Close
رستوران

بازار مد پلاتینیوم

Platinum Fashion Mall

Platinum Fashion Mall (1).jpg
Platinum Fashion Mall (2).jpg
Platinum Fashion Mall (3).jpg
Platinum Fashion Mall (4).jpg
Platinum Fashion Mall (5).jpg
Platinum Fashion Mall (6).jpg
Platinum Fashion Mall (7).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

بازار مد پلاتینیوم بیشتر به عنوان یک مرکز خرید و فروش عمده شناخته شده است اما در این مکان فروشگاه های زیادی برای خرده فروشی نیز وجود دارند. از اجناسی که می توان در این مرکز خرید پیدا کرد می توان به لباس و انواع اکسسوری ها و لوازم آرایشی اشاره کرد.

نوع جاذبه:
 • مراکز خرید

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • ثمین شهرستانی
  نقدها:
  گزارش
  مرکز خرید پلاتینیوم بانکوک
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از مراکز خرید بزرگ و محبوب در شهر بانکوک میباشد که در یک مجتمع 4 طبقه ای واقع شده است. در این مرکز خرید حدود 1300 فروشگاه مشغول به فعالیت هستند. مرکز خرید پلاتینیوم تا خیابان راتچاپراسانگ بانکوک فقط 10 دقیقه پیاده راه است. در نزدیکی مرکز خرید پلاتینیوم هتل 4 ستاره زیبایی به نام هتل نووتل پلاتینیوم بانکوک وجود دارد.
  پلاتینیوم دارای سه زون است که ۴طبقه است و تقریبا، هر چهار طبقه از فضای مرکز خرید به فروشگاه های لباس مردانه، لباس زنانه، لباس های پوشیده شده و دست دوم، کفش و دیگر لوازم مد و فشن اختصاص داده شده است. البته در میان آنها فروشگاه هایی هم که لباس های کودکانه، لباس های نوجوانان را عرضه کنند به چشم میخورد. همه ی اجناس فروشگاه های این مرکز خرید وارد شده از کشورهای کره، هنگ کنگ، ژاپن، چین، هند میباشد. نکته ی مهمی که هر گردشگری باید بداند این است مرکز خرید پلاتینیوم یک مرکز عمده فروشی است مانند بازار پرتونم. این مرکز خرید پلاتینیوم بازار عمده فروش سرپوشیده ای که مجهز به تهویه باشد، نمونه ی نادری در شهر بانکوک میباشد و در آنجا چانه زنی بسیار عادی است. قیمت محصولات و اجناس مرکز خرید پلاتینیوم بانکوک نسبت به دیگر مراکز خرید بانکوک پایین بوده و اگر هزینه و قیمت برای شما مهم است، پلاتینیوم انتخاب خوبی خواهد بود.
  نکاتی که باید قبل از رفتن به مرکز خرید پلاتینیوم بدانید:
  • به همراه داشتن پول نقد ضروری است. اکثر مغازه ها فقط پرداخت نقدی را قبول می کنند. البته دستگاه های خودپرداز در بازار موجود میباشد.
  • اگر میخواهید از همه ی فروشگاه های دیدن کنید، طول میکشد بنابراین برای یک پیاده روی طولانی آماده باشید!
  • اکثر مغازه ها برای خانم ها هستند و هیچ اتاق مناسب برای پرو وجود ندارد. اما، آنها هم اجازه نمی دهند که لباس را امتحان کنید ، این بدان معنی است که اول باید محصول را خریداری کنید.
  • اکثر لباس ها دارای اندازه آزاد هستند که به معنی اندازه استاندارد می باشند، فقط برخی از مغازه ها دارای اندازه های بزرگتر هستند.
  • پلاتینیوم بازاری برای خرید عمده است، بنابراین پیشنهاد میشود که از بازار پرتونم که در مقابل این مرکز خرید واقع شده است ، بازدید کنید
  •طبقه منفی یک پاساژ مختص به چمدان است که اگر قصد خرید چمدان دارید مکان مناسبی است.
  برای رفتن به این بازار سعی کنید حتما از خط مترو استفاده کنید زیرا این منطقه همیشه دارای ترافیک سنگین بوده و باید زمان زیادی را در زیر نور آفتاب از دست دهید. ساعت کاری در این مرکز خرید، از 9 صبح شروع شده و تا ساعت 8 شب به پایان میرسد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • سپيده محمدي
  نقدها:
  گزارش
  مركز خريد پلاتينيوم در شهر بانكوك
  توصیه شده توسط کاربر

  يكي از مراكز خريد معروف در شهر بانكوك مركز خريد پلاتينيوم است. اين مركز خريد در منطقه پراتونم بانكوك هست كه تا دلتان بخواهد انواع مراكز خريد انجا وجود دارد. در اين مركز خريد اكثر فروشگاه ها مربوط به لباس و پوشاك بودند و اگر قصد خريد پوشاك و انواع لباس، خصوصا لباس هاي زنانه را داشته باشيد مي تواند مناسب باشد. البته در اين مركزخريد خيلي خبري از برندها نيست و بيشتر لباس ها توليد تايلند يا چين هستند. قيمت ها در اين مركز خريد تقريبا مناسب بود اما از بدي فروشگاه ها اينكه اصلا براي هيچ لباسي اجازه پرو نميدادند. معمولا شبها جلوي مركز خريد خوانندگان هم مشغول خوانندگي هستند. بيرون مركز خريد هم دكه هاي فروش لباس وجود دارد. #تايسيز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: