاي باغ مي باشد .#تايسيز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • نفیس
  نقدها:
  گزارش
  باغ نانگ نوچ پاتایا
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام
  اگر قصد سفر به پاتایا را دارید حتما از باغ زیبا و بزرگ نانگ نوچ دیدن کنید, در این بازدید ابتدا وارد سالن تئاتر میشید و مراطمات سنتی تایلند را به اجرا میگذارند بعد از اون نمایش فیل ها هست ک خیلی جالبه و بعد هم بازدید از باغ هست ک بسیار زیبا و تماشایی بود, و یه قسمت از باغ هم دایناسورهارو ب اندازه واقعی خودشون درست کردن ک خیلی جالب بود, امیدوارم از دیدن این باغ شما هم لذت ببرید, هرکس پاتایو بره و این باغ رو نبینه خیلی ضرر کرده?
  #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: